3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام
4.4/5 (5)

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

آیا میخواهید از اینستاگرام بیشترین بهره را ببرید؟

آیا دوست دارید چندین لینک را در پیج اینستاگرام به اشتراک بگذارید؟

در این مقاله، سه ابزار جهت افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام به شما معرفی میشود که با کمک آنها میتوانید چند لینک را در بیو قرار دهید.

1. برای یک حساب کاربری اینستاگرام 5 لینک قرار دهید

اولین ابزار به منظور افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام که در این مطلب معرفی میکنیم Linktree می باشد. Linktree ابزاری است که کار با آن راحت است و می توانید به کمک آن از لینک های بیو اینستاگرام استفاده بهتری کنید. با استفاده از این ابزار، می توانید یک لینک سفارشی در پروفایل خود در اینستاگرام ایجاد کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است :

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

زمانیکه کاربران روی لینک سفارشی شما کلیک می کنند ، صفحه ای با لینک های مختلف از جمله لینک عضویت ایمیل ، لینک محصول ، لینک پست وبلاگ و … را مشاهده می کنند. با linktree می توانید 5 لینک به اشتراک بگذارید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

یکی از ویژگیهای برجسته این ابزار این است که درون لینکی که ایجاد می شود نام برند شما قرار می گیرد، حتی اگر از نسخه رایگان استفاده کنید. نسخه رایگان همچنین شامل لینک های نامحدود، گزارش تعداد کلیک هر لینک و سه قالب نمایشی Linktree است.

نسخه پولی Linktree ، شش دلار در ماه است و شامل ترافیک لینک، دسترسی تیم، دکمه ها و سبک های سفارشی، عنوان سفارشی، قابلیت برنامه ریزی لینک ها و روشی برای اضافه کردن پیکسل فیس بوک و بازخورد بازدید کنندگان Linktree می باشد.

برای افزودن Linktree به پروفایل اینستاگرام خود، به  Linktr.ee رفته و بر روی دکمه Sign Up Free در بالا سمت راست کلیک کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

در اینستاگرام وارد حساب کاربری شوید و به Linktree دسترسی دهید. بعد، طرح خود را انتخاب کنید و جزئیات خود را برای تکمیل روند ثبت نام تأیید کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

در صفحه داشبورد Linktree خود، روی دکمه سبز کلیک کنید تا لیستی از لینک هایی که میخواهید از طریق لینک بیو در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، ایجاد شود.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

وقتی My Links باز می شود، عنوان لینک را در خط اول وارد کنید. این عنوان متنی است که کاربران در لیست شما مشاهده خواهند کرد، مانند عنوان پست وبلاگ یا «عضویت در لیست ایمیل ما».

در خط دوم، URL مقصد را اضافه کنید. با استفاده از لغزنده در سمت راست، تعیین می کنید که لینک نمایش داده شود یا مخفی باشد. اگر می خواهید لینک های بیشتری را اضافه کنید، روی Add New Button/Link کلیک کنید و این مراحل را تکرار کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

شما می توانید ترتیب لینک ها را تغییر دهید و تعداد کلیک های لینک را از طریق داشبورد Linktree خود مشاهده کنید. در سمت راست بالای صفحه، پیش نمایش نشان می دهد که چگونه پس از اینکه بازدید کننده لینک Linktree را در Bio شما کلیک کند، لینک های شما در اینستاگرام ظاهر خواهند شد.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

اکنون که لینک پروفایل linktree دارید، باید آن را به بیو اینستاگرام اضافه کنید. این لینک را در گوشه بالا سمت راست داشبورد linktree خود پیدا کنید. لینک Linktree خود را در بیو اینستاگرام خود کپی و پیست کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

 

2. مدیریت چندین لینک برای حسابهای اینستاگرام مشتری

یکی دیگر از ابزارهای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام Lnk.Bio می باشد. برای یک حساب تک کاربر ، Lnk.Bio شبیه Linktree است. با نسخه رایگان Lnk.Bio، می توانید لینک های نامحدود داشته باشید، اما برخلاف Linktree نام برند شما در لینک نمایش داده نخواهد شد. در عوض، Lnk.Bio  به شما یک آدرس منحصر به فرد تصادفی اختصاص می دهد.

برای دریافت URL سفارشی با Lnk.Bio ، باید 0.99 دلار ماهیانه و یا 9.99 دلار دائمی را انتخاب کنید. هر دو ، ردیابی لینک ، آمارها و پشتیبانی ایمیل را ارائه می کنند.

اگرچه Linktree و Lnk.Bio برای یک حساب کاربری به طور مشابه عمل می کنند، Lnk.Bio برای آژانس ها یک راه حل عالی برای مدیریت حساب های چندین مشتری اینستاگرام به شمار می رود. قیمت از 1.99 دلار در ماه برای سه حساب شروع می شود. هر مشتری یک لینک دارای برند مخصوص به خود دریافت می کند و شما می توانید بدون نیاز به پسورد اینستاگرام خود، لینک های مشتریان را مدیریت کنید.

برای اینکه Lnk.Bio امتحان کنید، یک حساب کاربری رایگان را به پروفایل اینستاگرام خود، متصل کنید. در صفحه اصلی Lnk.Bio ، در پایین سمت چپ Start Now را کلیک کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

بعد، با حساب کاربری اینستاگرام یا با ایمیل خود وارد شوید. برای این مثال، بر روی دکمه Login Via Instagram کلیک کنید، نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کنید و روی Authorize کلیک کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

پس از ورود به سیستم، به مرحله 2 بروید تا لینک های خود را ایجاد کنید. این روند برای Linktree و Lnk.Bio مشابه هم است، اما برای Lnk.Bio، ابتدا URL و سپس عنوان است. در کادر Add a New Link در سمت راست، URL مقصد را در خط اول و عنوان را در خط دوم وارد کنید. سپس روی Add Link Now کلیک کنید.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

هر تعداد لینکی که می خواهید را اضافه کنید. سپس، روی Get Your URL کلیک کنید.

اکنون لینک منحصر به فرد خود را در بیو اینستاگرام خود کپی و جایگذاری کنید. همانطور که در تصویر زیر می بینید ، نسخه رایگان Lnk.Bio یک لینک سفارشی و دارای برند مخصوص ارائه نمی دهد.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

 

3. نمایش چندین لینک در کنار تصاویر مربوطه

آخرین ابزار افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام که در این مطلب با آن آشنا می شویم Link in Profile است. مانند Linktree و Lnk.Bio، با استفاده از Link in Profile نیز می توانید چندین لینک در پروفایل اینستاگرام خود قرار دهید. Link in Profile تصویر پست اینستاگرام شما را با هر لینک نشان می دهد.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

پس از تنظیم Link in Profile ، تصاویری از پستهای اینستاگرام شما، کنار لیستی از لینک هایی که کاربران پس از کلیک روی لینک در بیو شما مشاهده می کنند، ظاهر می شود.

فرایند سفارشی کردن صفحه لینک ها فوق العاده آسان است. هر بار که یک تصویر یا ویدیو را در اینستاگرام به اشتراک می گذارید، Link in Profile به شما امکان می دهد به راحتی آن را به لیست لینک ها اضافه کنید.

Link in Profile نسخه رایگانی ارائه نمی دهد بلکه یک نسخه آزمایشی 30 روزه برای همه برنامه ها ارائه می دهد. پس از نسخه آزمایشی، قیمت برنامه های (پلن) شخصی 9.99 دلار در ماه می باشد و دارای یک صفحه هدف اختصاصی است که با تصویر و برند اختصاصی اینستاگرام شما نمایش داده می شود.

برای شروع کار با نسخه آزمایشی و اینکه ببینید Link in Profile چگونه کار می کند، روی Start Free Trial در صفحه اصلی کلیک کنید. به اینستاگرام وارد شوید و به Link in Profile مجوز دسترسی به مدیاها و اطلاعات پروفایل خود را بدهید. سپس آدرس ایمیل خود را برای ارتباط با Link in Profile ثبت کنید.

پس از تکمیل فرایند ثبت نام، به Link in Profile dashboard وارد می شوید، جایی که می توانید آدرس منحصر به فرد خود را ببینید، آمار خود را مشاهده کرده و لینک های پست خود را ویرایش کنید. برای شروع روی زبانه Links کلیک کنید، همانطور که در اینجا نشان داده شده است :

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

در داشبورد Link in Profile ، روی تب Links کلیک کنید تا یک صفحه سفارشی از تصاویر یا ویدیوها تنظیم کنید.

در برگه Links، همه پستهای اینستاگرام خود را خواهید دید، بنابراین میتوانید به سرعت تنظیماتی را که میخواهید در صفحه لینک های خود نمایش دهید، انجام دهید. کنار  هر تصویر، روی دکمه Tap to Add a Link کلیک کنید. سپس جایی برای اضافه کردن لینک، عنوان و توضیحات مشاهده کنید. پس از اتمام، Save را کلیک کنید.

در این مثال، لینک مذکور، کاربران را به صفحه ثبت نام برای یک چالش پنج روزه می برد.

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

پس از ذخیره لینک، میتوانید انتخاب کنید که لینک در صفحه لینک های شما قابل مشاهده، مخفی یا پین شده باشد.

سپس بین پست های اینستاگرامی که Link in Profile وارد کرده است پیوندهای سفارشی، عناوین و توضیحات را برای هر پست تنظیم کنید. (به یاد داشته باشید توضیح Link in Profile با آنچه در پست اینستاگرام است متفاوت باشد.)

3 ابزار برای افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

پس از اضافه کردن لینک به پست های خود، به بالای صفحه داشبورد بروید. لینک منحصر به فرد خود را کپی کنید و آن را به در بیو اینستاگرام قرار دهید.

لینک وب سایت در بیو شما اکنون هر کسی که روی صفحه لینک ها کلیک کند را به جایی می برد که شما مشخص کرده اید. با استفاده از عکس پروفایل و نام کاربری شما در بالا، این صفحه، نشان دهنده برند شما نیز می باشد.

 

نتیجه گیری از افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام

اگر از اینستاگرام برای بازاریابی شبکه های اجتماعی خود استفاده میکنید، استفاده از لینک در بیو کمک بسیاری به شما میکند. این سه ابزار با افزایش تعداد لینک در Bio اینستاگرام به شما این امکان را میدهد تا به فالوورها چندین فرصت برای پیوستن به لیست ایمیل و یا ورود به قیف فروش بدهید و به شما کمک کند تا فالوورها را به اعضا و طرفداران وفادار تبدیل کنید.

 

منبع : Three Tools That Increase Your Instagram Bio Links

Tags:
4s یادداشت ها
 1. گذاشتن چند لینک در بیو اینستاگرام 1 سال پیش

  بنده وب سایتی رو مشابه این سایت داخل ایران راه اندازی کرده ام، حتی قابلیت نمایش تعداد کلیک های صورت گرفته روی هر لینک رو به مدیر نمایش می دهد.
  آدرس: My-Official.ir

 2. پارسا 9 ماه پیش

  ممنون بخاطر پست خوبتون. برای این کار سایت ایرانی LinkPack.ir هم وجود داره که رایگان هم هست.

 3. مرتضی 6 ماه پیش

  برنامه پسته هم این کارو انجام میده

 4. میثم 4 ماه پیش

  سلام دوستان عزیزی که این مطلب رو میخونید. از اونجایی که این وبسایت دیگه برای ایران کار نمیکنه. سرویس مشابه کاملا فارسی رو راه اندازی کردیم و خدمت شما عزیزان (بصورت رایگان برای همیشه 🙂 تقدیم میکنیم. روبوسولو بیولینک امکانات بی نظیری رو در اختیارتون قرار میده تا بتونید بیشتر از یک لینک رو در بیوگرافی اینستاگرام تون داشته باشید. آدرس سایت: Bio.Robosolo.ir

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟