افزایش بازدیدکنندگان پروفایل لینکدین با استفاده از گزینه Follow
4.73/5 (11)

افزایش بازدیدکنندگان پروفایل لینکدین در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

افزایش بازدیدکنندگان پروفایل لینکدین با استفاده از گزینه Follow

در مطلب پیش در مورد ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین صحبت کردیم، در این مطلب آموزشی قصد داریم شما را با قابلیتهای گزینه Follow در پروفایل لینکدین بیشتر آشنا کنیم.

یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران لینکدین پذیرش یا عدم پذیرش درخواستهای برقراری ارتباط یا connection requests است. کاربران زیادی هستند که زمان کافی برای بررسی درخواستهای ارسال شده را ندارند و این درخواستها مدت طولانی در صف انتظار قرار میگیرند.

اگر هدف شما برقراری ارتباطات موثر با دیگران و یافتن شغل مناسب از طریق لینکدین است، هرگز از درخواستهایی که برایتان ارسال میشوند به سادگی عبور نکنید.

ما در ادامه روشی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن نه تنها تعداد دنبال کنندگان شما افزایش می یابد، بلکه تعداد درخواستهای برقراری ارتباط (connection requests) هم بطور قابل توجهی کاهش پیدا میکند.

این قابلیت، استفاده از گزینه Follow به جای گزینه Connect برای افزایش بازدیدکنندگان پروفایل لینکدین است.

هدف اصلی شما از فعالیت در لینکدین چیست؟

در همه پروفایلهای لینکدین بصورت قراردادی گزینه های زیر وجود دارند.

گزینه Follow در پروفایل لینکدین

اگر هدف شما این است که با تمام بازدیدکنندگان پروفایلتان ارتباط برقرار کنید، گزینه Connect را به همین شکل در پروفایل خود حفظ کنید، اما اگر هدف شما جذب دنبال کنندگان بیشتر است و هم زمان کافی برای بررسی تمام درخواستهای برقراریارتباط را ندارید، بهتر است که  از گزینه Follow در پروفایل لینکدین خود استفاده کنید.

اما پیش از انجام اینکار بهتر است که تفاوت بین گزینه Follow و Connect را بخوبی درک کرده باشید. ما در ادامه شما را با این تفاوتها آشنا خواهیم کرد:

  • اگر هر دو کاربر در کانکشن یکدیگر باشند، میتوانند پستهای هم را در فیدهای لینکدین مشاهد کنند.
  • فالوورها میتوانند پستهای شما را مشاهده کنند ولی شما نمیتوانید پستهای آنها را ببینید مگر اینکه شما نیز آنها را Follow کنید.
  • فالوورها نمیتوانند با استفاده از گزینه endorse مهارتهای شما را تایید کنند.
  • شما نمیتوانید برای فالوورهای خود توصیه نامه ارسال کنید.

مطلب آموزشی مرتبط: پنج روش ساده برای بهبود تعامل در پستهای لینکدین


چطور میتوان گزینه Follow در پروفایل لینکدین را فعال کرد؟

در پروفایل لینکدین خود وارد قسمت تنظیمات شده و در قسمت Followers تیک مربوط به فعال شدن گزینه Follow درپروفایل لینکدین را بزنید.

گزینه Follow در پروفایل لینکدین

در صورت فعال کردن این گزینه، از این به بعد به جای گزینه Connect درپروفایل خود، شاهد گزینه Follow خواهید بود.

گزینه Follow در پروفایل لینکدین
گزینه Follow در پروفایل لینکدین

چرا باید در پروفایل خود به جای گزینه Connect از گزینه Follow استفاده کنیم؟

گاهی ممکن است کاربران از اینکه هرکسی بتواند پستهایشان را مشاهده کند، احساس راحتی نکنند، اما خودشان علاقمند هستند که از آخرین پستهای منتشرشده در لینکدین آگاهی داشته باشند.

اگر درخواستی را برای برقراری ارتباط به فرد شناخته شده ای بفرستید، احتمال اینکه آن شخص بتواند درخواست شما را بررسی کرده و بپذیرد، بسیار کم است و ممکن است شما هیچ موقع موفق نشوید که پستهای او را مشاهده کنید ولی با امکاناتی که گزینه Follow در اختیار کاربران قرار داده، هر بازدید کننده ای بدون نیاز به تایید صاحب پروفایل، میتواند پستهای او را مشاهده کند.


مطلب آموزشی مرتبط: 7 راه آسان برای بروز کردن پروفایل لینکدین


آیا با فعال کردن گزینه Follow در پروفایل لینکدین ،دیگر امکان برقراری کانکشن وجود نخواهد داشت؟

خیر اینطور نیست. حتی اگر گزینه Follow را در پروفایل لینکدین خود فعال کرده باشید، میتوانید در کنار آن از گزینه Connect نیز استفاده کنید. کافیست روی گزینه More را کلیک کرده و از آنجا گزینه Connect را انتخاب کنید.

با وجود گزینه Follow در پروفایل لینکدین شما، کسانیکه همچنان برایتان درخواست برقراری ارتباط میفرستند افرادی هستند که بیشتر از دیگران تمایل به برقراری کانکشن با شما دارند.

البته در نظر داشته باشید که لینکدین برای کانکشن ها محدودیتهایی را اعمال کرده و هر کاربر فقط با 30000  نفر میتواند در ارتباط باشد.

اگر شما فالوورهایی دارید که میخواهید با آنها کانکشن برقرار کنید، کافیست برایشان درخواستی ارسال کرده و اول از همه بابت دنبال کردن پروفایل لینکدین خود از آنها تشکر کنید و از آنها بخواهید که اگر تمایل دارند آنها هم برای شما درخواست ارسال کنند تا به این صورت ارتباط کنترل شده ای را با دنبالکنندگان خود برقرار کرده باشید.

پس، از جمله مزیتهای گزینه Follow علاوه بر افزایش بازدیدکنندگان پروفایل لینکدین ، افزایش تعداد فالوورها و بدنبال آن شناخته تر شدن پروفایل شما در لینکدین و کانکشن های بیشتر است.


مطلب آموزشی مرتبط: ترفندهای لینکدین و 10 نکته ناشناخته آن


منبع:  Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟