افراد جویای شغل در لینکدین
5/5 (4)

افراد جویای شغل در لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

رونمایی از قابلیتهای جدید برای افراد جویای شغل در لینکدین

در خبر پیش درباره رونمایی از قابلیت پخش زنده در لینکدین صحبت کردیم. در این خبر شما را با قابلیتهای جدیدی که لینکدین در اختیار افراد جویای کار قرار داده آشنا خواهیم کرد.

LinkedIn بعنوان یک شبکه اجتماعی برای متخصصین و حرفه ای ها همواره به اهمیت تخصص برای افراد جویای شغل مثل نیاز به کسب مهارت و فرصتهای جدید توجه داشته است. ماهانه بیش از 100 میلیون درخواست شغلی در LinkedIn ارسال میشود، برای اینکه درخواست شما نسبت به سایر درخواستها شاخصتر باشد، نیاز است به این مساله آگاهی داشته باشید که مهارتها و تخصص خود را چگونه در یک درخواست شغلی به بهترین نحو مطرح کنید.

ایم پلتفرم تخصصی با ارائه گزینه های جدید این فرصت را به افراد جویای شغل در لینکدین داده که بتوانند براحتی شغل مورد نظر خود را تصاحب کنند.


مطلب آموزشی مرتبط: ترفندهای نوشتن رزومه در لینکدین


نمایش اعلانهای فرصت شغلی

یکی از این قابلیتهای نمایش اعلانهای مربوط به فرصتهای شغلی مختلف در حوزه های مورد علاقه شما روی صفحه تلفن همراهتان است. شما براحتی میتوانید تنها چند ثانیه پس از ارسال آگهی شغلی توسط کارفرما، آنرا ببینید و جز اولین افرادی باشید که درخواست خود را برای شغل مورد نظر ارسال میکنید.

البته لازم است که هنگام ورود به لینکدین در قسمت علاقه مندی های شغلی، گزینه جویای کار را انتخاب کرده باشید و نمایش اعلان روی صفحه موبایلتان نیز فعال باشد.

افراد جویای شغل در لینکدین

هایلایت عنوان شغل موردنظر

یکی دیگر از قابلیتهایی که در اختیار افراد جویای شغل در لینکدین قرار گرفته است، امکان هایلایت کردن عنوان شغل است. اگر جزء افرادی هستید که همواره بدنبال پیشرفت و ارتباط با افراد متخصص در حوزه کاری خود هستید، این گزینه برای شما قطعا مفید خواهد بود. شما با هایلایت کردن عنوان شغلی خود، میتوانید براحتی افراد شاخص و نخبه حوزه تخصصی خود را پیدا کنید، شرکتهای برتری که در این زمینه فعالیت دارند و افرادی با چنین مهارتهای را جذب میکنند را جستجو کنید و برای بالا بردن میزان اطلاعات تخصصی خود با این افراد و صنایع ارتباط برقرار کنید.

برای دسترسی به این قابلیت از طریق جستجوگر لینکدین عنوان شغلی مورد نظر مثل مهندس نرم افزار، حسابدار، زیست شناس و … را جستجو کنید. پس از اینکه نتایج جستجوی شما تکمیل شد، ستونی در سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد که در آن افراد یا شرکتها با عنوان شغلی مورد نظر به نمایش گذاشته شده اند.

افراد جویای شغل در لینکدین


خبر مرتبط: آپشن مسیر شغلی لینکدین قابلیت جدید اضافه شده به این پلتفرم


بالا بردن آگاهی افراد جویای شغل در لینکدین

اگر اهل پیشرفت و تصاحب موقعیتهای سخت و پر چالش هستید، بدون شک آموختن باید جزء لاینفک زندگی حرفه ای شما باشد. لینکدین این فرصت را در اختیارتان قرار داده تا مادامی که در جستجوی شغل مورد نظر خود هستید، آگاهی و اطلاعات خود در زمینه تخصصی خود را بالا ببرید. برای مثال اگر مهندس نرم افزار هستید، دوره های آموزشی فشرده و متنوعی را در اختیاتان قرار میدهد تا برای قرار گیری در موقعیتهای کاری آینده آمادگی لازم را داشته باشید.

این دوره ها با یک جستجوی ساده در اختیارتان قرار خواهد گرفت و هر آنچه که نیاز دارید را به شما آموزش خواهد داد.

افراد جویای شغل در لینکدین


مطلب آموزشی مرتبط: دوره های آموزشی لینکدین در لیرلاین ها


رضایت افراد جویای شغل در لینکدین موضوع بسیار مهمی است که تیم حرفه ای این کمپانی همواره به آن توجه داشته و در تلاش بوده که ابزارهای مختلفی را برای رضایتمندی آنها ارائه دهد.

منبع: LinkedIn Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟