اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

Grammarly نرم افزاری مناسب و کاربردی برای بررسی و اصلاح پست های شبکه های اجتماعی از نظر املائی ، دستور زبان ، محل استفاده و … است. با توجه به اهمیت وجود محتوای صحیح و مناسب در شبکه های اجتماعی ، کاربران می توانند از امکانات و قابلیت های این نرم افزار در جهت صحت دستوری محتویات در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان اطمینان حاصل کرده و از نتایج آن بهره مند شوند.

اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

قابلیت های اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

زمانیکه کاربران پستی را ارسال میکنند و با وجود ایرادات در محتوای پست متوجه آن نمی شوند ، بازدیدکنندگان معمولا اصلاحات لازم را در کامنت ها عنوان می کنند. این مسئله اهمیت وجود پست های عاری از خطا و ایراد را متذکر شده و کاربران شبکه های اجتماعی بایستی به این نکته توجه کافی داشته باشند.

Grammarly در صورتیکه پست ها غلط املائی داشته ، جملات آنها از نظر دستوری اشتباه بوده ، حاوی کلمات اشتباه باشند و … آنها را اصلاح می کند. این نرم افزار از الگوریتم پیشرفته دستور زبان جهت پیدا کردن ایرادات پست ها استفاده می کند و قادر است بیش از 250 نوع غلط را اصلاح کند. از اینرو نوشته کاربران از نظر استفاده از کلمات نامناسب را تجزیه و تحلیل کرده و هر خطایی را هایلایت می کند. در اینصورت کاربران قادر خواهد بود مشکلات متن را مشاهده و انها را اصلاح کنند.

اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

دیگر قابلیت های اصلاح پست های شبکه های اجتماعی با Grammarly

  • وجود افزونه این نرم افزار برای مرورگر های Safari , Chrome  و Firefox و بررسی و اصلاح محتویات استفاده شده در وب
  • وجود افزونه این نرم افزار برای مجموعه نرم افزارهای Microsoft Office

لازم به ذکر است Grammarly تحت وب بوده و اپلیکیشن آن نیز برای استفاده در سیستم عامل Windows طراحی و به بازار عرضه شده است. نسخه اولیه آن به صورت رایگان در دسترس همه افراد قرار دارد و برای استفاده از امکانات و قابلیت های بیشتر این نرم افزار بایستی با پرداخت پول پکیج های مورد نظر خریداری گردد.

آدرس وب سایت : www.grammarly.com

 

به شما پیشنهاد می کنیم وبلاگ تخصصی ابزارهای کمکی در شبکه های اجتماعی را نیز مطالعه کنید

مطالب مشابه
وبلاگ های تخصصی و کاربردی

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟