اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر فیسبوک با معرفی ابزارهای جدید
4.8/5 (10)

اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر فیسبوک با معرفی ابزارهای جدید

در خبر پیش در مورد قابلیت تماشای همزمان و اعلام نظر هنگام نمایش ویدیو در مسنجر فیسبوک صحبت کردیم. در این خبر قصد داریم شما را ابزارهای جدید مسنجر فیسبوک آشنا کنیم.

ابزارهای جدید مسنجر فیسبوک

فقط چند روز مانده به تعطیلات سال نوی میلادی، فیسبوک اقدام به اضافه کردن سه ابزار جدید به دوربین مسنجر فیسبوک خود کرد تا گزینه های جالب تری را برای به اشتراک گذاری عکسها و ویدیوها در اختیار کاربران قرار بدهد. ما در ادامه به معرفی این ابزارهای جدید مسنجر فیسبوک میپردازیم:

1. اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر با استفاده از بومرنگ

حتما بیش از این شما با این ابزار در اینستاگرام آشنا بودید. ویدیوهای کوتاه و تکرار شونده ای که اصطلاحا به آنها بومرنگ گفته میشود. از این پس کاربران مسنجر فیسبوک نیز میتوانند از این ابزار برای به اشتراک گذاری ویدیوهای خود استفاده کنند.

کافیست با دوربین مسنجر فیسبوک خود یک ویدیوی کوتاه تهیه کنید. سپس حالت بومرنگ را انتخاب کرده تا ویدیوی شما بارها و بارها پشت هم تکرار شوند.

2. اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر با تار کردن پس زمینه در دوربین سلفی

یکی دیگر از ابزارهای جدید مسنجر فیسبوک، تار کردن پس زمینه عکسهای سلفی بطور خودکار است. با استفاده از این ابزار بیشتر توجه به سمت چهره جلب خواهد شد.

3. اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر با استفاده از واقعیت افزوده در عکس

و در نهایت آخرین ابزار اضافه شده، استفاده از تکنیک واقعیت افزوده در عکسهای مسنجر فیسبوک است. با استفاده از این ابزار، کاربران میتواند یک استیکر را انتخاب کرده و از آن در صحنه های واقعی استفاده کنند.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، در کنار استیکر انتخاب شده، یک آیکون دوربین قرار دارد. که شما با ضربه زدن به این آیکون میتوانید با دوربین مسنجر فیسبوک عکس بگیرید.


مطلب مرتبط: بازی های جدید واقعیت افزوده در ویدئو چت های مسنجر فیسبوک


با توجه به استقبال مردم از مسنجر فیسبوک، تعداد کاربران آن تا به الان به 1.3 میلیارد نفر رسیده است. فیسبوک میتواند از این موقعیت استفاده کرده و با افزودن ابزارهای جدید و هیجان انگیز به اپلیکیشن پیام رسان خود، آنرا به یک فرصت تجاری تبدیل کند.

ابزارهای جدید مسنجر فیسبوک از همین هفته در اختیار تمام کاربران قرار خواهد گرفت.


مطلب آموزشی مرتبط: راهنمای ایجاد تبلیغ در مسنجر فیسبوک


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟