اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک
4.71/5 (7)

ایونت در استوری فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

امکان اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک

در خبر پیش با استیکرهای جدید در استوری فیسبوک آشنا شدیم. در این خبر در مورد امکان اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک که هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد، صحبت خواهیم کرد.

اگر کاربر فیسبوک هستید، بدون شک با قابلیت به اشتراک گذاری ایونت آشنایید. شما با استفاده از این قابلیت میتوانید دوستان خود را از یک ایونت یا رویدادی که بزودی برگزار خواهد شد، باخبر کرده و آنها را دعوت کنید.

فیسبوک به منظور استفاده راحت تر از این قابلیت، این امکان را فراهم کرده است که کاربران بتوانند ایونتها را در استوری فیسبوک با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

فیسبوک در خصوص امکان به اشتراک گذاری ایونت در استوری که هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد، گفت: “هدف ما از ارائه این قابلیت اشتراک گذاری آسانتر رویدادهای مهم و جالب برای اطلاع رسانی و دعوت از دوستانتان برای شرکت در آنهاست.”

عملکرد قابلیت اشتراک گذاری ایونت در استوری چگونه است؟

در آپدیت بعدی فیسبوک، کاربران شاهد یک گزینه جدید با عنوان اشتراک گذاری در استوری یا Share to Your Story در قسمت ایونت فیسبوک خواهند بود. که در صورت انتخاب آن، دوستان در استوری شما استیکری را مشاهده خواهند کرد که حاوی جزئیات و اطلاعاتی در مورد ایونت مورد نظر شماست. همچنین آنها میتوانند میزان علاقمندی خود نسبت به ایونت و شرکت در آن را به شما اعلام کنند.

اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک


مطلب آموزشی مرتبط: پاسخ به 10 سوال در مورد ایجاد و مدیریت Facebook Event ها


علاوه بر این با اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک، یک لیست از دوستانی که علاقمند به شرکت در آن هستند در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما میتوانید برای هماهنگی بیشتر با این افراد چت گروهی ایجاد کنید.

بنظر میرسد که مخاطبان اصلی قابلیت اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک بیشتر جوانان و نوجوانان باشند. چرا که در چند مدت اخیر فیسبوک با ریزش مخاطبان کم سن و سال و جوان خود روبرو بوده است و بیشتر آنها به سایر رسانه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و اسنپ چت روی آورده اند.

به همین منظور کمپانی فیسبوک امیدوار است که با ارائه قابلیت اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک با شیوه جدیدتری بتواند کاربران جوان خود را دور هم جمع کرده و در نتیجه میزان تعامل را افزایش دهد.

در حال حاضر قابلیت اشتراک گذاری ایونت در استوری فیسبوک برای کاربران ایالات متحده، مکزیک و برزیل قابل استفاده است.


مطلب آموزشی مرتبط: 13 نکته افزایش تعامل در فیسبوک برای صفحه کسب و کار شما


منبع: Tech Crunch

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟