اسلایدشوی اینستاگرام و 10 روش خلاقانه استفاده از آن
4.63/5 (16)

اسلایدشوی اینستاگرام و 10 روش خلاقانه استفاده از آن در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

اسلایدشوی اینستاگرام و 10 روش خلاقانه استفاده از آن

با استفاده از اسلایدشوی اینستاگرام همه عکس ها را به افراد نشان دهید! با نحوه اشتراک پست های چندتصویره در اینستاگرام آشنا شوید تا بهتر با مخاطبین خود تعامل برقرار کنید.

در این پست نمونه هایی از کسب و کارهایی که با استفاده از اسلایدشوی اینستاگرام به طور موثری با پیروان خود ارتباط برقرار کرده اند را آورده ایم، شما نیز می توانید این کار را انجام دهید.

بدون توجه به حوزه کاری شما، پست های اسلایدشوی اینستاگرام ، به کسب و کارها این امکان را می دهد که خلاق باشند.

خود اینستاگرام نمی خواهند کاربران را به انتخاب تنها یک عکس برای ارسال بر روی فید محدود کند. با ابزارهایی مانند استوری اینستاگرام و اسلایدشوی آن به کاربران امکان ایجاد خلاقیت می دهند. اسلایدشوی اینستاگرام به شما امکان می دهد تا 10 عکس و ویدیو را در یک پست قرار دهید و افراد می توانند با ورق زدن همه آنها را مشاهده کنند.

اینستاگرام ، اسلایدشو را اینگونه معرفی می کند:

Surprise! 🎉 Swipe left on the post above to see more. Starting today, you can share up to 10 photos and videos in one post on Instagram. With this update, you no longer have to choose the single best photo or video from an experience you want to remember. When uploading to your feed, you’ll see a new icon to select multiple photos and videos. It’s easy to control exactly how your post will look. You can tap and hold to change the order, apply a filter to everything at once or edit one by one. These posts have a single caption and are square-only for now. On a profile grid, you’ll notice the first photo or video of a post has a little icon, which means there’s more to see. And in feed, you’ll see blue dots at the bottom of these posts to let you know you can swipe to see more. You can like and comment on them just like a regular post. Even more, you can now share from two to 10 photos or videos in carousel ads. To learn more, read the business blog. Link in bio.

A post shared by Express Your Business' Story (@instagramforbusiness) on

سورپرایز! برای دیدن تصاویر بیشتر، به سمت چپ ورق بزنید. از امروز می توانید حداکثر 10 عکس و فیلم در یک پست در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. با استفاده از این بروزرسانی، دیگر مجبور نیستید بهترین عکس یا ویدیو را انتخاب کنید. هنگام بارگذاری در فید ، یک آیکون جدید برای انتخاب چندین عکس و ویدیو خواهید دید. کنترل دقیق نحوه نمایش پست شما آسان است. شما می توانید برای تغییر ترتیب تصاویر ، ضربه زده و نگه دارید، روی همه یک فیلتر اعمال کنید یا به صورت یک به یک ویرایش کنید. این پست ها دارای یک کپشن مشترک و در حال حاضر فقط به فرمت مربع هستند. در پروفایل، اولین عکس یا ویدیوی پست دارای یک آیکون کوچک است، به این معنی که تصاویر بیشتری برای دیدن وجود دارد. و در فید، نقاط آبی را در پایین این پست ها مشاهده خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد برای دیدن تصاویر بیشتر می توانید ورق بزنید. شما می توانید مانند یک پست معمولی آنها را لایک کرده و کامنت بگذارید. حتی بیشتر، شما هم اکنون می توانید بین دو تا 10 عکس یا فیلم در تبلیغات کاروسل به اشتراک بگذارید.

این بدان معنی است که ما دیگر مجبور نیستیم فقط یک عکس عالی انتخاب کنیم، می توانیم از اسلایدشوی اینستاگرام به صورت خلاقانه استفاده کنیم. این قابلیت به شما راه دیگری برای گفتن داستان برندتان می دهد.

در اینجا چند نمونه هوشمندانه (و جذاب) از اسلایدشوی اینستاگرام ارائه می کنیم. شما می توانید ایده گرفته و اسلایدشوی خودتان را ایجاد کنید!

5 راه استفاده از اسلایدشوی اینستاگرام

در هر یک از موارد زیر، روی فلش روی تصویر کلیک کنید تا تا به سمت راست ورق بزنید یا اگر از تلفن همراه استفاده می کنید، روی حساب کاربری اینستاگرام آنها کلیک کنید و برای مشاهده کل اسلایدشو به راست ورق بزنید.

1. به اشتراک گذاشتن نکات مهم

شرکت تور دوچرخه هند Trails of India، این کار را به خوبی انجام می دهد. آنها معمولا نکاتی را به صورت سرگرم کننده در اسلایدشو نمایش می دهند. بیشتر این پست ها نکاتی برای موتورسواری در سراسر هند است. راهنمایی ها و نکات آن را بررسی کنید.

2. آموزش دادن (ویدیو را فراموش نکنید!)

فقط به این دلیل که این یک اسلایدشو است به این معنی نیست که ویدیو را فراموش کنید. در 10 اسلاید می توانید هر تعداد که دوست دارید ویدئو قرار دهید.

Picmonkey دو ویدئو را در اسلایدشوی خود نشان می دهند. اولین ویدیو ، ویدئوی GIF تکمیل شده و افکت گذاری شده نهایی را نشان می دهد و ویدئو دوم نشان می دهد چگونه این کار را انجام داده اند. این کار فوق العاده سودمند است زیرا شما یاد می گیرید که چگونه از ابزار و از قابلیت هایی مانند جلوه های ماسک و غیره استفاده کنید.

We see you, August😎 #swiperight 👉🏼to see how we created this bad boy

A post shared by PicMonkey (@picmonkey) on

3. یک Sliding Picture یا Map ایجاد کنید

این ایده اسلایدشوی اینستاگرام را کمی تعاملی تر می کند.

هنگامی که محتوای خود را طراحی می کنید، تصویر را به صورتی ایجاد کنید تا یک اسلاید در اسلاید بعدی ادغام شود. HP این کار را انجام داده است. این نوع رویکرد می تواند برای کسب و کارهای گردشگری مناسب باشد و راهنمایی هایی برای سفر در اطراف یک منطقه یا شهر خاص ارائه شود.

4. یک مفهوم را با تصاویر توضیح دهید

تیم در Easil از این سبک در مثال زیر استفاده می کند. گاهی اوقات استفاده از تصاویر برای مقایسه و توضیح مفهوم آن ها ساده تر است. در این مثال، تفاوت بین لبه های سخت و نرم با سایه نشان داده شده است.

The difference between an awesome drop shadow text effect and a bad one, often comes down to a subtle shift. Your drop shadow or glow effect should “lift” the design… it shouldn’t become the design. Swipe left to switch from a soft drop shadow to a hard one. . SOFT…. If you can blur the shadow into the background, it will make your text pop just enough to really catch the eye (without being overbearing). Think “soft”, “faded” or “blurry” effects over your images. . HARD…. Hard edges work well for modern designs. For hard-edged text, have a solid, hard-edged shadow that matches your font. In other words, go hard. . If you are not sure where to start with drop shadows and text effects, check out our new post, "How to Create Drop Shadow Effects that Don't Suck" (Link in bio). And be sure to check out our Text Shadow Tool in Easil. It makes drop shadows way more easy to create (without making them suck!) . . .

A post shared by Easil (@teameasil) on

5. ایجاد یک اسلایدشوی How-To

HubSpot این کار را به خوبی انجام داده است و با کمک اسلایدشو نحوه انجام کاری را نشان می دهد. در این مثال نشان می دهد که چطور با آیفون خود ویدئو های حرفه ای ایجاد کنیم.

6. نمایش یک رویداد

اگر در یک رویداد شرکت کنید، خودتان را فقط به یک تصویر محدود نکنید. یک تصویر عالی را به عنوان تصویر کاور خود انتخاب کنید، سپس دیگر موارد را در اسلاید های بعد نمایش دهید، یک رویداد یا پشت صحنه را به نمایش بگذارید.

Mirabeau wines بازاریابی محتوا را بسیار خوب انجام می دهند. در اینجا جشنواره ای که اخیرا در آن حضور داشتند را به نمایش گذاشته اند.

7. مخاطب را به پشت صحنه ببرید

بازاریابی محتوای تشک های Koala بسیار جالب است. در این مثال آنها مخاطب را به پشت صحنه می برند، به شکل جالب و سرگرم کننده ای “Koala Van” را به خیابان ها برده و از مشتریان عکس گرفته اند.

همچنین از سورپرایز و رضایت مشتریانی که یک تشک خریداری کرده اند تصاویری قرار می دهد.

Today we surprised 5 customers in Sydney who purchased today with a TREAT 🐨

A post shared by Koala (@koala) on

8. نمایش محصول جدید

گاهی اوقات یک تصویر کافی نیست، به ویژه اگر محصول جدید شما با روکش کریستال سواروسکی باشد.

9. به اشتراک گذاری اطلاعات و دانستنیهای جالب

درست مثل روش شماره 4 بالا، اسلایدشوی اینستاگرام می تواند برای به اشتراک گذاری اطلاعات کوتاه و واقعی بسیار مفید باشد.

پست های “آیا می دانید” یا به اشتراک گذاری حقایق و آمار مربوط به یک صنعت، محصول یا مکان را می توان با استفاده از اسلایدشوی اینستاگرام به طور موثرتری می توان نمایش داد.

نانوایی های اجتماعی حقایق جالب در مورد رسانه های اجتماعی در چین را به اشتراک می گذارند:

Hubspot یک نمایش اسلاید کوچک در مورد صنعت فناوری در برلین ایجاد کرد:

10. نمایش عکس طرفداران

اسلایدشوی اینستاگرام یک روش عالی برای نمایش عکسهای طرفداران (با اجازه آنها البته) است.

Moment لنزهای عالی برای آیفون می سازد. در این مورد آنها عکس های خیره کننده ای از مخاطبان خود با استفاده از لنز خود به اشتراک گذاشته اند. به اشتراک گذاشتن تنها یک تصویر مشکل است، به همین دلیل اسلایدشو یک راه عالی برای به اشتراک گذاری چندین تصویر (عالی) است.

اسلایدشوی اینستاگرام و 10 روش خلاقانه استفاده از آن

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟