استیکرهای استوری فیسبوک قابلیتی جدید برای صفحات کسب و کار
5/5 (5)

استیکرهای استوری فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

مجموعه ای از استیکرهای استوری فیسبوک برای کسب و کارها

در خبر پیش راجع به ابزارهای اشتراک گذاری عکس و ویدیو در مسنجر فیسبوک صحبت کردیم. در این خبر شما را با استیکرهایی مخصوص کسب و کار در استوری فیسبوک آشنا خواهیم کرد.

اگرچه استوری در فیسبوک هنوز جز یکی از اساسی ترین عناصر این پلتفرم به شمار نمیرود اما فسبوک همواره در حال تغییر و تحول و پیشرفت بوده است. میدانیم که در سایر پلتفرمهای وابسته به کمپانی فیسبوک نظیر اینستاگرام و واتس اپ، استوری بسیار پرطرفدار است. با اینحال فیسبوک همچنان به فکر بروزرسانی و افزایش قابلیتهایی در استوری است. پیش بینی میشود که در آینده ای نزدیک استوری ها جای فیدهای اصلی را بگیرند.

به همین منظور فیسبوک به تازگی از استیکرهای جدیدی در استوری خود رونمایی کرده است.  کسب و کارها میتوانند با استفاده از این استیکرها در استوری فیسبوک خود، تعامل بیشتری با مخاطبان خود برقرار کنند.

استیکرهای استوری فیسبوک

این مجموعه از استیکرهای استوری فیسبوک در حال حاضر در اختیار صفحات کسب و کار قرار دارد. کاربران میتوانند براحتی با استفاده از این گزینه ها اقدام برای ارتباط با صاحبان یک برند و یا خرید محصول کنند.

بدون شک این مجموعه از استیکرهای استوری فیسبوک ،مورد توجه آن دسته از کسب و کارهایی که بدنبال استفاده بهینه از استوری برای بازاریابی کسب و کار خود هستند، قرار خواهد گرفت.


مطلب آموزشی مرتبط: 13 نکته افزایش تعامل در فیسبوک برای صفحه شما


آیا این استیکرها مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت؟

اگرچه اینستاگرام از مدتها پیش از استیکرهای مشابه ای در استوری خود استفاده میکرده است اما رونمایی از این استیکرها در استوری فیسبوک نشان از علاقه این کمپانی به پیشرفت در تمامی پلتفرمهای خود دارد.

البته مشکل اینجاست که پلتفرم اصلی فیسبوک با 2.27 میلیارد کاربر فعال، با رشد کندتری نسبت به سایر پلتفرمها نظیر اینستاگرام و واتس اپ روبرو بوده است.

درست است که فیسبوک و مسنجر در مجموع 3.5 میلیار کاربر فعال دارند اما تنها 300 میلیون از آنها روزانه استوری های خود را چک میکنند یعنی کمتر از 10% از آنها. این آمار بیانگر این موضوع است که فیسبوک علی رغم ظاهر خود، در نمایش استوری آنچنان موفق عمل نکرده است.

برای مقایسه، 25% از کاربران اسنپ چت، روزانه استوری های خود را چک میکنند. همچنین در اینستاگرام این رقم به 40% هم رسیده است. در نتیجه علیرغم قدمت و تعدد کاربران فیسبوک، استوری های آن تا به امروز آنچنان مورد توجه قرار نگرفته است.

با اینحال فیسبوک همواره بدنبال پیشرفت بوده است و ارائه این مجموعه از استیکرهای استوری فیسبوک که برای کسب و کارها طراحی شده است، قدم بزرگی برای پیشرفت به حساب می آید. اگر فیسبوک به همین روند ادامه دهد بدون شک در آینده ای نزدیک موفق خواهد شد از رقبای خود پیشی بگیرد.


مطلب آموزشی مرتبط: معرفی ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک که محتوای شما را شاخصتر میکنند


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟