استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat
4.2/5 (5)

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

در ماه های اخیر گزارشهای مختلفی از کوچ کاربران تاثیرگذار از اسنپ چت به اینستاگرام شنیده میشود. شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای 250 میلیون کاربر استفاده کننده از استوری به صورت روزانه است در حالیکه این آمار برای اسنپ چت به 173 میلیون میرسد. بدیهی است که اینستاگرام با برخورداری از 800 میلیون کاربر فعال و در حال افزایش در جایگاه بالاتری از اسنپ چت قرار داشته باشد.

این موضوع که به زودی کاربران از راه اندازی قابلیت نماش استوری های اینستاگرام در شبکه اجتماعی فیسبوک نیز بهره مند خواهند شد موجب شده بسیاری از کاربران اینستاگرام را انتخاب کنند چون با انتشار استوری ها در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیسبوک به صورت همزمان شما به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کنید و مسلما میتوانید هدف های مالی و غیرمالی خود را راحت تر تامین نمایید.

اینستاگرام در به روز رسانی های جدید خود توانسته است با ارائه اطلاعات بهتر و بهبود ابزارهای گزارش دهی و تبلیغاتی روند بازاریابی برای کاربران به ویژه تاثیرگذاران را آسان تر نماید.

نتایج تحقیقات جدید شرکت Mediakix بر روی میزان استفاده از Snapchat Stories و Instagram Stories از سوی تعدادی از برترین تاثیرگذاران این شبکه های اجتماعی ، کاهش 33 درصدی و استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat را نشان می دهد.

در ادامه با شما آخرین یافته های تحقیقاتی این شرکت را مرور می کنیم.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

در فوریه سال 2017 شرکت Mediakix ، تحقیقات خود را بر روی 12 اکانت برتر تاثیرگذار شبکه های اجتماعی با موضوع ردیابی میزان به اشتراک گذاری پست ها بر روی حساب کاربری اینستاگرام و اسنپ چت به مدت 30 روز آغاز کرد.

در آگوست سال 2017 نیز تحقیقات مشابهی برای مقایسه و مشاهده روند تغییرات استفاده تاثیرگذاران از اکانت های اینستاگرام و اسنپ چت صورت گرفت.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

نتایج تحقیقات در طی مدت شش ماه نشان از رشد 14 درصدی استفاده تاثیرگذاران از استوری اینستاگرام و کاهش 33 درصدی استفاده این افراد از اسنپ چت را می دهد.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

در تمام مدت انجام تحقیق ، تاثیرگذاران شبکه های اجتماعی استوری های بیشتری را در اینستاگرام به نسبت اسنپ چت منتشر کردند.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

11 اکانت از 12 اکانت برتر شبکه های اجتماعی ، استوری های بیشتری در اینستاگرام به نسبت اسنپ چت به اشتراک گذاشته است. در واقع به صورت متوسط هر اکانت تاثیرگذار در اسنپ چت 3.5 پست و در اینستاگرام 7.6 پست را در روز منتشر می کند.

در تصویر زیر نتایج حاصل از تحقیقات میزان به اشتراک گذاری مطالب در استوری های اسنپ چت و اینستاگرام در ماه های فوریه و آگوست برای اکانت های ویژه مورد تحقیق مشاهده می کنید که در 4 مورد از 5 اکانت تاثیرگذار ، شاهد افت شدید در استفاده اسنپ چت هستیم.

همچنین لیست کامل اکانت هایی که یافته های این تحقیق بر اساس ردیابی و مطالعه بر روی آنها صورت گرفته نیز می ببینید.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

 

منبع : Top Influencers are Using Snapchat 33% Less

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

استفاده کمتر کاربران تاثیرگذار از Snapchat

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟