9 راه برای استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام
5/5 (8)

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

9 راه برای استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام

در مطلب پیش در مورد نحوه اپلیکیشن های تولید استوری در اینستاگرام صحبت کردیم. در این مطلب با روشهای استفاده از تصاویر و ویدئوهای آماده بیشتر آشنا خواهیم شد.

آیا از عکسهای Stock یا آماده در اینستاگرام استفاده میکنید؟

در حالیکه تا چند وقت پیش استفاده از عکسهای آماده وجهه خوبی نداشت اما اکنون زمان تغییر کرده استفاده از عکسهای آماده در اینستاگرام بسیار محبوب و فراگیر شده است!

اکنون استفاده از تصاویر، ویدئوها و انیمیشن آماده یک راه خلاقانه، جذاب و ساده برای اضافه کردن محتوا به فید اینستاگرام بدون انجام کار اضافی میباشد. هنگامیکه سبک مناسب خود را پیدا کردید، استفاده از عکسهای آماده در اینستاگرام یک استراتژی عالی برای ایجاد فید زیبا، ارسال محتوای بیشتر و نمایش پیام برند شماست.

برای کمک به شما در شروع استفاده از عکسهای آماده در اینستاگرام، ما 9 راه برای استفاده از آنها در فید اینستاگرام به اشتراک میگذاریم!

عکس و ویدئوی آماده (Stock Photos and Videos) چیست؟

تصاویر، ویدئوها، وکتورها و فایلهای صوتی که توسط افراد حرفه ای تولید میشود و تحت شرایط royalty-free خریداری میشود.

وقتی یک قطعه محتوای royalty-free خریداری میکنید، میتوانید از آن محتوا تقریبا برای هر پروژه تجاری استفاده کنید. بیشتر سایتهایی که در زمینه عکسهای آماده فعالیت میکنند مانند Shutterstock، بصورت اشتراک یا تک تصویر برای برندها و کسب و کارها کار میکنند، بنابراین میتوانید هر چقدر محتوا که برای پروژه خود نیاز دارید، خریداری کنید!


مطلب مرتبط: سایتهای برتر برای دریافت تصاویر رایگان


توجه: حقوق استفاده از عکسها ممکن است در سایتهای مختلف متفاوت باشد، بنابراین قبل از انتشار، حق استفاده برای هر محتوا را بررسی کنید.

9 راه برای استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام

هنگامیکه عکسها و ویدئوهای آماده را خریداری میکنید، در واقع شما محتوای حرفه ای را از هنرمندان در سراسر جهان خریداری میکنید. این بدان معنی است که با اشتراک در این سایتها، شما به سادگی به هزاران محتوای خلاق دسترسی دارید که واقعا میتواند به شما در حرفه ای تر شدن فید اینستاگرام و کمپین های شبکه های اجتماعیتان کمک کند.

چرا باید از تصاویر آماده در اینستاگرام استفاده کنید؟

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام یک راه عالی برای ارائه محتوای با کیفیت بالا در فید شما است، حتی اگر زمان لازم برای ایجاد آن را نداشته باشید.

9 راه برای استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام

اما هشدار داده میشود: عکس ها، ویدئو ها و تصاویر آماده، طیف وسیعی از انواع ژانر و سطوح کیفیت را پوشش میدهد. هم میتوانید محتوای بسیار باکیفیت از آژانسهای حرفه ای و هم از عکاسان آماتور که از تصاویر گربه خود شروع میکنند، پیدا کنید. بنابراین باید برای یافتن تصویر مناسب زمان صرف کنید.

چه به دنبال تصویری برای جملات نقل قول الهام بخش، مناسب عروسی باشید و چه به دنبال تصاویری از ورزش کردن برای یک باشگاه، هر تصویری با هر موضوعی که بخواهید، میتوانید پیدا کنید.

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 1:

تصاویر آماده را با محتوای سفارشی ترکیب کنید.

اگر در بازاریابی محدودیت بودجه دارید، ایجاد محتوای سفارشی برای برندتان به صورت مداوم، ممکن است امکان پذیر نباشد. و اگر بخواهید از محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید تا فید خود را پر کنید، نمیتوانید برای همه پستها از این روش استفاده کنید خصوصا اگر برای تناسب تصویر با فیدتان بخواهید متن اضافه کنید یا عکس را ویرایش کنید.

در عوض، میتوانید از عکسهای آماده در کنار محتوای خودتان و محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید! این یک دستور العمل عالی برای داشتن فید متنوع و جذاب برای مخاطبان شما است!

برای مثال، Later این پست اینستاگرام را با استفاده از تصاویر آماده ایجاد کرده و با تایمر شمارش معکوس اینستاگرم آنرا ویرایش کرده است.

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 2:

از تصاویر برای عکس کاور هایلایت اینستاگرام استفاده کنید

هایلایت استوری اینستاگرام یک مکان عالی برای ذخیره کردن بهترین استوری های شما برای مخاطبان است.

اما اگر میخواهید مخاطبان خود را به هایلایت پروفایل خود هدایت کنید، باید مطمئن شوید که آیکون کاور هایلایت شما واضح و مشخص است و مخاطبان شما باید بدانند که برای دیدن تصاویر بیشتر و اطلاعات بیشتر در زمینه خاص روی کدام هایلایت ضربه بزنند.


مطلب مرتبط: ایجاد کاور برای هایلایت استوری اینستاگرام


برای اینکه هایلایت شما از بقیه فید متمایز باشد، برای هر هایلایتی که در فید خود ذخیره میکنید یک آیکون و تصویر جداگانه در نظر بگیرید. فقط دقت کنید که متناسب با سبک و تم فید شما باشد.

برای مثال، یک آیکون هواپیما میتواند برای استوری های مسافرت یا یک علامت تعجب میتواند برای اطلاعیه های مهم استفاده شود.

از تصاویر برای عکس کاور هایلایت اینستاگرام استفاده کنید

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 3:

پیدا کردن پس زمینه برای پستهای نقل قول (کلمات قصار)

نمیتوان انکار کرد که پستهای نقل قول و کلمات قصار بزرگان همچنان در اینستاگرام محبوب است. اما باید به گونه ای جذاب ارائه کنید که از دیگر پستهای نقل قول متمایز باشد.

تصاویر آماده یک راه عالی برای ایجاد پس زمینه برای نقل قول ها، پیامهای الهام بخش و یا عناوین کمپین هایی است که میخواهید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

پیدا کردن پس زمینه برای پستهای نقل قول

اگر یک عکاس یا طراح گرافیک مخصوص نداشته باشید، پیدا کردن یا ایجاد کتابخانه ای از تصاویر پس زمینه برای کسب و کار شما کار ساده ای نیست. به همین دلیل است که تصاویر آماده به کمک شما می آیند که هم مقرون به صرفه هستند و هم کار با آنها راحت است و برای شروع بسیار مناسب هستند.

با استفاده از کلمات کلیدی، میتوانید نوع پس زمینه ای که میخواهید را جستجو کنید.

پیدا کردن پس زمینه برای پستهای نقل قول


مطلب مرتبط: 6 نکته برای برنامه ریزی محتوا در اینستاگرام


استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 4:

استفاده از پس زمینه برای تصاویر محصول

از پس زمینه سفید خسته شده اید و میخواهید رنگ و تکسچر و بافت به محتوای خود اضافه کنید؟!

یک راه فوق العاده ساده برای جان بخشیدن به تصاویر محصول، یافتن رنگهای پس زمینه، گرافیک و تکسچرهایی است که با برند شما مطابقت دارند.

ممکن است زمان و تلاش بیشتری برای ویرایش عکس محصول خود با نرم افزارهایی مانند Shutterstock Editor و یا Adobe Lightroom برای اضافه کردن پس زمینه صرف کنید، اما ارزش دارد و منجر به تصویری متفاوت میشود که تعامل بیشتری را جذب خواهد کرد.

با داشتن پس زمینه زیبا و مناسب شانس بیشتری برای زیبایی و جذابیت فید، جذب فالوورهای جدید و قرار گرفتن در صفحه Explore خواهید داشت.


مطلب مرتبط: 8 نکته برای جذب فالوور در اینستاگرام


استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 5:

از تصاویر آماده به تنهایی استفاده نکنید

به یاد داشته باشید، اینستاگرام جایی برای خلاقیت و شخصیت است! بنابراین نباید فقط تصاویر آماده پست کنید. باید با کمک تصاویر آماده و ایجاد خلاقیت سبک خاص خود را ایجاد کنید.

طرفداران شما به خاطر شما به اینستاگرام و صفحه شما میآیند، بنابراین میخواهند اطمینان حاصل کنید محتوایی که ارسال میکنید محتوایی است که برای آنها جذاب است و بازتاب پیام برند شماست.

اگر فقط محتوای آماده ارسال میکنید، احتمالا علاقه و وفاداری به برند مخاطبان خود را از دست میدهید و در نهایت فید اینستاگرام شما خیلی معمولی خواهد بود.


مطلب مرتبط: 25 اپلیکیشن برتر اینستاگرام برای تولید محتوای جذاب


استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 6:

استوری خود را با پستهای کاروسل ارائه کنید

از زمانیکه اینستاگرام قابلیت ارسال بیش از یک تصویر در یک پست را راه اندازی کرد، برندها پستهای ادامه دار را به صورت کاروسل ارائه میکنند!

https://www.instagram.com/p/BupU2bPDe2C/?utm_source=ig_embed

اگر با کمبود محتوای اوریجینال روبرو هستید، میتوانید از تصاویر آماده برای ایجاد پستهای کاروسل استفاده کنید و داستان برند خود را ارائه کنید.

یک راه خوب برای شروع یک پست کاروسل، این است که از تصویر واقعا تاثیرگذار که توجه بیننده را جذب میکند، استفاده شود.

استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 7:

اضافه کردن پس زمینه به ویدئوهای تبلیغاتی

اگر چیزی دارید که میخواهید آنرا به مخاطبان خود بگویید و منتقل کنید باید تا حد امکان آنرا به صورت جذاب ارائه کنید که منجر به مشارکت مخاطب شود.

میتوانید از ویدئوهای آماده به عنوان پس زمینه استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر یک آژانس مسافرتی هستید که میخواهید تخفیفی را اعلام کنید، ممکن است بخواهید پیام ویدئویی خود را با همراه با اطلاعات تخفیف ارائه دهید و ویدئویی از یک خانواده که در حال بستن بار سفر و سوار شدن بر هواپیما و رسیدن به مقصد هستند نیز اضافه کنید.

ویدئوهای آماده طیف گسترده ای از موضوعات را شامل میشوند، بنابراین میتوانید ویدئویی بیابید که متناسب با تبلیغ شما باشد.

https://www.instagram.com/p/BtgsuXKDRb-/?utm_source=ig_web_copy_link

فیلمهای با کیفیت طیف گسترده ای از ژانرها را پوشش میدهد، بنابراین شما قطعا قادر به پیدا کردن فیلمهایی هستید که برای ارتقاء شما مناسب است.


مطلب مرتبط: مشخصات ویدیو در اینستاگرام و انواع آنها


استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 8:

بلاکهای رنگی را در فید خود امتحان کنید

احتمالا متوجه شده اید که بلاکهای رنگی در فید اینستاگرام اخیرا محبوب شده اند. مجموعه ای از تصاویر با تن رنگی مشابه که در کنار یکدیگر برای یک کمپین یا راه اندازی محصول پست میشوند.

Later از این روش اوایل امسال استفاده کرده است، اگر یک ویرایشگر اختصاصی برای شبکه های اجتماعی یا طراح گرافیک نداشته باشید، ایجاد چنین محتوایی میتواند یک چالش باشد.

9 راه برای استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام

برای سرعت بخشیدن به فرآیند، میتوانید همه تصاویر و ویدئوهای آماده را در همان پالت رنگ پیدا کنید که فوق العاده ساده است! در Shutterstock، میتوانید از ابزار انتخاب رنگ برای جستجوی رنگ مورد نیاز خود استفاده کنید و تصاویر الهام بخش را سریع تر پیدا کنید!

بلاک های رنگی را در فید خود امتحان کنید


ترفند مرتبط: دیدن پست های لایک شده در فید اینستاگرام


استفاده از عکس و ویدئوی آماده در اینستاگرام نکته 9:

استفاده از تصاویر وکتور برای استوری

وکتورها یک روش فوق العاده برای قرار دادن المانهای طراحی جذاب در استوری اینستاگرام شما هستند. وکتورها میتوانند برای تقویت پیام شما در هر پست استوری اینستاگرام استفاده شوند.

اگر در ویرایش گرافیک تازه کار هستید، با Shutterstock Editor میتوانید وکتور دریافت کنید و چند وکتور را با هم ترکیب کنید تا استوری ای ایجاد کنید که متناسب با برند شما باشد.


مطلب مرتبط: 12 اپلیکیشن ایجاد استوری جذاب در اینستاگرام


تصاویر، ویدئوها و تصاویری که برای حساب کاربری اینستاگرام خود انتخاب میکنید، میتواند منجربه رشد و موفقیت شما شود. استفاده از تصاویر آماده در اینستاگرام به شما کمک میکند تا یک فید قوی بسازید که پیام کسب و کار شما را با زحمت و صرف هزینه کمتر منتقل کند.

این یک راه حل ساده برای کمک به ایجاد فیدی است که شما را به عنوان یک برند یا کسب و کار معرفی میکند.

منبع: Later Blog

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟