ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام
4.33/5 (3)

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

چگونه به راحتی از دسکتاپ به اینستاگرام پست ارسال کنیم

اگر شما نیز یکی از هزاران کاربری هستید که دوست دارید ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام انجام شود، این مطلب را بخوانید.

چندین راه برای این کار وجود دارد (یکی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد!).

در ابتدا ، یکی از ابزارهایی که معرفی می شود ممکن است شما را شگفت زده کند چون یک راه حل کمتر شناخته شده برای ارسال پست از طریق دسکتاپ بدون استفاده از ابزارهای کمکی است!

دلایلی وجود دارند که برای ارسال پست به اینستاگرام از طریق دسکتاپ از ابزارهای مناسب استفاده کنید و دلایل اینها هستند:

هرگز از طریق اینستاگرام از ابزارهای نامناسب استفاده نکنید.

اینستاگرام برای چگونگی آپلود و ارسال پست ضوابط سخت گیرانه ای دارد. به این معنی که API اینستاگرام اجازه انجام کارهایی مثل ارسال خودکار پست و ارسال پست به طور مستقیم از دسکتاپ را نمی دهد.

هر ابزاری که این قوانین را نقض کند شما را در معرض خطر غیرفعال شدن و از کار افتادن قرار خواهد داد.

اگر ابزاری ادعا کند که می تواند :

  • به طور اتوماتیک و بدون فشردن هیچ دکمه ای به اینستاگرام پست ارسال کند
  • به طور مستقیم از دسکتاپ به اینستاگرام پست ارسال کند

این امکان وجود دارد که شما شرایط و ضوابط اینستاگرام را نقض می کنید. این کار را انجام ندهید. حساب کاربری شما ممکن است از کار بیفتد.

اگر می خواهید ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام انجام شود فقط دو روش وجود دارد که استفاده از آنها توصیه می شود :

  1. ارسال پست از طریق کامپیوتر ، لپ تاپ یا دسکتاپ به صورت قانونی . این امر تاکنون میسر نبوده است اما اکنون این امکان وجود دارد . فقط نیاز به دستگاهی دارد که در زیر نمایش داده می شود.
  2. تنظیم پست با استفاده از ابزار کمکی روی لب تاپ یا دسکتاپ و سپس دریافت یادآوری جهت ارسال تصویر نهایی از طریق موبایل

 

در زیر ابزارهایی برای ارسال پست از طریق دسکتاپ و چگونگی تعامل و مشارکت از طریق کامنت ها شرح داده می شود.

1. ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام با استفاده از دستگاه Microsoft Surface

این یک روش کمتر شناخته شده برای ارسال پست به اینستاگرام از طریق دسکتاپ و بدون استفاده از ابزارهای ثالث و کمکی است! این همان اینستاگرام است! درست مانند نسخه موبایل… فقط روی دستگاه Surface.

در Surface Pro 4 یا Surface Book ( یا حتی Surface Studio Desktop ) می توانید با استفاده از Microsoft Instagram App و روی ویندوز 10 ، به اینستاگرام پست ارسال کنید.

کاملا مجاز و قانونی ! شما از اپ رسمی اینستاگرام استفاده می کنید ، تنها ابزار ، دستگاهی که از آن استفاده می کنید و به هیچ ابزار ثالث و کمکی نیاز ندارید.

چگونگی کار با اینستاگرام روی دستگاه Surface :

فقط لازم است اپ اینستاگرام را باز کنید و از آن استفاده کنید . فقط همین ! درست مثل اینستاگرام نسخه موبایل .

البته چند نکته وجود دارد که باید بدانید :

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

این اپ فقط روی دستگاه های مایکروسافت و با ویندوز 10 و صفحه لمسی کار می کند. دستگاه های Surface صفحات لمسی دارند.

ظاهر و محیط اینستاگرام که در دستگاه های Surface مشاهده می کنید دقیقا همان محیطی است که در دستگاه های موبایل می بینید از استوری اینستاگرام گرفته تا دوربین (جلو و عقب) ، پیام ها ، نوتیفیکیشن ها ، کامنت ها و لایک ها.

زمانی که اپ را باز می کنید محیطی که مشاهده می کنید در تصویر زیر نمایش داده شده است (درست مانند نسخه موبایل).

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

هر کاری که در نسخه موبایل انجام می دهید در اینجا نیز می توانید انجام دهید. ضبط و مشاهده استوری ، اضافه کردن متن ، نقاشی روی صفحه و اضافه کردن استیکر ، کامنت گذاشتن ، لایک و فالو کردن ، جستجو ، چک کردن ، ارسال و کامنت گذاشتن برای پیام ها ، آپلود و ارسال پست به اینستاگرام

از طریق اپ اینستاگرام روی دستگاه های Surface می توانید برای استفاده از دوربین دستگاه ، روی آیکون دوربین کلیک کنید . همچنین می توانید برای استفاده از استوری و عکس و فیلم روی “ Your Stories ” کلیک کنید.

مثل تصویر زیر :

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

یا از دوربین جلو استفاده کنید :

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

و همینطور می توانید از عکس ها و تصاویر موجود در دستگاه استفاده کنید.

این قابلیت خیلی مهمی برای کاربرانی است که با دوربین های DSLR یا هر چیزی غیر از دوربین موبایل عکس می گیرند ( یا تصاویر دسته ای آپلود می کنند )

همچنین از این طریق کنترل بیشتری روی ادیت و ویرایش عکس پیش از ارسال دارید و می توانید ویرایش های بهتری انجام دهید.

یک نکته که حتما باید به خاطر داشته باشید این است که اگر می خواهید عکس هایی که از قبل گرفته شده را آپلود کنید ، حتما باید آنها را Pictures >> Camera Roll folder ذخیره کنید. چون اگر می خواهید از دوربین یا دستگاهی دیگر عکس را آپلود کنید این قسمت کارایی بسیار خوبی دارد.

فقط باید دکمه + پایین صفحه را کلیک کنید و صفحه ای با گزینه های دوربین ، Library و Video باز می شود.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

بعد از آن می توانید انتخاب کنید که مستقیما عکس یا فیلم گرفته و ارسال کنید و یا تصاویر موجود را انتخاب و آپلود کنید.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

همچنین می توانید همانند نسخه موبایل ، تصویر را ویرایش کرده و به آن فیلتر اضافه کنید.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

 

این اولین بار است که از طریق دسکتاپ ، با همه امکانات ، درست همانند نسخه موبایل می توان به اینستاگرام پست ارسال کرد.

اگر به دنبال یک لب تاپ مناسب هستید و از کاربران علاقه مند اینستاگرام هستید و یا عکاس هستید و نیاز دارید عکس های زیادی را آپلود کنید ، Microsoft Surface Pro یا Surface Book گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

یا اینکه شما یکی از خوانندگان این مطلب هستید که دستگاه Surface دارید اما از این امکانات مطلع نبودید و احتمالا الان شگفت زده شده اید!

2. با Later پست های خود را زمانبندی کنید

شاید برای بسیاری از کاربران ارسال تصویر و پست از طریق خود اپ اینستاگرام و به صورت خودکار جذاب تر باشد اما وقتی بحث بهره وری و صرفه جویی در زمان به میان می آید استفاده از ابزار Later گزینه بسیار مناسبی به نظر می آید. Later ابزاری برای زمانبندی تصاویر و ویدئوها برای ارسال به اینستاگرام است.

پس از انجام زمانبندی ، Later برای ارسال پست های زمانبندی شده به اینستاگرام یک یادآوری روی موبایل شما راسال می کند. برای شروع استفاده از این ابزار می توانید حساب کاربری رایگان داشته باشید.

در زیر چگونگی کار با Later توسط خود تیم Later شرح داده شده است :

همانطور که می بینید Later قابلیت های خوب و جالبی دارد و روز به روز بر این قابلیت ها افزوده می شود . در زیر چند مورد از قابلیت های Later شرح داده می شود :

می توانید زمانبندی کرده و به چندین حساب کاربری ارسال کنید همراه با یک یادآوری و ارسال تصویر نهایی از طریق تلفن همراه . ویدئوها را می توانید در نسخه پولی این ابزار آپلود کنید. Later همچنین به طور مستقیم به فیسبوک ، توئیتر و پینترست پست ارسال می کند.

  • ذخیره و سازماندهی مدیاها

می توانید تصاویرتان را در یک media library با آپلود گروهی سازماندهی کنید و همچنین امکان طبقه بندی تصاویر بر اساس گروه و لیبل و یا برچسب نیز وجود دارد

  •  Link in Bio

از این قابلیت برای هدایت افراد به صفحات مقصد (Landing page) استفاده می شود، جایی که فالوورها می توانند روی تصویر کلیک کنند و به هر لینکی که شما تخصیص داده اید هدایت شوند.

  • تجزیه و تحلیل و اعضای تیم

می توانید اعضای تیمتان را اضافه کنید و همچنین تجزیه و تحلیل Later به شما کمک می کند تا موفقیت تصاویر و پست هایتان را برآورد کنید.

  • افزودن تصاویر

می توانید تصاویرتان را با کشیدن (drag) به راحتی در محدوده زمانی از پیش تعیین شده که می دانید در آن زمان ها مشارکت و تعامل بیشتری صورت می گیرد ، اضافه کنید.

  • هشتگ ذخیره شده

بهترین هشتگ هایتان را برای استفاده در هر پست ، ذخیره کنید. با یک کلیک ساده هر هشتگی که می خواهید در اختیارتان قرار می گیرد. با این کار در زمان شما نیز صرفه جویی می شود.

Later یکی از بهترین ابزارهای زمانبندی اینستاگرام است که اجازه ارسال پست از طریق دسکتاپ به اینستاگرام را به شما می دهد.

با اینکه برای ارسال تصویر نهایی در همراهتان نیاز به فشردن چندین دکمه دارید ، اما با استفاده از Later می توانید بیشتر کارهایتان را روی دسکتاپ و لپ تاپ انجام دهید و در بخش سوم شرح خواهیم داد که چرا برای فرآیند پایانی ارسال پست باید از موبایل استفاده کرد …

3. مشارکت و تعامل را فراموش نکنید

دلیل بسیار محکمی برای اینکه پست نهایی را مستقیم از موبایل و یا با استفاده از Later به اینستاگرام ارسال کنیم وجود دارد.

بسیاری از لایک ها و کامنت ها بلافاصله پس از ارسال پست دریافت می شوند. اگر از ابزاری برای زمانبندی خودکار استفاده می کنید باید به خاطر داشته باشید که برای پاسخگویی سریع آماده باشید. زمانی که از Later استفاده می کنید درست پس از ارسال پست آماده و منتظر پاسخگویی به کامنت ها خواهید بود.

باز هم تاکید می شود که به هیچ عنوان از ابزارهایی که ضوابط شبکه اجتماعی اینستاگرام را نقض می کنند استفاده نکنید. هر ابزاری که همه مراحل از جمله ارسال پست را انجام می دهند ، حساب کاربری شما را در معرض خطر قرار خواهند داد.

برای پاسخ به کامنت ها و تعامل با مخاطبان هم می توانید به صورت پخش زنده پاسخگو باشید و هم از ابزاری مثل Agorapulse استفاده کنید.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

با ابزار Agorapulse پاسخ به هیچ کامنتی را از قلم نخواهید انداخت! مزیت Agorapulse این است که می توانید بیش از حداقل 50 کامنتی که در اینستاگرام می بینید را مشاهده کنید.

بنابراین اگر شما اکانت بزرگ با تعداد فالورها و میزان مشارکت بالا و تعداد کامنت های زیاد دارید Agorapulse بسیار برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که از Agorapulse به عنوان روشی برای مدیریت فید اینستاگرام و در زمان مناسب استفاده کنید و هیچ کامنتی را از دست نداده و بی پاسخ نگذارید.

دیگر ابزارهای منطبق با اینستاگرام

ابزارهای دیگری نیز برای زمانبندی و ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام وجود دارند (با یادآوری ارسال پست نهایی) که روش کار شبیه به Later دارند.

Agorapulse

با استفاده از این ابزار می توانید محتوا را زمانبندی کنید تا در زمان مناسب از موبایل آن را ارسال کنید. اگر به دنبال ابزار همه کاره عالی برای زمانبندی ، ارسال و پاسخگویی و تعامل هستید Agorapulse انتخاب مناسبی است.

ViralTag

Viraltag یک ابزار کامل برای مدیریت محتوای بصری است. با این ابزار امکان زمانبندی پست های اینستاگرام وجود دارد و در زمان معین شده یک نوتیفیکیشن همراه با تصویر و کپشن به موبایل شما ارسال می کند و همه کاری که باید انجام دهید ارسال کردن به اینستاگرام است.

Hootsuite

Hootsuite نیز یکی از ابزارهای محبوب این حوزه است که بسیاری از بازاریابان از آن استفاده می کنند. پست ها را زمانبندی می کند و در زمان مشخص شده ، برای ارسال نهایی پست ، نوتیفیکیشن را به موبایل شما ارسال می کند.

دسترسی به تصاویر

علاوه بر این ابزار ، از گزینه های زیر نیز می توانید استفاده کنید:

تصاویر را برای خودتان روی موبایل ایمیل کنید و سپس به اینستاگرام ارسال کنید. اگر تصاویر با کیفیت بالا باشند کمی مشکل خواهد بود! تصاویر را به حساب کاربری Dropbox خودتان ارسال کنید. Dropbox روش خیلی خوبی برای دسترسی به تصاویر از هر دستگاهی است.

از برنامه به اشتراک گذاری تصاویر بین کامپیوتر و موبایل استفاده کنید. یا … اگر جزو افرادی هستید که دستگاه Surface دارید، روی لپ تاپتان از اینستاگرام استفاده کنید درست مانند اینستاگرام موبایل!

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟