ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام
4.4/5 (5)

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

چگونه به راحتی از دسکتاپ به اینستاگرام پست ارسال کنیم

در مطلب قبلی از ساختن برند در اینستاگرام گفتیم و در این مطلب به مبحث ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام میپردازیم. اگر شما نیز یکی از هزاران کاربری هستید که دوست دارید ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام انجام شود، این مطلب را بخوانید.

چندین راه برای این کار وجود دارد (یکی از آنها شما را شگفت زده خواهد کرد!).

در ابتدا، یکی از ابزارهایی که معرفی میشود ممکن است شما را شگفتزده کند چون یک راه حل کمتر شناخته شده برای ارسال پست از طریق دسکتاپ بدون استفاده از ابزارهای کمکی است!

دلایلی وجود دارند که برای ارسال پست به اینستاگرام از طریق دسکتاپ از ابزارهای مناسب استفاده کنید و دلایل اینها هستند:

هرگز از طریق اینستاگرام از ابزارهای نامناسب استفاده نکنید.

اینستاگرام برای چگونگی آپلود و ارسال پست ضوابط سختگیرانه ای دارد. به این معنی که API اینستاگرام اجازه انجام کارهایی مثل ارسال خودکار پست و ارسال پست به طور مستقیم از دسکتاپ را نمیدهد.

هر ابزاری که این قوانین را نقض کند، شما را در معرض خطر غیرفعال شدن و از کار افتادن قرار خواهد داد.

اگر ابزاری ادعا کند که میتواند :

  • به طور اتوماتیک و بدون فشردن هیچ دکمه ای به اینستاگرام پست ارسال کند
  • به طور مستقیم از دسکتاپ به اینستاگرام پست ارسال کند

این امکان وجود دارد که شما شرایط و ضوابط اینستاگرام را نقض میکنید. اینکار را انجام ندهید. حساب کاربری شما ممکن است از کار بیفتد.

اگر میخواهید ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام انجام شود، فقط دو روش وجود دارد که استفاده از آنها توصیه میشود:

  1. ارسال پست از طریق کامپیوتر ، لپ تاپ یا دسکتاپ به صورت قانونی. این امر تاکنون میسر نبوده است اما اکنون این امکان وجود دارد. فقط نیاز به دستگاهی دارد که در زیر نمایش داده میشود.
  2. تنظیم پست با استفاده از ابزار کمکی روی لب تاپ یا دسکتاپ و سپس دریافت یادآوری جهت ارسال تصویر نهایی از طریق موبایل

مطلب آموزشی پیشنهادی:ایجاد کلاژ عکس برای اینستاگرام در اندروید و iOS


در زیر ابزارهایی برای ارسال پست از طریق دسکتاپ و چگونگی تعامل و مشارکت از طریق کامنت ها شرح داده میشود.

1. ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام با استفاده از دستگاه Microsoft Surface

این یک روش کمتر شناخته شده برای ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام و نیز بدون استفاده از ابزارهای ثالث و کمکی است! این همان اینستاگرام است! درست مانند نسخه موبایل فقط روی دستگاه Surface.

در Surface Pro 4 یا Surface Book (یا حتی Surface Studio Desktop) میتوانید با استفاده از Microsoft Instagram App و روی ویندوز 10، به اینستاگرام پست ارسال کنید.

کاملا مجاز و قانونی! شما از اپ رسمی اینستاگرام استفاده میکنید، تنها ابزار، دستگاهی که از آن استفاده میکنید و به هیچ ابزار ثالث و کمکی نیاز ندارید.

چگونگی کار با اینستاگرام روی دستگاه Surface :

برای ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام از طریق دستگاه Surface ، فقط لازم است اپ اینستاگرام را باز کنید و از آن استفاده کنید. فقط همین! درست مثل اینستاگرام نسخه موبایل .

البته چند نکته وجود دارد که باید بدانید:

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

این اپ فقط روی دستگاه های مایکروسافت و با ویندوز 10 و صفحه لمسی کار میکند. دستگاه های Surface صفحات لمسی دارند.

ظاهر و محیط اینستاگرام که در دستگاه های Surface مشاهده میکنید دقیقا همان محیطی است که در دستگاه های موبایل می بینید از استوری اینستاگرام گرفته تا دوربین (جلو و عقب)، پیامها، نوتیفیکیشنها، کامنتها و لایکها.

زمانیکه اپ را باز میکنید، محیطی که مشاهده میکنید در تصویر زیر نمایش داده شده است (درست مانند نسخه موبایل).

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

هر کاری که در نسخه موبایل انجام میدهید در اینجا نیز میتوانید انجام دهید. ضبط و مشاهده استوری، اضافه کردن متن، نقاشی روی صفحه و اضافه کردن استیکر، کامنت گذاشتن، لایک و فالو کردن، جستجو، چک کردن، ارسال و کامنت گذاشتن برای پیامها، آپلود و ارسال پست به اینستاگرام.


مطلب آموزشی پیشنهادی: 8 نکته برای جذب فالوور در اینستاگرام


از طریق اپ اینستاگرام روی دستگاه های Surface میتوانید برای استفاده از دوربین دستگاه، روی آیکون دوربین کلیک کنید. همچنین میتوانید برای استفاده از استوری و عکس و فیلم روی Your Stories کلیک کنید.

مثل تصویر زیر:

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

یا از دوربین جلو استفاده کنید:

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

و همینطور می توانید از عکس ها و تصاویر موجود در دستگاه استفاده کنید.

این قابلیت خیلی مهمی برای کاربرانی است که با دوربین های DSLR یا هر چیزی غیر از دوربین موبایل عکس می گیرند ( یا تصاویر دسته ای آپلود می کنند )

همچنین از این طریق کنترل بیشتری روی ادیت و ویرایش عکس پیش از ارسال دارید و می توانید ویرایش های بهتری انجام دهید.


مطلب آموزشی مرتبط: ویرایش عکس در شبکه های اجتماعی با Picasa


یک نکته که حتما باید به خاطر داشته باشید این است که اگر می خواهید عکسهایی که از قبل گرفته شده را آپلود کنید ، حتما باید آنها را Pictures >> Camera Roll folder ذخیره کنید. چون اگر می خواهید از دوربین یا دستگاهی دیگر عکس را آپلود کنید این قسمت کارایی بسیار خوبی دارد.

فقط باید دکمه + پایین صفحه را کلیک کنید و صفحه ای با گزینه های دوربین ، Library و Video باز می شود.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

بعد از آن می توانید انتخاب کنید که مستقیما عکس یا فیلم گرفته و ارسال کنید و یا تصاویر موجود را انتخاب و آپلود کنید.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

همچنین می توانید همانند نسخه موبایل ، تصویر را ویرایش کرده و به آن فیلتر اضافه کنید.

ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

 

این اولین بار است که از طریق دسکتاپ ، با همه امکانات ، درست همانند نسخه موبایل می توان به اینستاگرام پست ارسال کرد.

اگر به دنبال یک لب تاپ مناسب هستید و از کاربران علاقه مند اینستاگرام هستید و یا عکاس هستید و نیاز دارید عکس های زیادی را آپلود کنید ، Microsoft Surface Pro یا Surface Book گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

یا اینکه شما یکی از خوانندگان این مطلب هستید که دستگاه Surface دارید اما از این امکانات مطلع نبودید و احتمالا الان شگفت زده شده اید!

2. با Later پستهای خود را زمانبندی کنید

شاید برای بسیاری از کاربران ارسال تصویر و پست از طریق خود اپ اینستاگرام و به صورت خودکار جذابتر باشد اما وقتی بحث بهره وری و صرفه جویی در زمان به میان می آید، استفاده از ابزار Later گزینه بسیار مناسبی به نظر می رسد. Later ابزاری برای زمانبندی تصاویر و ویدئوها برای ارسال به اینستاگرام است.


مطلب آموزشی مرتبط: زمانبندی ارسال پست ها در اینستاگرام با 4 ابزار


پس از انجام زمانبندی، Later برای ارسال پستهای زمانبندی شده به اینستاگرام یک یادآوری روی موبایل شما راسال میکند. برای شروع استفاده از این ابزار میتوانید حساب کاربری رایگان داشته باشید.

در زیر چگونگی کار با Later توسط خود تیم Later شرح داده شده است :

همانطور که می بینید Later قابلیتهای خوب و جالبی دارد و روز به روز بر این قابلیت ها افزوده میشود. در زیر چند مورد از قابلیتهای Later شرح داده میشود:

  • برنامه ریزی ، زمانبندی و انتشار

میتوانید زمانبندی کرده و به چندین حساب کاربری ارسال کنید، همراه با یک یادآوری و ارسال تصویر نهایی از طریق تلفن همراه. ویدئوها را میتوانید در نسخه پولی این ابزار آپلود کنید. Later همچنین به طور مستقیم به فیسبوک، توئیتر و پینترست پست ارسال میکند.


مطلب آموزشی مرتبط: زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام با Schedugram


  • ذخیره و سازماندهی مدیاها

میتوانید تصاویرتان را در یک media library با آپلود گروهی سازماندهی کنید و همچنین امکان طبقه بندی تصاویر بر اساس گروه و لیبل و یا برچسب نیز وجود دارد.

  •  Link in Bio

از این قابلیت برای هدایت افراد به صفحات مقصد (Landing page) استفاده میشود، جایی که فالوورها میتوانند روی تصویر کلیک کنند و به هر لینکی که شما تخصیص داده اید هدایت شوند.

  • تجزیه و تحلیل و اعضای تیم

میتوانید اعضای تیمتان را اضافه کنید و همچنین تجزیه و تحلیل Later به شما کمک میکند تا موفقیت تصاویر و پست هایتان را برآورد کنید.


مطلب آموزشی مرتبط: ارزیابی عملکرد بازاریابی در شبکه های اجتماعی


  • افزودن تصاویر

میتوانید تصاویرتان را با کشیدن (drag) به راحتی در محدوده زمانی از پیش تعیین شده که میدانید در آن زمانها مشارکت و تعامل بیشتری صورت میگیرد، اضافه کنید.

  • هشتگ ذخیره شده

بهترین هشتگ هایتان را برای استفاده در هر پست، ذخیره کنید. با یک کلیک ساده هر هشتگی که میخواهید در اختیارتان قرار میگیرد. با اینکار در زمان شما نیز صرفه جویی میشود.

Later یکی از بهترین ابزارهای زمانبندی اینستاگرام است که اجازه ارسال پست از طریق دسکتاپ به اینستاگرام را به شما میدهد.

با اینکه برای ارسال تصویر نهایی در همراهتان نیاز به فشردن چندین دکمه دارید، اما با استفاده از Later میتوانید بیشتر کارهایتان را روی دسکتاپ و لپ تاپ انجام دهید و در بخش سوم شرح خواهیم داد که چرا برای فرآیند پایانی ارسال پست باید از موبایل استفاده کرد.

3. مشارکت و تعامل را فراموش نکنید

دلیل بسیار محکمی برای اینکه پست نهایی را مستقیم از موبایل و یا با استفاده از Later به اینستاگرام ارسال کنیم وجود دارد.

بسیاری از لایکها و کامنتها بلافاصله پس از ارسال پست دریافت میشوند. اگر از ابزاری برای زمانبندی خودکار استفاده میکنید باید به خاطر داشته باشید که برای پاسخگویی سریع آماده باشید. زمانیکه از Later استفاده میکنید، درست پس از ارسال پست آماده و منتظر پاسخگویی به کامنتها خواهید بود.


مطلب آموزشی مرتبط: زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام با Take Off


باز هم تاکید میشود که به هیچ عنوان از ابزارهایی که ضوابط شبکه اجتماعی اینستاگرام را نقض میکنند، استفاده نکنید. هر ابزاری که همه مراحل از جمله ارسال پست را انجام میدهند، حساب کاربری شما را در معرض خطر قرار خواهند داد.

برای پاسخ به کامنتها و تعامل با مخاطبان هم میتوانید به صورت پخش زنده پاسخگو باشید و هم از ابزاری مثل Agorapulse استفاده کنید.


مطلب آموزشی پیشنهادی: پخش زنده در اینستاگرام و بهبود کسب و کار


ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام

با ابزار Agorapulse پاسخ به هیچ کامنتی را از قلم نخواهید انداخت! مزیت Agorapulse این است که میتوانید بیش از حداقل 50 کامنتی که در اینستاگرام می بینید را مشاهده کنید.

بنابراین اگر شما اکانت بزرگ با تعداد فالورها و میزان مشارکت بالا و تعداد کامنتهای زیاد دارید Agorapulse بسیار برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که از Agorapulse به عنوان روشی برای مدیریت فید اینستاگرام و در زمان مناسب استفاده کنید و هیچ کامنتی را از دست نداده و بی پاسخ نگذارید.

دیگر ابزارهای منطبق با اینستاگرام

ابزارهای دیگری نیز برای زمانبندی و ارسال پست از دسکتاپ به اینستاگرام وجود دارند (با یادآوری ارسال پست نهایی) که روش کار شبیه به Later دارند.


 

مطلب آموزشی پیشنهادی: زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام با Onlypult


Agorapulse

با استفاده از این ابزار می توانید محتوا را زمانبندی کنید تا در زمان مناسب از موبایل آن را ارسال کنید. اگر به دنبال ابزار همه کاره عالی برای زمانبندی، ارسال و پاسخگویی و تعامل هستید Agorapulse انتخاب مناسبی است.

ViralTag

Viraltag یک ابزار کامل برای مدیریت محتوای بصری است. با این ابزار امکان زمانبندی پست های اینستاگرام وجود دارد و در زمان معین شده یک نوتیفیکیشن همراه با تصویر و کپشن به موبایل شما ارسال می کند و همه کاری که باید انجام دهید ارسال کردن به اینستاگرام است.

Hootsuite

Hootsuite نیز یکی از ابزارهای محبوب این حوزه است که بسیاری از بازاریابان از آن استفاده می کنند. پست ها را زمانبندی می کند و در زمان مشخص شده ، برای ارسال نهایی پست ، نوتیفیکیشن را به موبایل شما ارسال می کند.

دسترسی به تصاویر

علاوه بر این ابزار ، از گزینه های زیر نیز میتوانید استفاده کنید:

تصاویر را برای خودتان روی موبایل ایمیل کنید و سپس به اینستاگرام ارسال کنید. اگر تصاویر با کیفیت بالا باشند کمی مشکل خواهد بود! تصاویر را به حساب کاربری Dropbox خودتان ارسال کنید. Dropbox روش خیلی خوبی برای دسترسی به تصاویر از هر دستگاهی است.

از برنامه به اشتراک گذاری تصاویر بین کامپیوتر و موبایل استفاده کنید. یا اگر جزو افرادی هستید که دستگاه Surface دارید، روی لپ تاپتان از اینستاگرام استفاده کنید درست مانند اینستاگرام موبایل!

 

منبع: Socially Sorted

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟