ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics
4/5 (4)

ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics

Grytics نرم افزار ارزیابی و تحلیل گروه های فیسبوک است و ابزار های لازم جهت بررسی ، تحلیل و تهیه آمارهای مورد نیاز کاربران را در اختیار آنها قرار می دهد. کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند به ارزیابی گروه های مورد نظر خود در این شبکه اجتماعی پرداخته و با بررسی نقاط قوت و ضعف به ارتقای تعاملات در گروه ها کمک کنند.

ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics

قابلیت های ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics

در شبکه اجتماعی فیسبوک امکان مشاهده کلیک ها ، واکنش ها و تعداد لایک های یک پست وجود دارد. در Grytics چنین اطلاعاتی را می توان در ارتباط با گروه های فیسبوک و اعضای آنها مشاهده نمود. بعلاوه شناسایی افرادی که در گروه کسب و کار کاربران فیسبوک بیش از بقیه مشارکت دارند و فعالترند کار سختی است. این نرم افزار آمارها را بر اساس فعالترین اعضا ، میزان مشارکت ، میزان فعالیت و … ارائه می کند و مشاهده پست های برتر در گروه نیز امکانپذیر است.

Grytics  عملکرد گروه ها ، اعضا و پست های گروه های فیسبوک را اندازه گیری کرده و کاربران بر اساس شاخصه ها و اطلاعات آماری مختلف به ارزیابی عملکرد گروه ها می پردازند. به طور کلی مهمترین آمار ها در سه گروه کلی آمار های کلیدی ، آمار اعضا و آمار پست ها تقسیم بندی شده و تعدادی از مهمترین شاخصه ها به شرح زیر می باشند :

آمارهای کلیدی :

آمار های پایه ، تعاملات گروهی ، فعالترین اعضا ، انواع پست ها و …

آمار اعضا :

نوع اعضای فعال ، بهترین اعضا ، لیست اعضا ، تگ های اعضا ، اعضای فعال و غیر فعال ، اعضای قبلی و…

آمار پست ها :

بهترین پست ها ، بازخورد های پست ها ، آمار کامنت ها ، لیست پست ها ، تگ های پست ها ، پست های حذف شده ، پست های منتشر شده با Grytics  و …

ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics

دیگر قابلیت های ارزیابی و تحلیل فیسبوک با Grytics

  • قابلیت انتشار پست ها در گروه ها در زمان تعیین شده
  • تعیین بهترین زمان انتشار پست ها
  • تهیه انواع گزارشات در فرمت های مختلف

لازم به ذکر است  Grytics تحت وب بوده و به مدت 30 روز میتوان از نسخه آزمایشی آن بصورت رایگان استفاده نمود. برای استفاده بیشتر از امکانات و قابلیت های آن بایستی با پرداخت پول ، پکیج های مورد نظر خریداری شود.

آدرس سایت : www.grytics.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟