ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured
4.25/5 (4)

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

Simply Measured نرم افزار ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و ابزار های لازم جهت بررسی ، تحلیل و تهیه آمارهای مورد نیاز کاربران را در اختیار آنها قرار می دهد. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند به ارزیابی میزان اثربخشی فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی پرداخته و با بررسی و تحلیل نقاط قوت و ضعف خود به بهبود نتایج عملکردشان کمک کنند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

قابلیت های ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

Simply Measured برنامه ای کاربردی جهت ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و امکانات و قابلیت های خود را برای اهداف متفاوت کاربران به چهار بسته تقسیم بندی نموده است. بسته های این برنامه با عناوین شنیداری ، تحلیل اجتماعی ، پیگیری اشتراک محتویات و پیگیری مکالمات ارائه شده اند. قابلیت های این محصولات برای شبکه های اجتماعی فیسبوک ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب و … کاربرد دارد. به طور خلاصه خدمات هر بسته را می توان به شرح زیر معرفی نمود :

1. بسته شنیداری :

Simply Measured به شناسایی مخاطبان و تحلیل موضوع مکالمات آنها می پردازد. امکان تشخیص افرادی که در مورد برند کاربر صحبت می کنند ، محتویات مکالمات و مکان آنها از دیگر قابلیت های این بسته است.

2. بسته تحلیل اجتماعی :

Simply Measured به تعیین برنامه استراتژی مناسب جهت اجرا می پردازد. مقایسه عملکرد کاربر با دیگر رقبا را انجام داده و گزارشات مفید را برای ذینفعان به صورت خودکار تولید می کند.

3. بسته پیگیری اشتراک محتوا :

Simply Measured محتویات مورد پسند کاربران را با بررسی میزان اشتراک آنها در صفحات خصوصی و عمومی آنها انجام می دهد. بعلاوه با بررسی تعداد بازدید ، مدت زمان مطالعه ، نرخ خروج و دیگر معیار ها به بررسی میزان استفاده از محتویات می پردازد.

4. بسته پیگیری مکالمات :

Simply Measured محتویات را از نقطه نظر تمامی اثرات آن بر روی مخاطبان از قبیل میزان بازدید از وبسایت ، سود کسب شده و … بررسی می کند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

دیگر قابلیت های ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

علاوه بر بسته های ذکر شده ، ابزار های دیگری نیز به صورت رایگان در این برنامه وجود دارند و آنالیز و تحلیل محدود تری را به شرح زیر ارائه می کنند :

لازم به ذکر است Simply Measured تحت وب بوده و استفاده از نسخه آزمایشی برای بسته های آن و برای مدت زمان محدود رایگان است. برای استفاده بیشتر از آنها بایستی با پرداخت پول ، بسته های مورد نظر خریداری شود.

آدرس سایت : www.simplymeasured.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟