ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured
4.25/5 (4)

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

Simply Measured نرم افزار ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و ابزار های لازم جهت بررسی ، تحلیل و تهیه آمارهای مورد نیاز کاربران را در اختیار آنها قرار می دهد. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند به ارزیابی میزان اثربخشی فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی پرداخته و با بررسی و تحلیل نقاط قوت و ضعف خود به بهبود نتایج عملکردشان کمک کنند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

قابلیت های ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

Simply Measured برنامه ای کاربردی جهت ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و امکانات و قابلیت های خود را برای اهداف متفاوت کاربران به چهار بسته تقسیم بندی نموده است. بسته های این برنامه با عناوین شنیداری ، تحلیل اجتماعی ، پیگیری اشتراک محتویات و پیگیری مکالمات ارائه شده اند. قابلیت های این محصولات برای شبکه های اجتماعی فیسبوک ، توییتر ، اینستاگرام ، پینترست ، یوتیوب و … کاربرد دارد. به طور خلاصه خدمات هر بسته را می توان به شرح زیر معرفی نمود :

1. بسته شنیداری :

Simply Measured به شناسایی مخاطبان و تحلیل موضوع مکالمات آنها می پردازد. امکان تشخیص افرادی که در مورد برند کاربر صحبت می کنند ، محتویات مکالمات و مکان آنها از دیگر قابلیت های این بسته است.

2. بسته تحلیل اجتماعی :

Simply Measured به تعیین برنامه استراتژی مناسب جهت اجرا می پردازد. مقایسه عملکرد کاربر با دیگر رقبا را انجام داده و گزارشات مفید را برای ذینفعان به صورت خودکار تولید می کند.

3. بسته پیگیری اشتراک محتوا :

Simply Measured محتویات مورد پسند کاربران را با بررسی میزان اشتراک آنها در صفحات خصوصی و عمومی آنها انجام می دهد. بعلاوه با بررسی تعداد بازدید ، مدت زمان مطالعه ، نرخ خروج و دیگر معیار ها به بررسی میزان استفاده از محتویات می پردازد.

4. بسته پیگیری مکالمات :

Simply Measured محتویات را از نقطه نظر تمامی اثرات آن بر روی مخاطبان از قبیل میزان بازدید از وبسایت ، سود کسب شده و … بررسی می کند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

دیگر قابلیت های ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

علاوه بر بسته های ذکر شده ، ابزار های دیگری نیز به صورت رایگان در این برنامه وجود دارند و آنالیز و تحلیل محدود تری را به شرح زیر ارائه می کنند :

لازم به ذکر است Simply Measured تحت وب بوده و استفاده از نسخه آزمایشی برای بسته های آن و برای مدت زمان محدود رایگان است. برای استفاده بیشتر از آنها بایستی با پرداخت پول ، بسته های مورد نظر خریداری شود.

آدرس سایت : www.simplymeasured.com

Tags:

عضویت در خبرنامه تخصصی شبکه های اجتماعی

دریافت آخرین مطالب آموزشی، ترفندها، اخبار و بروز رسانی های شبکه های اجتماعی

متشکریم از شما برای عضویت در خبرنامه.

چیزی اشتباه شده.

اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Simply Measured

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟