ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe
4.5/5 (4)

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe در سونت اینفو

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe

Cyfe برنامه ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و ابزار های لازم جهت ساخت انواع داشبورد های مورد نیاز جهت آنالیز شبکه های اجتماعی در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران با استفاده از امکانات و قابلیت های این برنامه می توانند به ارزیابی انواع پارامترهای تحلیلی شبکه های اجتماعی پرداخته و با بررسی نقاط ضعف و قوت باعث بهبود و ارتقای اثربخشی فعالیت هایشان در شبکه های اجتماعی گردند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe

قابلیتهای ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe

Cyfe برنامه ای ساده جهت ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی است و مناسب کسب و کارهای کوچک و بازاریابان شبکه های اجتماعی است. مبنای کار این برنامه، دریافت داده ها و اطلاعات از منابع مختلف و نمایش گزارشات و خروجی های مورد نیاز در انواع داشبورد های مورد نظر کاربر است.

با استفاده از برنامه Cyfe کاربران می توانند داده ها و اطلاعات مربوط به شبکه های اجتماعی را از منابع مختلف همانند Google ، Salesforce و … به برنامه وارد کرده و بر اساس پارامتر های مورد نظر اقدام به طراحی گزارشات تحلیلی در داشبورد های مختلف نمایند. از قابلیت های این برنامه امکان نمایش پارامترهای متنوع از قبیل تغییرات فالوورها ، آمار بازدیدها و … مربوط به شبکه های اجتماعی مختلف است و از اینرو کاربران می توانند به سادگی ، اثر بخشی فعالیت های خود در شبکه های اجتماعی را مشاهده ، مقایسه و به ارتقای آنها بپردازند.

ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe

دیگر قابلیتهای ارزیابی و تحلیل شبکه های اجتماعی با Cyfe

  • یکپارچگی با بیش از 60 ابزار مختلف
  • نمایش داده های تحلیلی چندین وبسایت
  • امکان اتصال به دیتابیس سازمان با استفاده از قابلیت API
  • به اشتراک گذاری داشبورد ها با مدیران ، مشتریان و دیگر افراد
  • امکان زمانبندی ساخت گزارشات در فرمت های مختلف و ارسال آنها از طریق ایمیل
  • ذخیره داده های مربوط به گذشته در برنامه
  • شخصی سازی نمای داشبوردها

لازم به ذکر است Cyfe تحت وب بوده و استفاده از نسخه اولیه آن برای تمامی افراد رایگان است. برای استفاده بیشتر از امکانات و قابلیتهای این برنامه بایستی پول پرداخت گردد.

آدرس سایت : www.cyfe.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟