ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights
4.86/5 (7)

ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights

Instagram Insights ابزاری کاربردی در اپلیکیشن اینستاگرام است و با استفاده از آن میتوان به ارزیابی و تحلیل حساب کاربری پرداخت. کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام با استفاده از امکانات و قابلیتهای این ابزار میتوانند به تحلیل فعالیت خود پرداخته و با آنالیز معیارها و آمارهای مختلف حساب کاربری خود، در راستای بهبود و ارتقای فعالیتهای بازاریابی با استفاده از این شبکه اجتماعی گام بردارند.

ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights

قابلیت های ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights

با استفاده از ابزار Instagram Insights می توان فعالیت های بازاریابی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را آنالیز نمود. مبنای کار این ابزار نمایش اطلاعات و آمار های اولیه در حساب کاربری است. اطلاعاتی که با استفاده از این ابزار قابل نمایش اند شامل اطلاعات بیشتر در مورد فالوورها ، زمان های فعالیت فالوورها در اینستاگرام ، برترین پست ها و … است. کاربران با استفاده از این اطلاعات قادر خواهند بود محتوای مناسب تر و جذاب تر که باعث استقبال بیشتر مخاطبان می شود را تشخیص داده و از آنها استفاده کنند.

در Instagram Insights نمایش آمار هفته گذشته و مقایسه آن با هفته قبل برای معیار های تعداد کل بازدید ، دسترسی ، مشاهده پروفایل ، تعداد کلیک وبسایت و برترین پست های کاربر بر اساس میزان بازدید امکانپذیر است. همچنین مشاهده زمان هایی که فالوورها در اینستاگرام فعال هستند از دیگر قابلیت های آن است. بر این اساس کاربران می توانند زمان نمایش پست ها را بر اساس زمان بیشترین فعالیت فالوورها تنظیم کنند.

ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights

دیگر قابلیت های ارزیابی و تحلیل اینستاگرام با Instagram Insights

  • نمایش آمار استوری در 24 ساعت گذشته
  • نمایش تعداد فالوورهای جدید این هفته و جنسیت آنها
  • دسته بندی فالوورها از نظر سن ، کشور و مکان آنها
  • امکان ارائه اطلاعات اصلی و آمار های مرتبط با کمپین های تبلیغات پولی

لازم به ذکر است ابزار Instagram Insights در اپلیکیشن اینستاگرام قابل استفاده است و به صورت رایگان در اختیار همه افراد قرار دارد.

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟