ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24
4.71/5 (7)

ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24 در وبسایت شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24

در مطلب معرفی قبلی ابزارهای کمکی ارزیابی، از ارتقا عملکرد فروش با استفاده از HubSpot CRM صحبت کردیم و در این مطلب به معرفی ابزار کمکی جدیدی برای ارزیابی محبوبیت برندها خواهیم پرداخت.

یکی از مهمترین هدفها برای صاحبان کسب و کار، اطلاع یافتن از بازخورد و نظرات مردم در ارتباط با محصول خود است. یکی از راههای دستیابی به این مهم، استفاده از اطلاعات Social media monitoring میباشد. در واقع Social media monitoring راهی برای ارزیابی محبوبیت شرکت یا یک برند و استحراج اطلاعات مربوط به آن از کانال رسانه های اجتماعی (وبلاگها، صفحات مجازی، سایتهای خبری و …) است که صاحبان کسب و کار با ارزیابی این اطلاعات میتوانند عملکرد شرکت یا برند خود را بهبود ببخشند.

یکی از ابزارهای کمکی مفید شبکه های اجتماعی در زمینه Social Media Monitoring وبسایت Brand 24 میباشد.

جمع آوری اطلاعات پیرامون کسب و کار با Brand24

قابلیتهای ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24

با استفاده از این ابزار، صاحبان کسب و کار میتوانند به راحتی از نظرات مردم در مورد برند یا شرکت خود مطلع شده و با استفاده از این اطلاعات در جهت بهبود کسب و کار خود گام بردارند.

افزون بر این، در این ابزار میتوان با تعیین کلمات کلیدی، جستجو در فضای مجازی را سفارشی تر کرده تا سرعت جستجو و تمرکز کاربر افزایش یابد. همچنین با استفاده از این ابزار میتوانید، اطلاعات به دست آمده از شبکه های اجتماعی را به صورت گزارشهایی با فرمتهایی مانند PDF ،xls و … استحراج کرد.

ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24

دیگر قابلیتهای ارزیابی محبوبیت شرکتها و برندها با Brand24

  • تجزیه و تحلیل داده های آماری
  • تعیین معدل اثرگذاری بر بازار

استفاده از این ابزار هم از طریق وبسایت و هم از طریق اپلیکیشن موبایل آن که برای سیستم عامل Android و iOS موجود است، امکان پذیر میباشد.

لازم به ذکر است استفاده از این ابزار تا 14 روز رایگان است اما پس از این مدت کاربران میبایست با توجه به نیاز خود یکی از نسخه های موجود در سایت را خریداری کنند.

آدرس سایت: www.brand24.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟