ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

آیا از عملکرد بازاریابی لینکدین خود راضی هستید؟

آیا می خواهید بدانید رقبای شما چه عملکردی دارند؟

مقایسه عملکرد خود و رقبا بر اساس پارامترهای کلیدی ، می تواند نقاط ضعف و قوت شما را شناسایی کند.

در این مقاله ، خواهید آموخت چطور فعالیت های صفحه شرکت خود در لینکدین را آنالیز کرده و با رقبایتان مقایسه کنید.

ایجاد یک فایل صفحه گسترده

هدف اصلی از آنالیز صفحه لینکدین ، ارزیابی عملکرد است. این آنالیز به شما کمک می کند تا بدانید چه تکنیک ها و روش هایی بهترین نتایج را به شما می دهند و چه تکنیک هایی نتیجه خوبی ندارند. اگر به طور منظم ممیزی انجام دهید ، می توانید عملکرد فعلی خود را با فعالیت های گذشته مقایسه کرده و ببینید آیا پیشرفت کرده اید یا خیر.

قبل از شروع آنالیز ، یک صفحه گسترده (spreadsheet) برای پیگیری ارزیابی ها ایجاد کنید . در اینجا لیستی از ستون ها را می بینید :

 • آدرس صفحه شرکت
 • بازه زمانی گزارش
 • فالوورها
 • ساختار جمعیتی فالورها
 • نوع پست
 • بازدید/دسترسی
 • کلیک ها
 • لایک ها
 • کامنت ها
 • به اشتراک گذاری ها
 • درصد مشارکت
 • ترافیک (Google Analytics)

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

اگر نمی خواهید یک صفحه گسترده را از ابتدا خودتان ایجاد کنید ، می توانید از قالب ها و تمپلت های آماده رایگان زیادی که موجود هستند استفاده کنید.

پس از ایجاد فایل صفحه گسترده ، خواهید دید چطور اطلاعات و داده هایی که باید در این صفحه گسترده ثبت کنید را جمع آوری کنید.

 

1. ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین : بررسی اطلاعات فالورها

برای ارزیابی صفحه شرکت خود در لینکدین ، از آنالیز خود لینکدین استفاده کنید. برای مشاهده این اطلاعات ، در صفحه لینکدین خود ، View Admin Pages و سپس Analytics را کلیک کنید.

ابتدا ، تعداد کل فالوورها را ثبت کنید. این اطلاعات را در قسمت آنالیز صفحه خود یا در صفحه اصلی خودتان مشاهده می کنید. اگر تعداد فالوورها را به طور منظم چک کنید ، می توانید میزان رشد و تغییرات تعداد فالورها را ببینید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

در مرحله بعد ، اطلاعات جمعیتی فالوورها را مشاهده می کنید. این اطلاعات در 5 دسته نمایش داده می شود : Seniority ، Industry ، Company Size ، Function ، Employee

نمودار زیر اطلاعات جمعیتی فالوورها را برای دسته Function نمایش می دهد ( این نمودار در قسمت پایین صفحه آنالیز قرار دارد ). این اطلاعات به شما در جذب مخاطبان هدف کمک می کند. این اطلاعات را به صفحه گسترده اضافه کنید.

 

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

2. ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین : بررسی اطلاعات مشارکت ( Engagement )

اکنون می خواهید اطلاعات مشارکت فالورها در صفحه تان و برای هر پست را بررسی کنید. آنالیز لینکدین تعداد بازدید/دسترسی ، کلیک ، لایک ، کامنت ، به اشتراک گذاری و درصد مشارکت را در یک بازه زمانی خاص نمایش می دهد. 30 روز گذشته را به عنوان دوره زمانی انتخاب کنید.

مانند تصویر زیر ، برای نمایش اطلاعات انواع مشارکت ها ، روی هر کدام کلیک کنید. این نمودار ، اطلاعات مشارکت را به صورت روزانه نمایش می دهد و برای ثبت در صفحه گسترده باید به صورت دستی آنها را جمع بزنید و به صفحه گسترده اضافه کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

در مرحله بعد می توانید انواع مشارکت ( تعداد کلیک ، بازدید و… ) برای هر پست را مشاهده کنید. می توانید ببینید چه نوع محتوایی بیشترین مشارکت را به دنبال داشته است ( عکس ، متن و…) و در ادامه این اطلاعات را ثبت کنید .

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

3. ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین : محاسبه ترافیک ارجاعی

پارامتر بعد که باید آن را محاسبه کنید ، ترافیک ارجاعی است. باید بدانید که لینکدین چه میزان ترافیک را به وبسایت شما ارجاع می دهد. این کار را در Google Analytics انجام می دهید.

به داشبورد وبسایت خود در Google Analytics رفته و Acquisition > Social > Network Referrals را کلیک کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

در صفحه Network Referrals ، میزان ترافیک ارجاعی از شبکه های مختلف از جمله لینکدین را می توانید ببینید. میزان ترافیک ارجاعی لینکدین را از Google Analytics دریافت کرده و در صفحه گسترده خود ثبت کنید.

4. ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین : آنالیز عملکرد رقبا

اکنون که پارامترهای صفحه لینکدین شرکت خود را آنالیز کرده اید ، باید صفحه رقبای خود را بررسی کنید.

برای انجام این کار ، باید از یک ابزار کمکی مانند Quintly استفاده کنید. برای آنالیز صفحه لینکدین با استفاده از این ابزار ، ثبت نام کرده و حساب کاربری ایجاد کنید . می توانید 14 روز به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

بعد از ثبت نام ، Quintly از شما می خواهد پروفایل هایی که می خواهید آنالیز کند را وارد کنید. Add Your First Profile را کلیک کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

در کادر جستجویی که ظاهر می شود ، آدرس صفحه لینکدین یکی از رقبایتان را تایپ کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

Quintly نام شرکت را پایین کادر جستجو نمایش می دهد. صفحه مورد نظر را انتخاب کرده و click Add Selected Profiles را کلیک کنید. می توانید صفحات دیگر را نیز اضافه کنید. پس از اتمام اضافه کردن صفحات ، Finish را کلیک کنید.

اکنون در داشبورد خود در Quintly ، پارامترهایی که قبلا به آنها اشاره کردیم را مشاهده می کنید. در ابتدا تعداد فالورها را مشاهده کنید. در نمودار زیر ، تعداد فالورهای فعلی و نمودار تغییر تعداد فالورها در بازه زمانی انتخاب شده را می توانید مشاهده کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

با ایجاد یک ستون جدید یا ایجاد یک صفحه گسترده جدید این اطلاعات را در صفحه گسترده ثبت کنید . همچنین دیگر پارامترهای مرتبط با فالوورها مانند نرخ تغییر فالورها را بررسی و ثبت کنید.

برای بررسی جزییات در مورد پست ها ، زبانه Updates در سمت چپ را کلیک کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

سپس می توانید میانگین تعامل برای هر پست ، بهترین ساعت و روز ارسال پست و … را مشاهده کنید. این اطلاعات را به صفحه گسترده خود بیفزایید . سپس در آن زمان ها پست ارسال کنید و ببینید چه تغییراتی را در عملکرد مشاهده می کنید.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

در سمت چپ ، زبانه Interactions را کلیک کنید تا عملکرد پست های رقبا را مشاهده کنید (به عنوان مثال تعداد و لایک ها و کامنت های دریافتی آنها). نرخ تعامل ، توزیع آن و نرخ تعامل بر اساس نوع محتوا را مشاهده می کنید.

طیف گسترده ای از پارامترها در Quintly موجود هستند که باید اطلاعات مرتبط و مناسب خود را استخراج کرده و در صفحه گسترده ثبت کنید. همچنین می توانید برای مقایسه عملکرد خود با رقبا ، آدرس صفحه خود را در کنار صفحه رقبا وارد کنید. Quintly اطلاعات شما و رقبایتان را در رنگ های مختلف در یک نمودار نمایش می دهد. همانطور که در مثال زیر نمایش داده شده است.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

از این اطلاعات برای اصلاح استراتژی بازاریابی لینکدین خود استفاده کرده تا به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنید و مشارکت و ترافیک بیشتری دریافت کنید.

 

بررسی و آنالیز ظاهر صفحه

برای بررسی ظاهر صفحه شرکت خود ، باید تصویر مناسبی از صفحه پروفایل خود و عکس کاور را بارگذاری کنید و همه جزییات را به طور صحیح و دقیق پر کنید ( bio ، اندازه شرکت ، آدرس و…).همه اطلاعاتی که ثبت نکرده اید را وارد کنید و اطمینان حاصل کنید که همه آنها به روز باشند.

ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین شرکت ها

 

 

نتیجه گیری از ارزیابی عملکرد صفحه لینکدین

با استفاده از اطلاعاتی که از بررسی صفحه لینکدین خود به دست می آورید ، استراتژی خود را بهبود دهید. از روش هایی که نتایج خوبی به دنبال ندارند صرف نظر کنید و روش های موثر را ادامه دهید. همچنین می توانید روش های جدید یا استراتژی جدید را از ابتدا دنبال کنید. گاهی اوقات با بررسی صفحه لینکدین خود به این نتیجه می رسید که این پلت فرم برای شما مناسب نیست و بهتر است فعالیت های خود را در دیگر شبکه های اجتماعی انجام دهید.

مطالب مشابه

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟