ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social
4.5/5 (8)

ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social در سونت اینفو

ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social

Sprout Social ابزاری برای مدیریت رسانه های اجتماعی، پشتیبانی و همچنین تجزیه و تحلیل کسب و کارها میباشد. این ابزار به برندها کمک میکند تا با مشتریان خود در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنند و در سراسر تیم ها همکاری و اثربخشی تلاشهای خود را اندازه گیری کنند.

ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social

قابلیتهای ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social

با 500 میلیون توییت روزانه در توییتر و 75/4 میلیارد محتوا که به طور روزانه در فیسبوک به اشتراک گذاشته میشود، بر کسی پوشیده نیست که کشف پیام این مکالمات برای کسب و کارها  مفید و بسیار مهم است. خوشبختانه  ابزار Sprout Social به یکی از بهترین ابزارها برای نگهداری این اطلاعات در رسانه های اجتماعی تبدیل شده و در این خصوص Twitter و Facebook موتورهای جستجوی ارزشمندی برای آن به حساب می آیند. این ابزار دارای قابلیتها و امکانات زیادی میباشد که از جمله مهمترین آنها میتوان موارد زیر را برشمرد:

Brand Keywords

به کاربر کمک میکند گفتگوهای مرتبط ولی غیر مستقیمی را که برند او را به طور رسمی برچسب نمیکنند مانند Sprout Social به جای @Sprout Social، از دست ندهد. نتایج Brand Keywords به طور مستقیم در کنار تمام پیامهای اجتماعی دیگر به صندوق ورودی هوشمند کاربر تحویل داده میشود و باعث میشود کاربر مناسب تر واکنش نشان دهد. کاربر میتواند مجموعه ای از کلمات کلیدی را برای ضبط مکالمات مستقیم و غیرمستقیم حول محور نام تجاری خود ایجاد کند.

Analytics

مزیت اصلی این ابزار نرم افزار تجزیه و تحلیل آن است و این نرم افزار برای هر سطحی از عضویت دارای امکانات و قابلیتهای تعریف شده است و همگی این ابزارها بسیار پیشرفته و کاربردی میباشند.

ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social

دیگر قابلیتهای ارزیابی شبکه های اجتماعی برندها با Sprout social

  • امکان برنامه ریزی و ارسال پستها برای چندین کانال و صفحه مختلف
  • امکان اداره سریع و راحت محتوا
  • پیش بینی بستر همکاری بین اعضای گروه ها و برندها
  • اتوماسیون اجتماعی برای نیازهای مشتری و بازاریابی کاربر
  • گزارشات دوره ای شامل گزارش گروهی، گزارش گیری شبکه های اجتماعی و …
  • ارسال یک پست به چندین شبکه اجتماعی
  • ایجاد و مدیریت محتوای بصری اجتماعی

جهت استفاده از این ابزار کاربر باید ابتدا در sproutsocial ثبت نام کند. پس از ثبت نام استفاده از خدمات این سایت به مدت 30 روز رایگان است اما پس از این مدت کاربر برای ادامه بایستی از میان طرحهای موجود طرح مورد نظر خود را خریداری کند. همچنین این ابزار دارای یک برنامه کاربردی برای استفاده در سیستم عاملهای Android و IOS نیز میباشد.

آدرس سایت: www.sproutsocial.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟