ارتباط فیسبوک و اینستاگرام برای اشتراک گذاری محتواها
5/5 (6)

ارتباط فیسبوک و اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ارتباط فیسبوک و اینستاگرام برای اشتراک گذاری محتواها

در خبر پیش در مورد تبلیغات چند زبانه در فیسبوک صحبت کردیم. در این خبر شما را با گزینه های ارائه شده جهت ادغام محتوای فیسبوک و اینستاگرام برای ارتباط بیشتر بین این دو پلتفرم آشنا خواهیم کرد.

کمپانی فیسبوک از مدتها پیش در حال آماده سازی روشهایی برای اشتراک محتوای فیسبوک و اینستاگرام است. چنین اقدامی بدون شک فرصتهای تعامل بین این دو پلتفرم را چندین برابر میکند.

به تازگی کاربران فیسبوک هنگام به اشتراک گذاری پستی در صفحه خود شاهد اضافه شدن گزینه ای جدید، با هدف منتشر شدن آن پست در صفحه اینستاگرام خود بوده اند.

ارتباط فیسبوک و اینستاگرام

این قابلیت یکی از چندین قابلیتهایی است که فیسبوک بی سر و صدا از آن رونمایی کرد. ممکن است در پایین استوری های اینستاگرام خود نیز لوگوی فیسبوک را دیده باشید. گزینه زیر این امکان را به شما میدهد که استوری اینستاگرام خود را در فیسبوک هم به اشتراک بگذارید.

ارتباط فیسبوک و اینستاگرام


مطلب آموزشی مرتبط: ذخیره استوری اینستاگرام با استفاده از ابزارهای کمکی


یا هنگام انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود، با چنین پیغامی روبرو شده باشید.

ارتباط فیسبوک و اینستاگرام

این قابلیتها خیلی هم جدید نیستند. ممکن است برخی از کاربران از مدتها پیش با چنین گزینه هایی در فیسبوک یا اینستاگرام خود روبرو شده باشند. اما چیزی که حائز اهمیت بود این است که کمپانی فیسبوک این اقدامات را قدم به قدم در جهت اشتراک محتوا و ارتباط فیسبوک و اینستاگرام انجام داده است.

مزایا و معایب ادغام محتوای فیسبوک و اینستاگرام چیست؟

یکی از مزیتهای قابل توجه برقراری ارتباط فیسبوک و اینستاگرام ، بالا رفتن آمار انتشار محتوا در این دو پلتفرم و در نتیجه افزایش تعامل در بین کاربران است. که قطعا برای کسب و کارها نتیجه مثبتی به همراه خواهد داشت.

نظر شما چیست؟ آیا فکر میکنید ادغام محتوای فیسبوک و اینستاگرام نتیجه بخش خواهد بود؟ آیا کاربران این دو پلتفرم از این قابلیت استقبال خواهند کرد؟

در برخی از موارد ادغام محتوا و ارتباط فیسبوک و اینستاگرام خیلی به نفع اینستاگرام نخواهد بود. اینستاگرام نسبت به سایر رسانه های اجتماعی به خصوص فیسبوک، تا به الان از بسیاری از رسوایی های امنیتی در امان بوده است و این اشتراک محتوا ممکن است از این منظر به اینستاگرام ضربه وارد کند.


مطلب آموزشی مرتبط: 10 اشتباهی که موجب از دست دادن فالوورها در اینستاگرام میشود


اما در مقابل، افزایش ارتباط فیسبوک و اینستاگرام و به اشتراک گذاری محتوای این دو پلتفرم، بیشتر به سود فیسبوک خواهد بود. چرا که فیسبوک از مدتها پیش با مشکل از دست دادن دنبال کنندگان روبرو بوده است و در مقابل اینستاگرام رشد چشمگیری در این زمینه داشته است. پیش بینی میشود که در این زمینه اینستاگرام به دوباره قدرت گرفتن فیسبوک کمک خواهد کرد.


مطلب آموزشی مرتبط: 13 روش افزایش تعامل با مخاطبان در فیسبوک


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟