ابزار commute time لینکدین
4.5/5 (10)

ابزار Commute time لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ابزار Commute time لینکدین و محاسبه زمان رفت و آمد شغلی

لینکدین یک ابزار مرجع داده های دیگر به لیست شغل خود اضافه کرده است این بار به صورت مدت زمان رفت و آمد شغلی. ابزار commute time لینکدین با گرفتن آدرس ، مدت زمان جابجایی شما برای آن شغل را محاسبه می کند.

ابزار Commute time لینکدین

طبق توضیحات لینکدین:

زمانی که شما لیست شغل های لینکدین را از گوشی همراه خود می بینید ماژول “see your commute” را مشاهده می کنید. این ماژول با گرفتن آدرس شما مدت زمانی را که طول می کشد تا شما از مبدا وارد کرده به محل شغل مورد نظر برسید را به سه صورت جابجایی به حالت پیاده روی ، رانندگی کردن با ماشین شخصی و حمل و نقل عمومی محاسبه می کند.

همچنین گزینه ای برای ذخیره اطلاعات وجود دارد تا هر بار مجبور به وارد کردن آدرس خود نباشید.

علاوه بر این لینکدین به زودی فیلتر “commute preferences” به عنوان ترجیحات جابجایی به اطلاعات قبلی داشبورد شغل های لیست شده برای شما اضافه می کند که به وسیله آن می توانید مناسب ترین شغل را بر اساس ترجیحات شما در نوع سفر برای رسیدن به شغل انتخاب کنید.

البته این امکانات به میزان اطلاعاتی که تبلیغ کنندگان مشاغل از محل کار در لینکدین وارد می کنند بستگی دارد که گاهی آن ها اطلاعات کامل را در آگهی های شغلی خود درج نمی کنند.

ابزار commute time لینکدین

 

ممکن است به نظر برسد که این ابزار یک افزونه کوچک و نه چندان مهم است اما لینکدین می گوید که 85درصد  مشاغل حرفه ای در امریکا برای پرداخت های خود تمایل دارند که به مسیر رفت و آمد افراد توجه کنند.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که به وسیله آن کار مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. لینکدین این امکان را فراهم می کند که شما حدود دستمزد، تجارب و مهارت های مورد نیاز آن شغل . اطلاعات کافی در مورد شرکت درخواست کننده را در لیست شغلی خود داشته باشید و آن ها را با معیارهای خود مطابقت دهید.

حال علاوه بر این ها لینکدین شاخص جدیدی در لیست شغلی خود اضافه کرده است که مدت زمان سفر برای شغل مورد نظر را ببینید و آن را ذخیره کنید و از این معیار نیز برای تصمیم گیری استفاده کنید.

ابزار commute time لینکدین

در شش ماهه آینده این ویژگی ها به لینکدین اضافه میشود:

1-حقوق و دستمزد در نظر گرفته شده برای هر شغل تبلیغ شده

 

ابزار Commute time لینکدین

2-ابزاری برای تطبیق مهارت هایتان با شغل مورد نظر

ابزار Commute time لینکدین

3-امکان درخواست ارتباطات با مراجعی که به آن شغل مربوط هستند.

ابزار Commute time لینکدین

4-قابلیت ارسال اطلاعات اصلی و اولیه شما برای مشاغل تنها با یک کلیک

ابزار Commute time لینکدین

لینکدین همچنین برنامه ارتباطی حرفه ای Mentroship  اضافه کرده است که طبق ان ارتباطاتی تشکیل می شود که در آن افراد تازه کار و فارغ التحصیلان بتوانند از دانش و تجربیات افراد با تجربه در زمینه خود بهره مند شوند.

استفاده هوشمندانه از مجموعه داده های حرفه ای لینکدین راهی عالی برای ارتقای ویژگی های شغلی است. لینکدین با 560 میلیون کاربر یک موقعیت منحصر به فرد برای تبادل اطلاعات شغلی نسبت به پلتفرم های شغلی دیگر است. لینکدین به زودی به یک عنصر کلیدی در تمای مسیرهای توسعه حرفه ای تبدیل میشود.

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟