ایزار مدیریت تبلیغات فیسبوک
4.33/5 (15)

ابزار مدیریت تبلیغات فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ابزار مدیریت تبلیغات فیسبوک و رونمایی از قابلیت های جدید

فیسبوک عناصر جدیدی را به مدیر تبلیغات اضافه کرده تا به مقایسه عملکرد کمپین ها کمک کند.

در پی ادغام ابزار قدرتمند ادیتور و ابزار مدیریت تبلیغات فیسبوک در یک پلتفرم در سال گذشته، این شبکه اجتماعی در حال کار کردن روی راههایی است تا کارایی ابزارها را افزایش دهد تا به تبلیغ کنندگان کمک بیشتری نماید.

به تازگی فیسبوک سه آپشن جدید مدیر تبلیغات را به درخواست کاربر اعلام کرده است.

1. بهبود وضعیت گزارش دهی تبلیغات

اولین آنها بهبود وضعیت گزارش دهی تبلیغات است. به زودی از نسخه آپدیت شده گزارش تبلیغات رونمایی میشود که بسیار سریع تر و آسان تر آنالیز میکند. گزارشهای جدید طوری طراحی شده اند که به شما کمک کند تا روی معیارهایی که که برایتان اهمیت بیشتری دارند بهتر تمرکز کنید. در این گزارشها این امکان فراهم شده تا جای معیارها را جابجا کنید و گزارش را شخصی سازی کنید. همچنین میتوانید پارامترهایی همپون سن ، جنسیت، مکان و … را تجزیه و تحلیل کنید.

مدیر تبلیغات فیسبوک

همانطور که در اینجا می بینید، گزینه های جدید شما را قادر میسازد مولفه های هر گزارش (در سمت چپ صفحه نمایش) را بررسی کنید، بنابراین بهتر میتوانید داده های مقابل مولفه های مرتبط با اهداف خود را تطبیق دهید.

2. اضافه کردن ساختار کمپین جدید به پنل ویرایش

دومین تغییر اضافه کردن ساختار کمپین جدید به پنل ویرایش است که کاربران را قادر میسازد تا همه کمپین ها را در یک مکان ببینند و ویرایش کنند.

ابزار مدیریت تبلیغات فیسبوک

3. ایجاد گزارش خلاقانه

علاوه بر اینها ” گزارش خلاقانه ” نیز رونمایی جدیدی است که به زودی شاهدش هستید تا با کمک آن بتوانید تاثیرگذارترین عنصر هر تبلیغ را تشخیص دهید.

ابزار مدیریت تبلیغات فیسبوک

هر خط در جدول گزارش نشان دهنده یک عنصر خلاقانه است که شامل عناوین تبلیغاتی، متن اقدام مورد نظر و عکس یا ویدیو میباشد.

اگر شما از همین عناصر خلاقانه در چند کمپین یا در مجموعه تبلیغات استفاده کنید، میتوانید نتایج را در آنها مقایسه کنید. ظرفیت مقایسه ای به تبلیغ کنندگان کمک میکند تا درک بهتری از آنچه نتیجه خوبی دارد و آنچه نتیجه خوبی ندارد، در تبلیغاتشان داشته باشند.

در حالیکه این قابلیتهای جدید کاملا فنی هستند، مزایای قابل توجهی در داشتن چند مرجع تبلیغات و یافتن مولفه های موثرتر دارد. توانایی سفارشی کردن ستونهای گزارش و مطابقت با مولفه های خلاق، به بازاریابان فیسبوک راههای جدیدی برای بهینه سازی عملکرد و درک بهتر فعالیتهای آنها میدهد.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟