ابزار جدید خرید از پینترست و راه اندازی فروشگاه آنلاین کاربران
4.75/5 (4)

ابزار جدید خرید از پینترست در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ابزار جدید خرید از پینترست و راه اندازی فروشگاه آنلاین کاربران

در خبر پیش درباره تصاویر Carousel در پینترست صحبت کردیم. در این مطلب به معرفی ابزار جدید خرید از پینترست خواهیم پرداخت.

Pinterest در نظر دارد که تبدیل به یک فروشگاه آنلاین خصوصی برای هر کدام از کاربران شود. روز گذشته این پلتفرم اقدام به رونمایی از قابلیتهای جدید پین خرید و فروش کرد که شامل پیشنهادهایی مخصوص برای هر کاربر است.

در آپدیت جدید به کاربران این امکان داده میشود که بتوانند تنها از یک برند خاص خرید کنند، در حالیکه برندهای مختلف تمام کاتولوگهای محصولات خود را بروی پبنترست عرضه میکنند.

ابزارهای جدید خرید از پینترست

با این ابزار خرید پینترست ، کاربران میتوانند ایده هایی مشابه با پین های محصولاتی که از قبل ذخیره کرده بودند را مشاهده کنند. کاربر هنگام مشاهده یک پین خرید محصول در این پلتفرم با انتخاب گزینه more ideas یا ایده های بیشتر میتواند از قابلیتهای جدید پینترست بهرمند شود. از بین پیشنهاداتی که برای کاربر نشان داده میشود، میتواند از بین آنها خرید کرده و یا آنها را در یک Board ذخیره کند.

ابزار جدید خرید از پینترست

همچنین کاربران پینترست میتوانند جستجوی خود را برای یک برند خاص محدود کنند. در واقع پایین پین هر محصول، یک گزینه پیشنهادی با عنوان more from brand name وجود دارد که با ذکر نام برند مورد نظر در داخل کروشه، تمام پین های مربوط به محصولات آن برند برایشان به نمایش گذاشته میشود.

پیش بینی میشود که از این به بعد کاربران Pinterest، پین محصولات بیشتری را مشاهده کنند چرا که این امکان به صاحبان کسب و کار داده شده که تمام کاتولوگ محصولات خود را در پین های جداگانه ای آپلود کنند.

یکی دیگر از ابزار جدید خرید از پینترست مربوط به تبلیغ محصولات در این پلتفرم است. در حال حاضر ابزار مدیریت تبلیغات در اختیار تمام کسب و کارها قرار گرفته تا با هر تبلیغ بتوانند اعتبار پین یک محصول را ارتقا ببخشد.

Pinterest اعلام کرده که ابزارهای جدید خرید و فروش فرصتهای بیشتری را برای ایده گرفتن یا خرید محصول در اختیار کاربران قرار میدهد. همچنین استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی برای یافتن علاقه مندی ها و موارد مشابه با پین های ذخیره شده برای هر فرد، تبدیل به یک ابزار محبوب در بین کاربران خواهد شد.

برخی از این ابزارهای جدید اکنون عرضه شده و برخی دیگر نیز در آینده ای نزدیک رونمایی خواهد شد.


مطلب آموزشی مرتبط: 7 راه استفاده از Pinterest در پیشرفت کسب و کار


منبع: Digital Trends

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟