ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک که محتوای شما را شاخصتر میکنند
4.75/5 (12)

ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک که محتوای شما را شاخصتر میکنند

شما با استفاده از این ابزارها یک تجربه عالی از فروشی موفق خواهید داشت.

شایعات مرگ فیسبوک تا حد زیادی اغراق آمیز بوده است. تقریبا هر ساله، افرادی شایعه میکند که فیسبوک رو به افول است و بلافاصله اخبار درخشش آپدیت جدید این پلتفرم جایگزین شایعات میشود و همچنان این شایعات ادامه دارد. با اینکه تا به امروز که بطور متوسط ماهیانه 2.2 میلیارد کاربر فعال دارد و این آمار همچنان در حال افزایش است.

با اینحال با تاکیدات فیسبوک مبنی بر اینکه تعاملات را به جای صفحه-به-شخص (page-to-person) به شخص-به-شخص (person-to-person) تغییردهند، همچنان بسیاری از کسب و کارها در تلاش هستند که خودشان را با این تغییرات تطبیق دهند. تحت این سیستم جدید، پستها نسبت به گذشته کارایی کمتری پیدا کرده اند و کسب و کارها از پستهای بیشتر برای انتشار محتوا استفاده میکنند به امید اینکه آنچه که مدنظرشان است به مخاطبان خود منتقل کنند. متاسفانه مطالعات اخیر نشان داده است که پستهای بیش از اندازه، میزان تعاملات را کاهش میدهد ولی به این معنا نیست که فیسبوک پلتفرمی مناسب در امر بازاریابی و فروش نخواهد بود.

در عوض، این ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک هستند که باعث موفقیت در بازاریابی میشوند.


مطلب مرتبط: 3 نوع تبلیغ فیسبوک که باعث افزایش فروش میشود


1. مدیریت تبلیغات فیسبوک

اگر در این پلتفرم، تازه وارد هستید، مدیریت تبلیغات فیسبوک گزینه مناسبی برای شروع به کار است چون رایگان بوده و استفاده از آن بسیار راحت است و هم اینکه به میزان بودجه ای که دارید، بازاریابی خود را انجام دهید.

برای شروع به صفحه تبلیغات رفته و دستورالعملهایی که برای راه اندازی و فعالسازی کمپین تبلیغاتی وجود دارد را دنبال کنید. شما میتوانید بطور سطحی از این دستورالعملها پیروی کنید و یا اینکه دقیقتر شوید و بسته به مخاطب خود در هر موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت و … آنها را بکار بگیرید. برای بعضی از کسب و کارها، این ابزار تمام آنچیزی است که آنها برای افزایش میزان فروش خود به آن نیازمندند، البته این دستورالعملها بخشی کوچک از یک کمپین بزرگتر است اما هر کمپانی که در فیسبوک تبلیغات انجام میدهد، بهتر است که از این منابع ارزشمند استفاده کند.


مطلب مرتبط: 18 نکته مهم برای موفقیت کمپین تبلیغ در فیسبوک


2. تبلیغات Hootsuite

Hootsuite یک پلتفرم زمانبندی رایگان است و به شما این امکان را میدهد که پستهای خود را ساخته و آنها را در یک تاریخ و زمان خاص در پلتفرم رسانه های اجتماعی خود منتشر کنید. آنها همچنان این سرویس را به شما پیشنهاد میکنند چون باعث میشود که بتوانید محتوای خود را براحتی مدیریت کنید.

در حال حاضر سرویس تبلیغات Hootsuite ترافیک زیادی را روانه وبسایت شما خواهد کرد و همین امر شما را ملزم میکند که مدیریت قویتری برای فروش تنظیم کنید. این ابزار با گزارشات و تجزیه و تحلیلهایی که برای شما آماده میکند، با استفاده از فیلترهای تبلیغاتی، میزان دسترسی و افزایش کارایی تبلیغات و پشتیبانی تبلیغات فیسبوک را ارتقا میدهد.

اگر در مورد عملکرد خود برای تبلیغات در فیسبوک کمی عصبی و نگران هستید این یک راه حل خوب برای شماست. دو برنامه دیگری که این خدمات را در این سطح در اختیارتان قرار میدهند یکی از آنها 9.99 دلار و دیگری 14.99 دلار پرداخت ماهیانه دارد.

3. استفاده از AdEspresso از طریق Hootsuite

در فوریه سال 2017 میلادی، Hootsuite یک سرویس تبلیغاتی و مدیریت برنامه به نام  AdEspresso را معرفی کرد. AdEspresso شریک بازاریابی فیسبوک است که با استفاده از تبلیغات فیسبوک بازده سرمایه گذاری کمپانیها را افزایش میدهد. البته با اینستاگرام و گوگل نیز همکاری دارد و به شما این امکان را میدهد که از یک مکان تمام کمپینها را مدیریت کنید. این سیستم با Canva (برنامه مشهور گرافیکی) ادغام شده است و این امکان را به شما میدهد که عکسها و ویدیوها را آپلود کنید و خودتان با هر عنوانی که میخواهید تبلیغات بسازید.

شما با استفاده از این ابزار میتوانید بصورت محدود یا گسترده، میزان مشارکت خود را تعریف کنید و به آسانی کمپین تبلیغاتی خود را به موفقیت برسانید. شما در این سرویس میتوانید آزمون و خطا کنید و نهایتا بهترین رویکرد در این زمینه را انتخاب کنید. هزینه این خدمات بطور ماهیانه از 49 دلار برای طرحهای پایه تا 499 دلار برای طرحهای ویژه است.

4. Buzzsumo

اگر تجربه تبلیغات در فیسبوک را دارید، ممکن است علاقمند به استفاده از خدمات یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک یعنی Buzzmo شوید.

اینفلوئنسر مارکتینگ در بخشهای خاصی از بازار بسیار با اهمیت است، این برنامه به شما این امکان را میدهد که بهترین و مناسبترین اینفلوئنسرها را برای محصولات و سرویسهای خود انتخاب کنید.

Buzzmo همچنین مشخص میکند که کدام موضوعات مورد علاقه مخاطبان هستند و طبق آن محتوایی را تولید کنید که در این گروه قرار گرفته باشد و تحلیلی را که برای موفقیت به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار میدهد. این سرویس تشخیص میدهد که اینروزها بیشتر چه چیزی برای مردم جالب است و در موردش صحبت میکنند و چه چیزی تاثیر بیشتری روی آنها میگذارد. شما با پرداخت ماهیانه 75 دلار میتوانید از خدمات این سرویس تبلیغات برای افزایش فروش محصولات خود استفاده کنید.

5. Heyo

Heyo به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی فیسبوک ، راهکار بسیار خوبی برای افزایش تعاملات با مخاطبان از طریق فعل و انفعالات فیسبوک بطور مستقیم است. شما میتوانید از طریق drag and drop کمپینهای بهینه ای برای تبلیغات بسازید و نتیجه آنرا مشاهده کنید. شما با استفاده از این سرویس میتوانید از 3 تا 50 کمپین تبلیغاتی در صفحات فیسبوک اجرا کند و نگران مدیریت آنها در صفحات متعدد نباشید.

این سرویس در 3 سطح مختلف از 25 دلار تا 199 دلار بطور ماهیانه است.


مطلب مرتبط: 7 نکته کلیدی برای افزایش دسترسی رایگان در فیسبوک


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟