آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام
4.8/5 (15)

آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام قابلیتی جدید برای رقابت با اسنپ چت

طبق گزارش مجله وال استریت ، اینستاگرام به زودی به کاربران اجازه میدهد تا بتوانند ویدیوهای طولانی تری آپلود کنند.

میدانیم که فیسبوک یک برنامه توانمند در اشتراک گذاری ویدیو و عکس است و خبر جدید اینکه اکنون در حال آماده سازی ویژگی آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام تا زمان یک ساعت است. لازم به ذکر است که این آپشن روی ویدیوهای عمودی تمرکز دارد.

این یک تغییر عمده و قابل ملاحظه است. در حال حاضر مدت زمان ویدیوهای آپلود شده در اینستاگرام یک دقیقه است هرچند از طریق قابلیت Live و کنار هم قرار دادن چند Story می توان مدت زمان ویدیو را افزایش داد.

آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام

در نگاه اول به نظر میرسد که اضافه کردن این ویژگی یک هدف جاه طلبانه است اما در واقع آپلود ویدیوهای یک ساعته در اینستاگرام راه دیگری برای مبارزه با اسنپ چت جهت تصاحب سهم بیشتری از بازار است.

اسنپ چت مدت زمانی طولانی تلاش کرده است تا محتواهای تلویزیونی را به پلتفرم خود اضافه کند که این کار باعث گسترش و پیشرفت ارتباطاتش شده است. و از این راه میتواند تا کاربران جوانتر را بیشتر به سمت خود جذب کند.

این برنامه به تازگی اعلام کرده است که قرارداد جدیدی با شرکت Viacom برای تولید Snapchat Shows در قالبهای گوناگون و موضوعات متنوع بسته است که این امر کاربران را شگفت زده خواهد کرد.

به هر حال ممکن است اینستاگرام با اضافه کردن ویژگی ویدیوهای طولانی مدت ، مبلغ زیادی را به واسطه تبلیغات بدست آورد و کاربران آن را به عنوان یک اپلیکیشن منحصر به فرد ببینند.

آپلود ویدیوهای طولانی اینستاگرام

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟