آپشن مسیر شغلی لینکدین
4.29/5 (14)

آپشن مسیر شغلی لینکدین در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپشن مسیر شغلی لینکدین قابلیت جدید اضافه شده به این پلتفرم

در بروز رسانی و رونمایی های قبلی لینکدین، راه اندازی آپشن انتشار پیامهای صوتی را اطلاع رسانی کردیم. حالا این پلتفرم از پیشرفت یک ویژگی تخصصی که باعث ارتقا نحوه نمایش مسیرها و تجربیات شغلی در پروفایلها خبر میدهد.

قابلیت جدید آپشن مسیر شغلی لینکدین به تازگی به پروفایل این پلتفرم اضافه شده است که کاربران را قادر میسازد تا پیشرفت کاری شان در یک شرکت را به صورت دقیق نشان دهند.

آپشن مسیر شغلی لینکدین

طبق توضیحات لینکدین:

یکی از اولین درخواستهایی که دریافت کردیم در مورد این بود که چطور میتوانیم به شما کمک کنیم تا روند پیشرفتهای فردی در هر شغل را نشان دهید و تجارب حرفه ای گذشته خود را بهتر به تصویر بکشید. ما به این خواسته گوش دادیم و اکنون از روشی رونمایی میکنیم که مسیر شغلی شما را در پروفایلتان به خوبی نمایش میدهد. این گزینه جدید به طور اتوماتیک موقعیتهای شغلی شما را در یک شرکت به صورت متوالی مرتب کرده و آنها را در یک بخش گروه بندی میکند.

لینکدین مسیر شغلی شما را از روی تاریخهایی که عنوانهای شغلی مختلفی داشته اید تشخیص میدهد.

با این آپشن جدید ممکن است لازم باشد تا دوباره پروفایلتان را بروز رسانی کنید و مطمئن شوید که آیا همه تجربیات کاری شما به درستی نمایش داده میشود؟

این قابلیت جدید فعلا فقط در امریکا رونمایی شده است و رونمایی جهانی آن به زودی انجام خواهد گرفت. این یک فرصت خوب برای کاربران است تا مسیر شغلی خود را با دقت و به صورت خلاصه در پروفایل وارد کنند و آنرا بروز رسانی کنند.

اما کاربرانی که میخواهند برخی از نقشهای خود را بیشتر هایلایت کنند توصیه لینکدین به آنها آوردن این موارد در بخش Summary است اینکار باعث خاص شدن آن نقش خواهد شد.

همانطور که اشاره شده آپشن جدید یک بروزرسانی مفید است که به درستی پیشرفت شغلی شما را برای بازدیدکنندگان از پروفایلتان نشان میدهد.

در وبلاگ آموزش تخصصی سونت اینفو آموزشهای مربوط به لینکدین را میخوانید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟