آپدیت پروفایل اینستاگرام و تغییرات جدید در ظاهر و چیدمان گزینه ها
4.67/5 (3)

آپدیت پروفایل اینستاگرام در وبسایت تخصصی سونت اینفو

آپدیت پروفایل اینستاگرام و تغییرات جدید در ظاهر و چیدمان گزینه ها

در خبر قبل در مورد اقدامات اینستاگرام جهت حذف فعالیتهای جعلی برخی از کاربران صحبت کرده بودیم، در این خبر با تغییرات جدید و آپدیت پروفایلهای اینستاگرام در طی هفته های آینده، آشنا میشویم.

همانطور که میدانید پروفایل اینستاگرامتان جایی برای معرفی شماست و اینستاگرام همواره در تلاش بوده راهی را ارائه کند تا شما بتوانید خودتان را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید، بازدیدکنندگان را به سمت خود جذب کنید و با آنها به راحتی ارتباط برقرار کنید.

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده که در حال آزمایش بر روی فرمتهای مختلف پروفایل کاربران عادی و تجاری است. اما هنوز همه کاربران قادر به مشاهده این تغییرات در پروفایل اینستاگرام خود نیستند و آپدیت جدید هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد.

طبق اظهارات اینستاگرام: “در چند هفته آینده ممکن است کاربران شاهد آپدیت پروفایل اینستاگرام خود باشند. این آپدیت شامل تغییراتی در چیدمان گزینه های موجود در بالای پروفایل مثل آیکونها، دکمه ها و جابجایی برخی از تب ها خواهد بود، که امید است این تغییرات باعث سادگی و وضوح بیشتر پروفایل اینستاگرام شما شود. اما هنوز چیدمان عکسها و ویدیوهای منتشر شده شما مثل سابق بوده و تغییری نخواهد داشت.”

آپدیت جدید پروفایل ینستاگرام

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده میکنید، در تغییرات جدید پروفایل اینستاگرام، عکس پروفایل به سمت راست انتقال پیدا کرده است، گزینه های Followers و Following کوچکتر شده و کمی به سمت پایین کشیده شده اند و به جای آنها، گزینه Follow بعنوان تنها گزینه شاخص برای دسترسی راحت تر کاربران قرار گرفته است. همچنین در آپدیت جدید برای ارتباط سریعتر، به جای گزینه Email، گزینه Message برای کاربران عادی اضافه شده است.


مطلب آموزشی مرتبط: آموزش ترفندهای پروفایل و بیو در اینستاگرام


ویژگی جالب دیگری که در این آپدیت قابل مشاهد است، گزینه mutual در صفحه دوم پروفایل است. وقتی وارد پروفایل اینستاگرام کاربری میشوید، این گزینه دنبال کنندگان مشترک بین شما و کاربر مورد نظرتان را نشان میدهد.

آپدیت جدید پروفایل ینستاگرام

سایر گزینه های جالب اضافه شده در آپدیت جدید پروفایل اینستاگرام، در اکانتهای تجاری نیز قابل مشاهده است، به تب های اضافه شده در یک پروفایل تجاری نشان داده شده در عکس زیر توجه کنید.

آپدیت جدید پروفایل ینستاگرام

گزینه های موجود در پروفایلهای تجاری، بسیار به پیشرفت کسب و کارها و ارتباطات سریعتر مشتریان با آنها کمک خواهد کرد و میتوان با قاطعیت گفت که این گزینه ها صرفا در مرحله آزمایش قرار نخواهند گرفت.

موضوعات بسیاری در این زمینه مطرح است و هنوز خیلی زود است که میزان رضایت از تغییرات جدید و آپدیت پروفایل اینستاگرام را اعلام کرد تا زمانیکه اینستاگرام از نسخه اصلی و تکمیل شده آن پرده برداری کند. پس منتظر ظاهر جدید پروفایل اینستاگرام خود در هفته آینده باشید.


مطلب آموزشی مرتبط: ایجاد پروفایل کسب و کار در اینستاگرام


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟