آپدیتهای IGTV اینستاگرام و امکان اشتراک گذاری Collection ها
4.6/5 (5)

آپدیتهای IGTV اینستاگرام در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپدیتهای IGTV اینستاگرام و امکان اشتراک گذاری Collection ها

در مطلب پیش درباره پیش نمایش ویدیوهای IGTV در فید اصلی اینستاگرام صحبت کردیم. در این خبر شما را با آپدیتهای IGTV اینستاگرام و سایر قابلیتهایی که در مرحله آزمایش قرار دارند آشنا خواهیم کرد.

اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم بصری همیشه در مرکز توجه کاربران قرار دارد. از همین رو کمپانی فیسبوک تمرکز بیشتری بروی قابلیتهای اینستاگرام دارد تا بتواند با جذب مخاطب، پتانسیل کسب درآمد را به حداکثر برساند.

همانطور که در بالا اشاه کردیم، آخرین آپدیت اینستاگرام مربوط به نمایش IGTV در فید اصلی بود. به تازگی نیز چندین نفر از کارشناسان رسانه های اجتماعی خبر از جدیدترین آپدیتهای IGTV اینستاگرام دادند. این یعنی اینکه اینستاگرام توجه زیادی به قابلیت IGTV دارد.

معرفی آپدیتهای IGTV اینستاگرام

در این آپدیت شاهد تغییراتی در صفحه اصلی IGTV خواهید بود. همانطور که مشاهده میکنید صفحه اصلی IGTV بسیار به صفحه Discover در اسنپ چت شباهت پیدا کرده است.

آپدیتهای IGTV اینستاگرام

از دیگر تغییرات میتوان به امکان ادغام چندین تصویر در ویدیوهای IGTV و مشاهده ویدیوها در خارج از اپلیکیشن اینستاگرام اشاره کرد. بطور مثال اگر درحال مشاهده ویدیویی در IGTV اینستاگرام بوده اید و پیام مهمی برایتان نیز ارسال شده باشد، میتوانید بدون اینکه اپلیکیشن اینستاگرام را ببندید، ویدیوی IGTV را کوچک کرده و درحالیکه ویدیو درحال پخش است به سایر کارهای خود نیز رسیدگی کنید.

آپدیتهای IGTV اینستاگرام


مطلب آموزشی مرتبط: IGTV اینستاگرام و نکاتی که بازاریابان باید بدانند


علاوه بر تغییرات مربوط به IGTV ،به تازگی اینستاگرام درحال آزمایش ویژگی جدید دیگری نیز هست. تقریبا سال 2017 بود که اینستاگرام از قابلیت ذخیره سازی پستهای مورد علاقه در قالب Collection با موضوعات مختلف رونمایی کرد. این قابلیت به کاربران این امکان را میداد تا پستهای موردعلاقه ای که در پلتفرم اینستاگرام مشاهده میکنند را ذخیره کنند. این پستها در قسمتی از پروفایل فقط برای خود کاربر قابل نمایش بود.

اینستاگرام در نظر دارد این امکان را به کاربران خود بدهد که پستهایی را که ذخیره کرده اند را با دیگران به اشتراک بگذارند. این قابلیت اگر بطور رسمی ارائه شود، محیط اینستاگرام را مشابه با پینترست خواهد کرد. همانطور که در تصویر پایین مشاهده میکنید، اگر کاربر گزینه Make Collection Public را فعال کند، کالکشن او برای فالورهایش نیز قابل نمایش خواهد بود و حتی سایر کاربران نیز میتوانند این کالکشن را به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری کالکشنها

اینستاگرام هنوز زمان دقیقی برای ارائه رسمی این قابلیتها اعلام نگرده است اما بنظر میرسد که 2019 سال پرباری برای اینستاگرام و کاربرانش خواهد بود.


مطلب آموزشی مرتبط: ترفندهای کاربردی اینستاگرام و تکنیکهای پرطرفدار استفاده از آن


Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟