آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک
4.43/5 (7)

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در سال 2018

در مطلب قبلی در مورد آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در سال 2018  گفتیم و این بار از آپدیتهای این برنامه در زمینه صفحه ها و ابزارهای اندازه گیری در سال 2018 صحبت میکنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که میگوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است. در این بین ارائه آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک ، این مساله را به وضوح نشان میدهد.

آپدیتهای مربوط به پیج ها در فیسبوک:

قابلیت Recommendation یا توصیه

یکی از آپدیتهای مربوط به صفحه اصلی فیسبوک اضافه کردن قابلیت Recommendation یا همان توصیه است که کاربران را قادر میسازد تا تجارب خود در ارتباط با استفاده از خدمات یا محصولات کسب و کارهای مختلف را با دیگران به اشتراک گذاشته و توصیه کنند.

مشتریان بهترین سفیران هستند. میتوان گفت که هدف قابلیت “توصیه” این است که بازدیدکنندگان یک صفحه را به درک بهتری از خدمات و محصولات برساند و امکان دیدن و خواندن تجارب شخصی مشتریان و مخاطبان قبلی وجود داشته باشد تا نوعی شفاف سازی برای تصمیم به خرید و یا استفاده از خدمات وجود داشته باشد.

این توصیه میتواند به صورت متن نوشته شده و یا استفاده از تگهای از پیش تعیین شده میباشد.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

باز طراحی صفحه اپلیکیشن تلفن همراه

یکی دیگر از آپدیتهای مربوط به صفحه اصلی فیسبوک، در مورد طراحی مجدد صفحه اصلی اپلیکیشن این برنامه در تلفن همراه بود که در طراحی جدید امکان فعالیت بیشتر در صفحه فراهم شده است.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

آپدیتهای مربوط به شاخص های اندازه گیری

آپدیت شاخص ویدئو

آپدیتهای جدید فیسبوک در ارتباط با معیارهای تبلیغات ویدئویی به تبلیغ کنندگان کمک میکند تا در مورد اثرگذاری ویدئو و خلاقیت به کار رفته در آن نظارت بیشتری داشته باشند تا بتوانند کاربری ویدئوها را بهینه کنند. در این ارتباط فیسبوک بیان میدارد که این مساله را درک میکند که ارتباط برقرار کردن با بازخورد ویدئوها و سنجش میزان اثربخشی آنها نوعی چالش است که تبلیغ کنندگان با آن مواجه هستند بنابراین در گزارشهای بازخورد تبلیغات تغییرات مثبتی ایجاد کرد تا آنالیز آنها قابل فهم تر شود و تصمیم گیری برای تغییر و یا ادامه روند آسان تر شود.

آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک

آپدیت گزارشهای خود مراقبتی در زمینه برندهای تجاری

فیسبوک همچنین گزینه های خودمراقبتی جدیدی را برای تست و درک چگونگی تاثیرات کمپین های تبلیغاتی بر روی درک نام برندهای تجاری اعمال کرده است. فیسبوک قابلیتهای جدیدی را در استفاده از کمپین های تبلیغاتی خود قرار داده تا شما را به بهترین روشی که در کسب و کارتان جواب میدهد، برساند. این سوالها را بپرسید و راه خودتان را پیدا کنید:

چه کمپینی برای برند من مناسب است و هزینه کمتری را صرف تبلیغات میکند؟

کمپین تبلیغاتی انتخاب شده چه تاثیری در درک مشتری از برند شما داشته است؟

چه کمپینی قابلیت تبدیل مخاطبان تبلیغات به مشتریان برند من را دارد؟

آپدیتهای پیج و ارزیابی

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟