آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک
4.33/5 (3)

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک در سال 2018

در مطلب قبلی در مورد آپدیتهای پیج و ارزیابی فیسبوک در سال 2018 گفتیم و این بار از آپدیتهای این برنامه در زمینه مدیریت کمپین ها در سال 2018 صحبت میکنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که میگوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است. آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک به همین موضوع اشاره دارد.

آپدیت مربوط به مخاطبان Lookalike مبتنی بر ارزش

یکی از بهترین راههای گسترش مشتریان خود در فیسبوک ایجاد کمپینی است که بتواند افرادی شبیه با مشتریان فعلی شما را پیدا کند تا بتوانید محصولات و خدمات خود را برای آنها عرضه کنید، آنگاه به احتمال زیاد با خدمات شما ارتباط برقرار میکنند و از مخاطبان شما میشوند. بدین ترتیب که شروع به ایجاد کمپین مخاطبان Lookalike میکنید تا فیسبوک ویژگیهای رایج مخاطبان شما مانند جامعه آماری و علایق آنها را آنالیز کند و سپس افرادی را که شبیه این مخاطبان هستند، در کشورهای مدنظر شما پیدا میکند.

همچنین میتوانید مخاطب lookalike را بر اساس افرادی ایجاد کنید که هم اکنون صفحه فیسبوک شما را دوست دارند و دنبال میکنند. این موضوع میتواند به نتایج بهتری منجر شود؛ زیرا شما افرادی که با کسب و کارتان آشنا هستند و به آنچه شما پیشنهاد میکنید علاقه مندند، مورد هدف قرار داده اید.

آپدیتهای مدیریت کمپین فیسبوک

آپدیت بهینه کردن ارزش پیشنهادی تبلیغات با کمترین هزینه ممکن

اگر میخواهید از رقبای خود را در مسابقات تبلیغاتی فیسبوک جلو بزنید حتما لازم نیست تا طراحی تبلیغاتی فوق العاده ای داشته باشید و یا در تولید محتوا یک حرفه ای باشید گاهی دانستن نکاتی در کمپین های تبلیغاتی کمک بزرگی به پیشرفتهای شما میکند اگر بدانید چطور مخاطبان مناسب خود در فیسبوک را مورد هدف قرار دهید و پیشنهادهای تبلیغاتی خود را بهینه کنید، قدم بزرگی برداشته اید.

میدانید که تبلیغ شما در فیسبوک با صدها هزار تبلیغ دیگر در حال رقابت است تا دیده شود. وقتی فیسبوک تلاش میکند تا خواسته همه تبلیغ کنندگان را برآورده کند بدیهی است که فضای تبلیغاتی با وجود 1.7 میلیارد کاربر ماهانه، محدود خواهد شد. گاهی فسیبوک نمیتواند همه درخواستهای تبلیغ را قبول کند بنابراین تبلیغ کنندگانی که پیشنهاد بالاتری داشته باشند، مورد قبول هستند.

دانستن اینکه دقیقا چه مبلغی را برای تبلیغات خود پیشنهاد دهید که هم مورد قبول باشید و هم کمتر هزینه کنید به شما بسیار کمک خواهد کرد. آپدیت فیسبوک در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

آپدیتهای کمپین فیسبوک

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟