4.5/5 (8)

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک در سال 2018

در مطلب قبلی در مورد سبک جدید نمایش تصاویر در فیسبوک گفتیم و این بار از آپدیت های این برنامه در زمینه تبلیغات و فروش صحبت میکنیم.

یک موضوع ثابت در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که میگوید در بازار شبکه های اجتماعی همه چیز در حال تغییر است. آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک که مدام در حال تغییر است، این مساله را نشان میدهد.

آپدیتهای مربوط به انواع تبلیغات در فیسبوک:

تبلیغات خرید از طریق استوری های اینستاگرام

گسترش قابلیت خرید از طریق استوری های اینستاگرام ، طوری که محصولات برند های مختلف از طریق نمایش در استوری ها کاربران را به صفحه ای برای دیدن جزییات و خرید هدایت میکند. فیسبوک گسترش این قابلیت و افزدون کاربری این قابلیت را در برنامه کاری خود دارد.

چه طور محصولاتتان را در اینستاگرام بفروشید؟ سونت اینفو در مطلبی جامع توضیح داده است.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات واقعیت افزوده

به وسیله قابلیت تبلیغات از طریق واقعیت افزوده، ارتباط عمیقی بین برند تجاری و مخاطبان برقرار میشود. حس خوشایند و تجربه ای جالب از تست محصول قبل از خرید آن برای مخاطبان دوست داشتنی است و در میزان فروش و اثر تبلیغ تاثیر دارد و فیسبوک در این زمینه گسترش این آپشن را در برنامه داشته و در حال بالا بردن سطح کیفی آن است.

برای اینکه از اقدامات فیسبوک در زمینه واقعیت افزوده مطلع شوید، سونت اینفو این مطلب را آماده کرده است.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات استوری فیسبوک

استوری های فیسبوک نیز امکان تجربه ای جدید را در اختیار برندهای تجاری و کاربران قرار میدهند، این تبلیغات تمام صفحه ای و خلاقانه محبوبیت زیادی دارد و فیسبوک آپشنهای زیادی را به استوری ها اضافه نموده است تا ارتباط متقابل کاربران و هر دو پلتفرم را بیشتر و بیشتر کند.

در مورد هایلایت و آرشیو استوری فیسبوک بیشتر بخوانید.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

تبلیغات در انواع بازی ها

جدیدا تبلیغاتی در میان بازی ها طراحی شده تا امکان تجربه بازی تبلیغ شده را قبل از خرید به کاربر می دهد تا با محیط بازی ارتباط برقرار کند و هیجان آن را قبل از خرید درک کند.

آپدیتهای تبلیغاتی فیسبوک

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟