آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با Buzzsumo
4.83/5 (6)

آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با BuzzSumo در مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با BuzzSumo

Buzzsumo نرم افزار ارزیابی و تحلیل محتوا در شبکه های اجتماعی است و ابزارهای لازم جهت بررسی ، تحلیل و تهیه آمارهای مورد نیاز محتویات منتشر شده در شبکه های اجتماعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران با استفاده از امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توانند به ارزیابی میزان اثربخشی محتویات منتشر شده در شبکه های اجتماعی پرداخته و انتخاب محتوای مناسب تری با هدف انتشار در شبکه های اجتماعی مورد نظرشان داشته باشند.

آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با Buzzsumo

قابلیت های آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با BuzzSumo

Buzzsumo برنامه ای کاربردی جهت ارزیابی و تحلیل محتواهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی است و تمرکز خود را بر روی بیشترین پست ها و پیام های به اشتراک گذاشته شده قرار داده است. این برنامه به کاربر نشان می دهد چه محتوایی مناسب تر است و چه افرادی بیشترین نقش را در اشتراک و اثربخشی محتوا ایفا می کنند.

کاربران با استفاده از Buzzsumo می توانند محتویات را بر اساس موضوع ، دامین ، نویسنده و … که بیشترین اثر و یا به اشتراک گذاری را در مهمترین شبکه های اجتماعی از قبیل فیسبوک ، لینکدین ، توییتر ، پینترست ، گوگل پلاس و … داشته مشاهده کنند. در نتیجه ، کاربران می توانند تحلیل جامعی در مورد محتوا و موضوع مورد نظر خود داشته و در جهت انتخاب محتویات مناسب تصمیم گیری بهتری داشته باشند. همچنین مشاهده بیشترین پست های به اشتراک گذشته شده مربوط به یک دامین و نویسنده نیز از دیگر مزایای این برنامه است.

علاوه بر مشاهده و آنالیز پست ها و محتویات آنها ، کاربران می توانند اثرگذارترین افرادی که باعث اشتراک و مشاهده بیشتر پست ها شده و سهم زیادی در اثربخشی مطالب منتشر شده را داشته اند ، مشاهده کنند. با اینکار افراد می توانند با افراد موثر بر روی محتویات هم موضوع ارتباط برقرار نموده و از مزایای ایجاد تعامل با آنها استفاده لازم را ببرند.

آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با Buzzsumo

دیگر قابلیت های آنالیز محتوا در شبکه های اجتماعی با BuzzSumo

  • ارسال آلارم به کاربر در صورت انتشار پست های دارای موضوع ، کلمه کلیدی ، نویسنده ، برنده و … مورد نظر کاربر
  • ارزیابی عملکرد پست های منتشر شده رقیبان و مقایسه بین آنها
  • استفاده از گزینه های جستجوی پیشرفته از قبیل محدوده زمانی ، زبان ، کشور ، نوع محتوا و …
  • اشتراک گذاری محتویات از طریق برنامه و یا ارسال  محتویات جهت زمانبندی انتشار در شبکه های اجتماعی به اپلیکیشن Buffer
  • نمایش بک لینک ها به دامین ها و صفحات
  • قابلیت گرفتن خروجی از اطلاعات مختلف
  • ارائه گزارشات و نمودارهای تحلیلی متنوع
  • استفاده همزمان از برنامه توسط چندین کاربر

لازم به ذکر است BuzzSumo تحت وب بوده و استفاده از نسخه آزمایشی بسته های آن برای مدت زمان 14 روز رایگان است. برای استفاده بیشتر از امکانات و قابلیت های این برنامه بایستی با پرداخت پول ، بسته های مورد نظر خریداری گردند.

آدرس سایت : www.buzzSumo.com

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟