آرشیو استوری
4.42/5 (12)

آرشیو استوری در وبسایت تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

آرشیو استوری آپشن جدیدی از فیسبوک

آپشن جدید اضافه شده به فیسبوک علیرغم کوچکی باعث رشد کاربران استوری ها میشود. ممکن است اخیرا متوجه این گزینه که در بالای قسمت استوری ظاهر میشود، شده باشید.

آرشیو استوری

بله فیسبوک از آرشیو استوری ها رونمایی کرده است. مانند آنچه از سال پیش برای اینستاگرام فعال شده است. البته فیسبوک این آپشن را چند ماه پیش فعال کرده بود ولی حالا در دسترس کاربران بیشتری قرار گرفته است و اکنون میتواند به طور کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد خصوصا برای برندها تا از ویژگیهای استوری ها بیشتر بهره بگیرند.

آرشیو استوری

پیشنهاد میکنم با قابلیتهای استوری فیسبوک بیشتر آشنا شوید.

با استفاده از این قابلیت همه استوری ها در آرشیو شما ذخیره میشود طوریکه برای سایرین قابل دیدن نباشد. اگر ترجیح میدهید تا محتوایتان را به همان صورت کوتاه مدت نگه دارید، میتوانید آنرا خاموش کنید. این قابلیت برای استفاده از عکسها یا ویدیوهای استوری، پست مجدد آنها و یا استفاده از آنها در پلتفرم دیگر است.

برای برندهای تجاری، قابلیت آرشیو استوری میتواند انگیزه ای باشد برای اینکه روی محتوای استوری هایشان وقت و تلاش بیشتری بگذارند.

در حالیکه انگیزه اولیه برای ایجاد استوری، نوعی محتوادهی فوری بود، شاید کمی سخت بود تا وقت زیادی برای ایجاد محتوا برای آن صرف میکردیم در صورتیکه میدانستیم روز بعد از بین میرود. حال از طریق آرشیو به راحتی میتوانید از استوری هایتان دوباره استفاده کنید و یا فقط آنها را برای ارجاع نگه دارید.

اکنون تفاوت استوری های فیسبوک و اینستاگرام آپشن هایلایت کردن استوری هاست که اینستاگرام به خوبی این آپشن را در دسترس قرار داده است تا استوری های مهمتر و کاربردی تر در بالای پیج شما نگهداری شوند، گزینه ای که هنوز در فیسبوک خبری از آن نیست.

شما میتوانید مطالب تخصصی آموزش فیسبوک را از اینجا مشاهده کنید.

 

منبع: Social Media Today

Tags:
اولین نفری باشید که نظرتان را ثبت می کنید

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟