دسته بندی موضوعی اپلیکیشن ها

 • همه
 • اپلیکیشن های ارسال پست
 • اپلیکیشن های تحلیل و بازاریابی
 • اپلیکیشن های تقویم کاری
 • اپلیکیشن های ساخت عکس و پوستر
 • اپلیکیشن های ساخت ویدئو و کلیپ
 • اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها
 • اپلیکیشن های محتوادهی
 • اپلیکیشن های ممبر و فالوور
 • سایر اپلیکیشن های کاربردی

IFTTT اپلیکیشنی کاربردی جهت خودکارسازی انواع فعالیت هاست و با یکپارچه سازی و به کارگیری بیش از 400 اپلیکیشن مختلف می توان عملیات مختلف را تحت عنوان اپلت تعریف و به صورت خودکار از آنها استفاده نمود. اپلیکیشن خودکارسازی فعالیت ها IFTTT برای استفاده در سیستم عامل Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است.

Workfrom به شما کمک می کند فضاهای کاری و مکان های راه دور را پیدا کرده و با افراد ارتباط برقرار کنید. برای جستجوی یک فضای کاری راه دور، می توانید از اپلیکیشن iOS یا Android آن استفاده کنید. Workfrom تمام فاکتورها و عواملی که به شما در تصمیم گیری در انتخاب مکان کمک می کند ارائه می دهد. به عنوان مثال فضای عمومی یا خصوصی، سرعت وای فای، اطلاعات مربوط به هزینه وای فای ، دسترسی به غذا و نوشیدنی ها ، داخلی یا در فضای باز، محیط آرام یا عمومی و …

Narro اپلیکیشنی است که مقالات متنی را به فایل های صوتی تبدیل می کند تا بتوانید در حال حرکت به آن گوش دهید. Narro فایل صوتی را به فید شما اضافه می کند. شما از میان تعدادی صدای مردانه و زنانه یکی را انتخاب میکنید و میتوانید سرعت را تغییر دهید تا صدا طبیعی تر شود.

اپلیکیشن شبکه اجتماعی لینکدین ، فرصتی است برای اتصال به پتانسیل های حرفه ای و بین المللی شغلی است. این اپلیکیشن فعالیت های برقراری و ارتقا ارتباطات افراد مختلف جهت جستجو و یافتن مشاغل متنوع و مقالات مرتبط را ساده تر کرده است. همچنین در لینکدین موضوعات حرفه ای و صفخات شرکت ها و برندهای مختلف دائما در حال به روز رسانی و اطلاع رسانی کارها و نیازهای حرفه ای خود هستند.

اپلیکیشن GIPHY با موضوع معرفی و ارائه گیف های متحرک در دسته بندی های موضوعی متنوع برای کاربران به ارائه خدمات می پردازد. در واقع یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های جستجو و به اشتراک گذاری تصاویر متحرک استفاده از این اپ کاربردی است.

Unseen اپلیکیشنی سوئیسی است و با موضوع پنهان سازی و با تمرکز بر عدم نمایش تیک مربوط به پست های خوانده شده شبکه های اجتماعی واتساپ ، تلگرام ، وایبر و فیسبوک به ارائه خدمات می پردازد .

سروش اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع پیام رسانی و با ارائه امکانات تلفیقی از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها به فعالیت می پردازد. نسخه اپلیکیشن پیام رسان سروش برای اندروید و iOS و نسخه دسکتاپ نیز جهت ویندوز ، مک و لینوکس طراحی و به بازار عرضه شده است.

Bitly اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع کوتاه سازی لینک های صفحات اینترنتی در جهت افزایش کارایی و اثربخشی آنها به ارائه خدمات می پردازد. اپلیکیشن کوتاه سازی لینک Bitly برای استفاده در سیستم عامل های Android و iOS طراحی و به بازار عرضه شده است.

آپارات اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع شبکه اجتماعی و با تمرکز بر به اشتراک گذاری ویدئو به ارائه خدمات می پردازد.

Juice اپلیکیشنی سوئیسی است و با موضوع جمع آوری محتوا و با تمرکز بر انتخاب و جمع آوری بهترین محتویات و داستان ها (به زبان انگلیسی) بر اساس علایق فالوورهای اکانت توییتر کاربر ، به ارائه خدمات می پردازد.

Hootsuite اپلیکیشنی کانادایی است و با موضوع مدیریت شبکه های اجتماعی فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر ، یوتیوب و … به صورت جامع و یکپارچه به ارائه خدمات می پردازد .

تلگرام اپلیکیشنی روسی است و با موضوع پیام رسانی و با ارائه امکانات تلفیقی از اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها به فعالیت می پردازد.

اینستاگرام اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع شبکه اجتماعی و با تمرکز بر به اشتراک گذاری عکس و ویدئوی کوتاه به ارائه خدمات می پردازد.

کافه اینستا اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش فالوور پیج و لایک و کامنت پست های شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

فالوئر پلاس اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش فالوور پیج اینستاگرام و لایک پست های شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

فالوئر گیر اینستاگرام اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش فالوور پیج های اینستاگرام از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

اپلیکیشن فالوور و لایک اینستا فالو ، اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش فالوورهای پیج اینستاگرام و لایک های پست های این شبکه اجتماعی از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

ممبر گیر تلگرام اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش ممبر کانال های تلگرامی از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

عضو در عضو تلگرام اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع افزایش ممبر کانال های تلگرامی از طریق پرداخت سکه به ارائه خدمات می پردازد.

اپلیکیشن Getflow با موضوع تقویم کاری و با تمرکز بر تسهیل و افزایش راندمان مدیریت اعضای تیم ، مدیریت پروژه ها ، پیگیری فعالیت ها و … به ارائه خدمات می پردازد.

CoSchedule اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع مدیریت یکپارچه شبکه های اجتماعی جهت افزایش تمرکز و کارایی فعالیت های مبتنی بر رسانه های اجتماعی به ارائه خدمات می پردازد.

اپلیکیشن Word Dream با موضوع ساخت تصویر و با تمرکز بر روی ساخت تصاویر زیبا و جذاب به ارائه خدمات می پردازد.

Trello اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع تقویم کاری و با تمرکز بر مدیریت و سازماندهی کارها بر مبنای تکنیک های بصری و تصویری به ارائه خدمات می پردازد.

اپلیکیشن Repost با موضوع انتخاب محتوا و با تمرکز بر ارسال مجدد و بازنشر تصاویر و ویدئو های مورد علاقه کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام به ارائه خدمات می پردازد.

Crowdfire اپلیکیشنی هندی است و با موضوع بهبود بازاریابی و با تمرکز بر ارتقای بازاریابی بوسیله تحلیل رفتار فالوورها در شبکه های اجتماعی اینستاگرام ، توییتر ، فیسبوک ، پینترست و … به ارائه خدمات می پردازد.

Buffer اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع ارسال پست و با تمرکز بر ارسال خودکار و اعلام یادآوری ارسال پست به شبکه های اجتماعی پینترست ، گوگل پلاس ، اینستاگرام ، لینکدین ، فیسبوک و توییتر به ارائه خدمات می پردازد .

Ripl اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع ساخت ویدئو و متون متحرک به ارائه خدمات می پردازد.

Rocketium با موضوع ویرایش فایل های ویدئویی و کلیپ ها با اعمال فیلترهای جذاب ، افزودن کپشن ، صوت و نیز بسیاری از امکانات دیگر به ارائه خدمات می پردازد.

Prisma اپلیکیشنی روسی است و با موضوع ویرایش عکس و با تمرکز بر روی تبدیل تصاویر ساده به تصاویر هنری به ارائه خدمات می پردازد.

Photo Grid اپلیکیشنی آمریکایی است و با موضوع ویرایش عکس و با تمرکز بر روی ساخت تصاویر دسته جمعی و یا به اصطلاح کلاژ به ارائه خدمات می پردازد.

Fotor اپلیکیشنی انگلیسی است و با موضوع ویرایش عکس به ارائه خدمات می پردازد.

نزدیکا اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع شبکه های اجتماعی و با تمرکز بر روی عکاسی و موقعیت جغرافیایی به ارائه خدمات می پردازد.

با هم اپلیکیشنی ایرانی است و با موضوع شبکه های اجتماعی به ارائه خدمات می پردازد.

اپلیکیشن های ایجاد محتوا در شبکه های اجتماعی

مشاهده اپلیکیشن های ایجاد محتوا بیشتر

اپلیکیشن های ارسال پست در شبکه های اجتماعی

مشاهده اپلیکیشن های ارسال پست بیشتر

اپلیکیشن های ویرایش ویدئو و کلیپ در شبکه های اجتماعی

مشاهده اپلیکیشن های ایجاد و ویرایش ویدئو و کلیپ بیشتر

اپلیکیشن های ویرایش عکس و پوستر در شبکه های اجتماعی

مشاهده اپلیکیشن های ایجاد و ویرایش عکس و پوستر بیشتر

اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها

مشاهده اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و پیام رسان های بیشتر

اپلیکیشن های ساخت تقویم کاری

مشاهده اپلیکیشن های ساخت تقویم کاری بیشتر

اپلیکیشن های کاربردی در شبکه های اجتماعی

مشاهده اپلیکیشن های کاربردی بیشتر

اپلیکیشن های افزایش ممبر و فالوور

مشاهده اپلیکیشن های افزایش ممبر و فالوور بیشتر

برترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی برای تلگرام ، اینستاگرام ، فیسبوک ، توییتر ، لینکدین و ...

وبلاگ اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی

هدف از ایجاد وبلاگ اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی بوجود آوردن محیطی در جهت معرفی بهترین ، محبوب ترین و کارآمدترین اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی است. کاربران و همراهان عزیز سونت اینفو می توانند با مراجعه به این وبلاگ علاوه بر اینکه با اپلیکیشن های مختلف شبکه های اجتماعی آشنا شده ، می توانند از منابع معتبر مانند گوگل پلی ، اپ استور و کافه بازار اقدام به دانلود آنها کرده و از این اپ های کاربردی استفاده کنند. از مزایای وبلاگ اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی می توان موارد زیر را برشمرد :

 • وجود تنوع در معرفی اپلیکیشن ها با هدف استفاده مخاطبان با سلایق و کاربردهای مختلف از آنها
 • معرفی کارآمد ترین اپلیکیشن ها از بین اپلیکیشن های موجود و رفع مشکل انتخاب به دلیل تعدد بالای آنها
 • دسته بندی اپلیکیشن ها بر اساس موضوع و کاربرد آنها

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟