مجله تخصصی شبکه های اجتماعی سونت اینفو

اخبار و رویدادهای شبکه های اجتماعی

اخبار شبکه های اجتماعی در واقع اطلاع رسانی رویدادها و بروز رسانی قابلیتها و امکانات جدید پلتفرمهای رسانه های اجتماعی میباشد.

با رصد آخرین بروز رسانی ها علاوه بر برخورداری از آگاهی کافی جهت تدوین استراتژی خود، میتوانید از آخرین امکانات اضافه شده به پلتفرمهای مختلف نهایت استفاده را کرده و تعاملات اجتماعی خود را با مخاطبان بهبود ببخشید.


برای مشاهده خبرها و رویدادها کلیک کنید

آموزش اینستاگرام

قابلیتهای منعطف و کاربردی اینستاگرام، فرصتهای تجاری و درآمدزایی این اپلیکیشن را روز به روز اضافه تر میکند و شما از امکانات آن چه به عنوان مخاطب عادی و چه به عنوان صاحب برندی معروف، لذت خواهید برد.

سونت اینفو تمام تلاش خود را میکند تا بانک اطلاعاتی جامعی در مورد هر آنچه از اینستاگرام لازم دارید، گرد آوری نماید.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش فیسبوک

کاربران فعال ماهانه فیسبوک از مرز 2 میلیارد نفر گذشته است. این عدد نشاندهنده پتانسیل فوق العاده ارتباطات، بازاریابی و کسب و کار است. یادگیری مهارتهای فیسبوک برای استفاده بهینه از قابلیتهای فراوان این پلتفرم در فضای مناسب رقابتی بسیار مهم است.

در سونت اینفو هر آنچه را که در مورد فیسبوک لازم داشته باشید، خواهید آموخت.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش تلگرام

تلگرام به عنوان پیام رسانی قدرتمند که علاوه بر گفتگوهای متنی، صدا، تصویر و حتی مطالب و فایلهای کاری را هم با سرعت به مخاطب میرساند. سرعت، امنیت بالا، ساده و رایگان بودن از مزیتهای اصلی آن میباشد.

سونت اینفو در این بخش اطلاعات کامل و کاربردی در مورد برنامه تلگرام و انواع قابلیتهای آن برای شما فراهم آورده است.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش توییتر

توییتر اکنون در لیست 10 شبکه اجتماعی برتر دنیا قرار دارد و تعداد کاربران فعال ماهانه آن به بیش از 326 میلیون نفر میرسد. سرعت و راحتی استفاده از مزیتهای اصلی این پلتفرم است که این شبکه اجتماعی را به پلتفرمی کاربردی و خاص تبدیل کرده است.

سونت اینفو در این قسمت مجموعه ای مفید از اطلاعات و دانستنی های کاربردی را در مورد این شبکه اجتماعی گردآوری کرده است.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین مهمترین شبکه اجتماعی مبتنی بر کسب و کار است. در واقع این پلتفرم، محلی است برای برقراری ارتباطات موثر جهت انتقال تجارب کاری و ارایه رزومه با افرادی که در زمینه کاری شما فعالیت میکنند.

در سونت اینفو تلاش کرده ایم تا نکات کاربردی استفاده از شبکه اجتماعی لینکدین را در قالب مطالب آموزشی در اختیار مخاطبان قرار دهیم.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش پینترست

شبکه اجتماعی پینترست امروز به اقیانوسی از ایده ها تبدیل شده است. مثل همیشه، تصاویر کار خود را کرده اند و به جای هزاران کلمه حرف زده اند و پینترست را تبدیل به یکی از قدرتمندترین ابزار ارتباطات و تبلیغات کرده اند.

سونت اینفو در حال تلاش است که مطالب آموزشی پینترست را کامل کرده تا شما را در یادگیری کاربردها و پتانسیل های این برنامه یاری دهد.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

آموزش عمومی

آموزش عمومی شبکه های اجتماعی شامل آن دسته از آموزش هایی میشود که باعث افزایش مهارت به منظور کاربری و استفاده بهتر از تمامی رسانه های اجتماعی با هدف کسب درآمد بیشتر خواهد شد.

سعی سونت اینفو بر این است که بانک اطلاعاتی جامع مطالب آموزش عمومی خود را هر روز تکمیل تر کند و در دسترس مخاطبان گرامی قرار دهد.


برای مشاهده آموزش ها کلیک کنید

ترفندهای شبکه های اجتماعی

دانستن نکات، تکنیک ها و ترفندهایی خاص و کاربردی در شبکه های اجتماعی علاوه بر امکان سهولت استفاده و صرفه جویی در زمان، شما را قادر میسازد تا از حداکثر توان تجاری، امنیتی و درآمدزایی آنها بهره مند شوید.

سونت اینفو در این بخش مجموعه ای بی نظیر از ترفندهای اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک و لینکدین را برای شما مهیا کرده است.


برای مشاهده ترفندها کلیک کنید

ابزارهای کمکی شبکه های اجتماعی

ابزارهای کمکی شبکه های اجتماعی، وبسایتها و نرم افزارهایی است که به کاربران شبکه های اجتماعی در جهت تسهیل و خودکار سازی زمانبندی ارسال پست، تحلیل آماری و آنالیز بازاریابی، ساخت تصاویر و ویدئوها، ایجاد تقویم های کاری، پیشنهاد محتوا و … مختلف کمک میکند.

سونت اینفو به شما پیشنهاد میکند حتما این قسمت را به دقت مرور کنید.


برای مشاهده ابزارهای کمکی کلیک کنید

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟