تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام

سونت اینفو در جهت معرفی کامل کانال های تلگرام و استفاده مناسب کاربران از اطلاعات موجود در سایت ، اقدام به نمایش تعرفه تبلیغات در صفحه مربوط به کانال های پیام رسان تلگرام نموده است. در قسمت مربوط به تعرفه تبلیغات کانال ، تعرفه مربوط به سه نوع تبلیغ شامل تعداد بازدید ، ساعتی و شبانه نشان داده شده است. انواع تبلیغات ذکر شده مرسوم ترین مدل های تبلیغ می باشند و اکثر کانال ها حداقل از یکی از این سه نوع تبلیغ استفاده می کنند. علاوه بر انواع تبلیغات اشاره شده ، روش های دیگری از قبیل تبلیغ دائمی ، ماهیانه ، هفتگی و … نیز استفاده می شود که به دلیل فراگیر نبودن این نوع از تبلیغات ، تعرفه مربوط به آنها ( در صورت وجود ) در قسمت تعرفه تبلیغات کانال درج نشده است.

مبالغی که در قسمت تعرفه تبلیغات در کانال های تلگرام نمایش داده شده است بر اساس روش های زیر محاسبه شده اند :

راهنمای تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام

تبلیغات در کانال تلگرام  : تبلیغ بازدیدی

کانال های تلگرام تعرفه های مختلفی برای تعداد بازدیدهای مختلف در نظر گرفته اند. همچنین آیتم های تعداد بازدید نیز متفاوت بوده و معمولا متناسب با تعداد اعضا و ویوی کانال در نظر گرفته می شود. کانال های تلگرام با تعداد اعضا و ویوی پایین از معیارهای پایینتر ( مثلا 10 کا , 5 کا  و … ) و کانال های با تعداد اعضای بالا از معیار های بالاتر ( مثلا 100 کا , 50 کا  و … ) برای نمایش تبلیغات بازدیدی استفاده می کنند.

جهت یکسان سازی معیار برای این نوع از تبلیغ ، حداکثر مبلغی که برای 10کا بازدید (10 هزار بازدید از پست) در کانال بایستی پرداخت شود ، استفاده شده است. در این خصوص برای کانال هایی که تعرفه 10 کا در نظر گرفته باشند از همان تعرفه و برای کانال هایی که بالاتر از این تعرفه داشته باشند ، نسبت گرفته می شود. به طور مثال حداقل تبلیغ بازدیدی از یک کانال 50 کا بوده و تعرفه آن مبلغ 200000 تومان در نظر گرفته شده است. در اینصورت بازه تعرفه شامل 40000 تومان به ازای 10 کا تبلیغ در قسمت تعرفه تبلیغات کانال مربوطه نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در کانال تلگرام : تبلیغ ساعتی

معیارهای مختلفی همانند 6 ساعت ، 12 ساعت ، 24 ساعت و … جهت نمایش تبلیغات ساعتی در کانال ها در نظر گرفته شده و تعرفه مربوط به آنها معمولا متناسب با میزان بازدید در همان مدت زمان می باشد. جهت یکسان سازی معیار تعرفه تبلیغ ساعتی کانال ها ، حداکثر مبلغی که برای نمایش یک ساعت تبلیغ در کانال بایستی پرداخت شود در نظر گرفته شده است. به طور مثال تعرفه ساعتی برای یک کانال به شرح زیر است :

  • 6 ساعت : 120000 تومان
  • 12 ساعت : 216000 تومان
  • 24 ساعت : 360000 تومان

در اینصورت مبالغ 20000 ، 18000 و 15000 تومان به ازای هر ساعت تبلیغ محاسبه می شود. در نتیجه بازه تعرفه شامل 20000 تومان برای تعرفه مربوط به یک ساعت تبلیغ در این کانال نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در کانال های تلگرام : تبلیغ شبانه

تبلیغات شبانه پست1 (پست آخر) ، پست 2 ، پست 3 و … از انواع مرسوم تبلیغات شبانه است. برای نمایش تعرفه تبلیغ شبانه ، بازه مربوط به بیشترین تعرفه این نوع از تبلیغ که معمولا مربوط به پست 1 تبلیغات شبانه کانال تلگرام است ، نمایش داده می شود.

راهنمای تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام

نکته مهم مربوط به تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام :

تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام بهترین روش اطلاع از حدود هزینه های تبلیغات بوده و برای مقایسه بین تعرفه های چند کانال بسیار کاربرد دارد. کاربران عزیز جهت مشاهده جزئیات کامل مربوط به تبلیغ در کانال از قبیل شرایط سفارش و نمایش تبلیغ ، انواع مختلف و تعرفه دقیق تبلیغات ، پیشنهاد ویژه و … ابتدا بایستی با کلیک بر روی لینک عضویت مربوط به کانال ، وارد کانال مربوطه شده و عضو آن گردند. کانال هایی که اقدام به نمایش تبلیغ می کنند یک ID مشخص برای اینکار در نظر گرفته و اعضای کانال می توانند با ورود به قسمت اطلاعات کانال ( کلیک بر روی نوار بالای کانال ) و استفاده از این ID ، جزئیات مربوط به تبلیغات را مشاهده نموده و در صورت تمایل اقدام به درخواست و نمایش تبلیغ در کانال مورد نظر خود نمایند.

در آخر ذکر این نکته ضروری است که میزان اثر بخشی تبلیغات در کانال های تلگرام رابطه مستقیم با میزان دانش و مهارت در این زمینه دارد. سونت اینفو در راستای افزایش اطلاعات کاربران و با هدف کسب حداکثر نتیجه از نمایش تبلیغات ، مقالات متعددی تهیه و تدوین نموده است. لذا اکیدا توصیه می شود قبل از ارائه درخواست هر گونه نمایش تبلیغ در کانال های تلگرام مقالات زیر مطالعه گردند :

همچنین پیشنهاد میشود از مقالات و مطالب موجود در صفحات زیر استفاده نمائید :

به شبکه های اجتماعی سونت بپیوندید

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟