درباره سونت اینفو | about us

مختصری درباره سونت اینفو

شرکت ویرا نوآوران آنیل (ویرانا) با هدف راه اندازی کسب و کارهای جدید و خلاقانه در بستر فضای مجازی ، در سال 1394 به صورت رسمی شروع به فعالیت نمود. بر این اساس بررسی های زیادی در جهت شناسایی نیازهای مورد نیاز تعداد زیادی از مردم شروع شد.

با توجه به گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی در جهان و به تبع آن در ایران و با در نظر گرفتن نقش انکار ناپذیر آن در زندگی روزمره و تعاملات مردم ، خلا نیاز به وجود مرکزی با رویکرد پاسخگویی به نیازهای اساسی کاربران شبکه های اجتماعی احساس می شد. همچنین با توجه به افزایش کمی تعداد شبکه های اجتماعی و خدمات مرتبط با این حوزه ، کاربران با چالش تصمیم گیری در جهت انتخاب مناسب ترین خدمات مورد نیازشان مواجه شده بودند. در این راستا شرکت ویرانا پس از انجام تحقیقات گسترده و در نظر گرفتن مولفه های لازم جهت موفقیت در راه اندازی کسب و کار جدید ، تصمیم به ایجاد بستری کاملا تخصصی و حرفه ای در زمینه شبکه های اجتماعی گرفت و در نتیجه آن سایت سونت اینفو به عنوان اولین و تنها مرکز شبکه های اجتماعی در ایران در بهمن ماه 1395 راه اندازی شد.

استراتژی ترسیم شده برای سایت سونت اینفو ارائه مهمترین خدمات مورد نیاز کاربران شبکه های اجتماعی بر پایه تحقیقات علمی است و سعی شده تمام محتویات آن کاملا کاربردی بوده و به صورت دوره ای مورد بازنگری قرار گیرند تا بازدیدکنندگان سایت بتوانند با خیالی آسوده و مطمئن از مطالب موجود در سایت بهره لازم را ببرند. خدمات مورد نظر در سونت اینفو به دو بخش اصلی تقسیم بندی شده اند و به طور خلاصه به این شرح می باشند :

درباره سونت اینفو | about us

آنالیز و نمایش برترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام :

سونت اینفو پس از بررسی شاخصه های مختلف در کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام ( شاخصه ها بر مبنای پژوهش های علمی استخراج شده اند ) اقدام به آنالیز و امتیازدهی آنها کرده و با در نظر گرفتن مولفه های دسته بندی مختلف آنها را نمایش می دهد. از اینرو کلیه بازدیدکنندگان سایت قادرند بر اساس نیاز خود و با اعمال فیلترهای متنوع اقدام به جستجو نموده و کانال ها و پیج های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. همچنین لازم به ذکر است با توجه به قوانین در نظر گرفته شده جهت ثبت نام کانال ها و پیج ها جهت نمایش در سایت ، تمامی آنها منطبق بر قوانین ، اخلاق و عرف جامعه ایرانی است.

ارائه خدمات مورد نیاز و مرتبط با شبکه های اجتماعی :

سونت اینفو در راستای ارائه خدمات تخصصی به کاربران شبکه های اجتماعی سعی نموده پس از مطالعه و بررسی های علمی ، مهمترین آنها را ارائه نماید. از اینرو کلیه بازدیدکنندگان سایت می توانند از بهترین و مطمئن ترین خدمات در این حوزه آشنا شده و بنا بر نیاز خود از آنها استفاده کنند. این خدمات عبارتند از :

– معرفی وبسایت ها و نرم افزارهای کمکی شبکه های اجتماعی

– معرفی اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی

– ارائه به روزترین مطالب آموزشی شبکه های اجتماعی

– معرفی بازی های شبکه های اجتماعی

– ارائه تصاویر باکیفیت جهت استفاده در شبکه های اجتماعی

– معرفی جذاب ترین استیکرهای تلگرام

– آموزش ترفندهای شبکه های اجتماعی

– معرفی روبات های تلگرام

– امکان ثبت نام در سایت و استفاده از محیط پروفایل شخصی

– امکان حضور در انجمن های تخصصی و بحث و تبادل نظر با سایر افراد

در انتها لازم به ذکر است کلیه آیتم های مورد نیاز جهت استفاده بهتر از سایت از قبیل هاست قدرتمند ، سرعت پردازش بالا ، گرافیک زیبا ، دسته بندی مناسب و … با دقت فراوان و به صورت کاملا علمی انتخاب شده تا کاربران محترم بتوانند با مناسبترین و راحت ترین شرایط از خدمات وبسایت سونت اینفو بهره مند گردند.

به شبکه های اجتماعی سونت بپیوندید

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟