جدیدترین های کانال ها و پیج ها

معرفی جدیدترین های کانال ها و پیج ها در شبکه های اجتماعی از نگاه مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی ” سونت اینفو “

جدیدترین های کانال ها و پیج ها در شبکه های اجتماعی

جدیدترین کانال و پیج هایی که اعتبار آنها به تازگی جهت نمایش در وب سایت سونت باکس به منظور معرفی به مخاطبین بر اساس آنالیز گروه سونت اینفو تایید شده اند ، به شرح زیر معرفی می گردد. این لیست به صورت خودکار به روز رسانی می شود .


 

 • صفحه اینستاگرام ایده های خلاقانه blossomصفحه اینستاگرام ایده های خلاقانه blossom

  هدف صفحه اینستاگرام ایده های خلاقانه blossom ، به اشتراک گذاری ایده های خلاقانه و کاربردی به منظور آسان کردن فعالیت های روزمره می باشد. در این صفحه شما کلیپ هایی جالب و فوق العاده ای از کارهای ساده و ترفندهایی شگفت انگیز مورد استفاده در زندگی و کارهای روزمره را می بینید.

 • کانال تلگرام ست لباس مردانهکانال تلگرام ست لباس مردانه

  هدف کانال تلگرام ست لباس مردانه ، آموزش ست کردن لباس های مردانه از نظر رنگ ، استایل و جنس می باشد. همچنین بیان تکنیک هایی برای خوش پوشی و پوشاندن عیوب ظاهری با استفاده از لباس و استایل ، مطالبی در مورد آخرین مدهای سال در دنیا و نحوه هماهنگی رنگ ها در تیپ مردانه برای ظاهر  شدن در موقعیت های مختلف از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام ماشین emcarsصفحه اینستاگرام ماشین emcars

  هدف صفحه اینستاگرام ماشین emcars ، به اشتراک گذاری دانستنی های مربوط به اتومبیل و رانندگی است. در این صفحه شما تصاویر و ویدیو هایی در ارتباط با تست تصادف ، مشخصات فنی ، قیمت خودروهای خارجی در ایران و دانستنی هایی در مورد خودروهای خاص جهان می بینید.

 • کانال تلگرام کافه مهندسکانال تلگرام کافه مهندس

  هدف کانال تلگرام کافه مهندس ، آموزش مطالب علمی مورد نیاز مهندسان در بازار کار می باشد. این مطالب شامل آموزش نرم افزار های مهندسی به ویژه نرم افزارهای عمران ، معماری و مکانیک همچنین مهارت های مرتبط با رشته های مختلف مهندسی برای ورود به بازار کار است.

 • کانال تلگرام تحلیل اقتصادی دکتر ادیبکانال تلگرام تحلیل اقتصادی دکتر ادیب

  هدف کانال تلگرام تحلیل اقتصادی دکتر ادیب ، اطلاع رسانی مسایل اقتصادی روز ایران و تحلیل های موضوعی پیرامون آن می باشد. همچنین تحلیل ریسک سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در کنار مشاوره سرمایه گذاری و نیز بررسی موضوعات اقتصادی خانواده ها با بیانی ساده از ویژگی های این کانال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام italian placesصفحه اینستاگرام Italian Places

  هدف صفحه اینستاگرام Italian Place ، به اشتراک گذاری زیبایی های کشور ایتالیا است. در این صفحه عکس ها و ویدویوهای بسیار زیبایی از جاذبه ها ، مقاصد توریستی ، امکانات و تجهیزات گردشگری کشور ایتالیا نظیر هتل ها و رستوران ها چه در فضای شهری و روستایی و چه در طبیعت بکر منطقه می بینید.

 • کانال تلگرام موسیقی Text Musicکانال تلگرام موسیقی Text Music

  هدف کانال تلگرام موسیقی Text Music ، معرفی و به اشتراگ گذاری آثار موسیقی جهان همراه با ترجمه و توضیح مختصری در مورد آهنگ می باشد. در این کانال اغلب موزیک ها همراه با ترجمه به صورت متن و در موزیک ویدیوها به صورت زیر نویس به اشتراک گذاشته می شود.

 • کانال تلگرام اطلاعات طب اورژانسکانال تلگرام اطلاعات طب اورژانس

  هدف کانال تلگرام اطلاعات طب اورژانس ، به اشتراک گذاری مطالبی در مورد طب اورژانس و کمک های اولیه حیاتی برای بالابردن اطلاعات عموم مردم در برخورد با حوادث و اتفاقات غیر مترقبه است. همچنین در این کانال عکس نوشته ها و کلیپ هایی در مورد نحوه مواجهه صحیح با خطرات احتمالی ، نکات سلامتی و روش های پیشگیری از حوادث نیز بیان می شود.

 • صفحه اینستاگرام عکس around the world pixصفحه اینستاگرام عکس around the world pix

  هدف صفحه اینستاگرام around the world pix ، به اشتراک گذاری عکس های زیبا و منحصر به فرد از سراسر جهان می باشد. این عکس ها شامل تصاویر زیبا از طبیعت ، مکان های دیدنی و منحصر به فرد و حیات وحش مناطق مختلف جهان است که همراه با نام عکاس در این صفحه منتشر می شود.

 • کانال تلگرام پردیس گیمکانال تلگرام پردیس گیم

  هدف کانال تلگرام پردیس گیم ، به اشتراک گذاری آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بازی های رایانه ای و آنلاین روز دنیا به همراه معرفی و تحلیل بازی های مختلف می باشد . این کانال در واقع یک جامعه مجازی برای گیمرهای ایرانی ایجاد کرده اند که در بستر آن به تبادل اطلاعات و تجربیات خود با دیگران بپردازند.

 • صفحه اینستاگرام switzerland vacationsصفحه اینستاگرام switzerland vacations

  هدف صفحه اینستاگرام switzerland vacations ، به اشتراک گذاری زیبایی های کشور سوییس برای گذراندن تعطیلات است. در این صفحه عکس ها و ویدویوهای زیبا و بی نظیری از زیبایی ها و امکانات گردشگری کشور سوییس چه در فضای شهری و روستایی و چه در طبیعت بکر منطقه می بینید.

 • کانال تلگرام داستان های کوتاه بهشتکانال تلگرام داستان های کوتاه بهشت

  هدف کانال تلگرام داستان های کوتاه بهشت ، انتشار داستان های کوتاه از ادبیات ایران و جهان می باشد. همچنین انتشار عکس های با مفهوم بدون نوشته با عنوان “داستان نانوشته” و نیز اشعار پندآموز شاعران ایرانی و خارجی از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام دیجی کالا مگصفحه اینستاگرام دیجی کالا مگ

  هدف صفحه اینستاگرام دیجی کالا مگ ، به اشتراک گذاری مطالب دنیای فناوری و دیجیتال مانند معرفی اپ ها و گجت های جدید ، تولیدات کاربردی با هوش مصنوعی و رباتیک و نیز بازی های رایانه ای و کنسولی به روز می باشد. همچنین انتشار اخرین اخبار و اطلاعات فناوری اطلاعات ، پادکست های چالشی و یافته های دیجیتالی از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام photo telegramکانال تلگرام photo telegram

  هدف کانال تلگرام photo telegram ، به اشتراک گذاری عکس های زیبا و منحصر به فرد در زمینه های مختلف مانند طبیعت ، حیات وحش ، فضای شهری ، پرتره و … با ذکر نام عکاس و مکان عکاسی می باشد. انتشار عکس ها و تصاویر برگزیده جشنواره ها و مسابقات بین المللی از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام آبرنگ Watercolor illustrationsصفحه اینستاگرام آبرنگ Watercolor illustrations

  هدف صفحه اینستاگرام آبرنگ Watercolor illustrations ، به اشتراک گذاری هنر آبرنگ کاران سراسر دنیا از طریق نشان دادن آثار آنها به صورت عکس و ویدیو می باشد. همچنین آموزش برخی تکنیک های نقاشی آبرنگ در کنار نمایش وسعت ، تنوع و خلاقیت موجود در این سبک نقاشی در کلیپ های این پیج قابل مشاهده است.

 • صفحه اینستاگرام دیجیاتوصفحه اینستاگرام دیجیاتو | اخبار تکنولوژی

  هدف صفحه اینستاگرام دیجیاتو ، به اشتراک گذاری مطالب علمی در زمینه های دنیای تکنولوژی ، علم و خودرو می باشد. همچنین ارائه جدیدترین و آخرین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری های روز دنیا در کنار انتشار کلیپ هایی در این زمینه از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام خانه مهندسی صنایعکانال تلگرام خانه مهندسی صنایع

  هدف کانال تلگرام خانه صنایع ، آموزش مطالب علمی مرتبط با رشته صنایع به صورت ارایه تعاریف علمی در خصوص اصطلاحات رشته صنایع ، قرار دادن لینک دانلود مقاله های مفید در زمینه این رشته و جزوات مختلف می باشد. همچنین اطلاع رسانی در مورد کلیه رویدادهای مرتبط با رشته صنایع مانند کنفرانس ها و همایش ها از ویزگی های این کانال می باشد. لازم به ذکر است این کانال مربوط به آموزشگاه فنی و حرفه ای خانه مهندسی صنایع است و اطلاع رسانی در مورد کلاس ها و دوره های آموزشی برگزار شده در این آموزشگاه از طریق این کانال صورت می پذیرد.

 • صفحه اینستاگرام فروشگاه کوک رنگیصفحه اینستاگرام فروشگاه کوک رنگی

  هدف صفحه اینستاگرام فروشگاه کوک رنگی ، فروش دست سازه های پارچه ای با پارچه ها و طرح های رنگی و زیبا است. این دست سازه ها شامل کیف های زنانه و دخترانه ، آستینک های حجاب ، عروسک های دکوری ، باکس های پارچه ای و … می باشد.

 • کانال تلگرام کلاس درس آلمانیکانال تلگرام کلاس درس آلمانی

  هدف کانال تلگرام کلاس درس آلمانی ، آموزش زبان آلمانی از صفر تا صد می باشد. در این کانال آموزش زبان آلمانی برای افراد کاملا مبتدی و با آموزش حروف الفبای آلمانی آغاز می شود. انتشار فایل های صوتی و ویدویی جهت تلفظ های صحیح و تقویت مهارت شنیداری و قوانین مربوط به مهاجرت و تابعیت و … از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام عشق بریتانیای کبیرصفحه اینستاگرام عشق بریتانیای کبیر

  هدف صفحه اینستاگرام عشق بریتانیا ، به اشتراک گذاری زیبایی های بریتانیای کبیر از طریق عکس های زیبا و قصه های این عکس هاست. در این صفحه همه نوع تصویر از عکس هایی از کوچه پس کوجه های روستاها و شهرها تا معماری های خاص و مشهور و از زیبایی های یک کافی شاپ محلی تا مناطق بکر و دیدنی به نمایش گذارده شده است.

 • صفحه اینستاگرام کودک آنلاینصفحه اینستاگرام کودک آنلاین

  روانشناسی بارداری ، مراقبت از نوزادان و کودکان و ارتقای سلامت جسمی و روانی خانواده هاست. همچنین انتشار عکس نوشته های نکات تربیتی کودکان ، مشخصات رشد جسمی و روانی کودکان در دوره های سنی مختلف و معرفی بازی های مناسب سن کودکان از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام ترفندکانال تلگرام ترفند

  هدف کانال تلگرام ترفند ، به اشتراک گذاری ترفندهای کاربردی در همه زمینه های زندگی روزمره مثل خانه داری ، سلامت ، زیبایی ، نکات فنی پر کاربرد و … به صورت عکس نوشته و کلیپ های کوتاه می باشد. همچنین انتشار مطالب کوتاه دانستنی ها در موضوعات گوناگون از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام دنیای ایده و کاردستیصفحه اینستاگرام دنیای ایده و کاردستی

  هدف صفحه اینستاگرام دنیای ایده و کاردستی ، به اشتراک گذاری ایده های جالب برای کاردستی و سرگرمی خلاقانه می باشد. همچنین ترفندهایی برای آسان تر کردن کارهای روزمره و استفاده از وسایل دورریختنی و بازیافتی از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام آیلتس ژورنالکانال تلگرام آیلتس ژورنال

  هدف کانال تلگرام آیلتس ژورنال ، آموزش مهارت های کلیدی لازم برای قبولی در آزمون بین المللی آیلتس می باشد. همچنین فایل های کمک آموزش تکنیک های آزمون و فروش جزوات آموزشی کامل از ویژگی های این کانال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام موسیقی بانوانصفحه اینستاگرام موسیقی بانوان

  هدف صفحه اینستاگرام موسیقی بانوان ، به اشتراک گذاری و انتشار ویدئوها و کلیپ هایی از بانوان نوازنده ایرانی جهت حمایت از آنان در عرصه موسیقی کشور و نمایش گوشه ای از هنر آنها می باشد. همچنین معرفی صاحبان اثر و درج آدرس پیج آنها از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام بهترین های عمران و معماریکانال تلگرام بهترین های عمران و معماری

  هدف کانال تلگرام بهترین های عمران و معماری، آموزش مطالب علمی مرتبط با رشته های مهندسی عمران و معماری به صورت ویدیو و فایل های متنی می باشد. همچنین انتشار عکس هایی از جدیدترین طرح های معماری و قوانین نظام مهندسی ساختمان از ویژگی های این کانال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام مایکروتل پلاسصفحه اینستاگرام مایکروتل پلاس

  هدف صفحه اینستاگرام مایکروتل ، به اشتراک گذاری به روز ترین مطالب در مورد فناوری گوشی های همراه ، تبلت و ساعتهای هوشمند است. همچنین اطلاع رسانی از اخبار فروشگاه های زنجیره ای مایکروتل پلاس مانند طرح های تخفیفات ، اخرین محصولات رسیده به شعبه ها و … از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام چگونه میتوانیدکانال تلگرام چگونه میتوانید

  هدف کانال تلگرام چگونه میتوانید ، به اشتراک گذاری راهکارهای ساده به صورت کلیپ و عکس نوشته برای آسانتر کردن کارهای روزمره و مشکلات کوچکی است که روزانه با آنها درگیر هستیم. همچنین اینفوگرافیک هایی در مورد دانستنی های جالب از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام لی لی امروز چی میخونهصفحه اینستاگرام لی لی امروز چی میخونه

  هدف صفحه اینستاگرام لی لی امروز چی میخونه؟ ، معرفی کتاب هایی در زمینه های مختلف می باشد. انتشار پاراگراف هایی از متن کتاب برای آشنایی با آهنگ قلم نویسنده ، مشخصات کامل کتاب شامل نویسنده و مترجم و انتشارات و گهگاهی نقد شخصی کتاب از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام ست لباسکانال تلگرام ست لباس

  هدف کانال تلگرام ست لباس ، آموزش ست کردن لباس ها از نظر رنگ ، استایل و جنس می باشد. همچنین بیان تکنیک هایی برای خوش پوشی و پوشاندن عیوب ظاهری با استفاده از لباس و استایل از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام کتابخوارصفحه اینستاگرام کتابخوار

  هدف صفحه اینستاگرام کتابخوار ، معرفی کتاب هایی در زمینه های مختلف همراه با خلاصه ای از موضوع کلی داستان به علاوه نام نویسنده، مترجم و سایر مشخصات کتاب می باشد. همچنین در زمان نمایشگاه بین المللی کتاب لیستی از کتاب های مفید و معرفی موسسه های انتشاراتی شرکت کننده در نمایشگاه  و غرفه های آن ها در نمایشگاه از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام دل نویسکانال تلگرام دل نویس

  هدف کانال تلگرام دل نویس ، به اشتراک گذاری متن ها و عکس نوشته های زیبا با مضمون عشق ، زندگی ، آرامش و … می باشد. همچنین انتشار شعرها و جملات ادبی بسیار زیبا از شاعران معروف و بزرگان ادبیات از ویزگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام فوتبال برترکانال تلگرام فوتبال برتر

  هدف کانال تلگرام فوتبال برتر ، اطلاع رسانی آخرین اخبار و حواشی فوتبال ها ، خلاصه بازی ها و جداول نتایج مسابقات فوتبال می باشد. همچنین کلیپ هایی از پشت صحنه برنامه های فوتبالی و صحنه های زیبایی از تکنیک های فوتبالی از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام مقاصد زیباصفحه اینستاگرام مقاصد زیبا

  هدف صفحه اینستاگرام مقاصد زیبا ، به اشتراک گذاری تصاویری زیبا از مقاصد گردشگری می باشد. این کانال هم به طبیعت بکر نقاط مختلف دنیا می پردازد و هم به شهرها و ساخته های شهری دیدنی در سراسر جهان. همچنین عکس های هنری بی نظیر و ویدیو هایی از پدیده های طبیعی دنیا از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام دیجی کالا مگکانال تلگرام دیجی کالا مگ

  هدف کانال تلگرام دیجی کالا مگ ، به اشتراک گذاری مطالب علمی در زمینه های دیجیتال مانند اپلیکیشن های جدید ، دانش روز مانند هوش مصنوعی و رباتیک و سرگرمی مانند به روزترین بازی های دیجیتالی و گجت ها می باشد. همچنین انتشار اخرین اخبار در مورد فناوری و دیجیتال و پادکست ها و ویدیو های دانستنی و سرگرمی در زمینه های فناوری از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام خانه زیباصفحه اینستاگرام خانه زیبا

  هدف صفحه اینستاگرام خانه زیبا ، به اشتراک گذاری بهترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون داخلی و محوطه بیرونی خانه می باشد. همچنین اصول ست کردن رنگ ها و نحوه کاربری گیاهان در دکوراسیون از تکنیک هایی است که در این صفحه به آن پرداخته می شود.

 • کانال تلگرام بهشت پیانوکانال تلگرام بهشت پیانو

  هدف کانال تلگرام بهشت پیانو ، به اشتراک گذاری قطعه های زیبای پیانو نواخته شده توسط بهترین پیانیست های دنیا است. همچنین ارایه نت های پیانو آهنگ های زیبا ، اطلاعاتی در مورد نوازندگان پیانو معروف دنیا و موسیقی های اثر گذار سینمای جهان از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام بحث داغکانال تلگرام بحث داغ

  هدف کانال تلگرام بحث داغ ، به اشتراک گذاری سوژه های جالب در زمینه های اجتماعی ، اقتصادی ، و سیاسی و … با نگاه تقریبا طنز و نقادانه است. همچنین انتشار کلیپ ها و تصاویر طنز و سرگرم کننده منحصر به فرد از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام سوزندوزی سماککانال تلگرام سوزندوزی سماک

  هدف کانال تلگرام سوزندوزی سماک ، به اشتراک گذاری و آموزش انواع سوزندوزی های ایرانی به صورت رایگان می باشد. این کانال دوبار در هفته آموزش انواع سوزن دوزی های ایرانی که بیش از 200 نوع می باشد را به صورت کلیپ آموزش یا عکس های مرحله به مرحله در اختیار کاربران قرار می دهد.

 • کانال تلگرام ترفند مدیریتکانال تلگرام ترفند مدیریت

  هدف کانال تلگرام ترفند مدیریت ، آموزش مهارت های مدیریتی با استفاده از جملات کاربردی و کلیدی است. همچنین جملاتی از بزرگان مدیریتی جهان ،برگزیده ای از کتاب های مدیریتی معروف جهان و راهکارهایی برای موفقیت افراد در سازمان ها از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام مکان های رها شدهصفحه اینستاگرام مکان های رها شده

  هدف صفحه اینستاگرام مکان های رها شده، به اشتراک گذاری تصاویر مکان های رها شده و فراموش شده در سراسر دنیاست. در این صفحه می توانید عکس هایی از کشتی های فراموش شده ، کلیساهای متروک ، قصر های مخروبه و مکان های عجیب و فراموش شده دیگر را ببینید و از موقعیت جغرافیایی آن ها مطلع شوید.

 • کانال تلگرام آموزش زبان فرانسهکانال تلگرام آموزش زبان فرانسه

  هدف کانال تلگرام آموزش زبان فرانسه ، آموزش لغات کاربردی و گرامر زبان فرانسه است. همچنین در این کانال فایل های صوتی جملات مهم و کاربردی جهت آشنایی با تلفظ صحیح و داستان های صوتی به زبان فرانسه به اشتراک گذاشته می شود.

 • کانال تلگرام اطلاعات داروکانال تلگرام اطلاعات دارو

  هدف کانال تلگرام اطلاعات دارو ، به اشتراک گذاری مطالبی در مورد موارد مصرف دارو های مختلف می باشد. همچنین بیان نکات متنوع در مورد تغذیه و سلامتی نیز از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام دانستنی های چه جالبصفحه اینستاگرام دانستنی های چه جالب

  هدف صفحه اینستاگرام چه جالب ، به اشتراک گذاری مطالب کوتاه و دانستنی هایی است که شاید تا به حال نشنیده باشید. همچنین انتشار نکات کوتاه انگیزشی و کلیپ های سرگرمی از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام خوشنویسی با خودکار خطیبیکانال تلگرام خوشنویسی با خودکار خطیبی

  هدف کانال تلگرام خوشنویسی با خودکار خطیبی، آموزش خوشنویسی با خودکار به صورت مرحله به مرحله و اصولی است. همچنین نحوه درست گرفتن خودکار در دست و اصول صحیح نوشتن از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام مد و فشن مردانصفحه اینستاگرام مد و فشن مردان

  هدف صفحه اینستاگرام مد و فشن مردان ، به اشتراک گذاری تصاویری از اصول ست کردن پوشاک مردان و آخرین مد های دنیاست. همچنین در این صفحه به روزترین مدهای کیف ، کفش ، ساعت و سایر اکسسوری های مردانه نیز نمایش داده می شود.

 • کانال تلگرام گروه گرافیکی نگارکانال تلگرام گروه گرافیکی نگار

  هدف کانال تلگرام گروه گرافیکی نگار ، به اشتراک گذاری بک گراندهای متنوع در زمینه های مختلف عکاسی به صورت دانلود رایگان و یا خرید آنلاین می باشد. همچنین آموزش تکنیک های مختلف جهت کارهای گرافیکی از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام املاک و مسکن شابشکانال تلگرام املاک و مسکن شابش

  هدف کانال تلگرام املاک و مسکن شابش ، اطلاع رسانی ، معرفی و نمایش آگهی های خرید و فروش ، رهن و اجاره خانه ، مغازه ، آپارتمان و ویلا در شهرهای مختلف ایران به ویژه کلانشهر تهران به همراه درج جزئیات کامل هر آگهی می باشد. اعتبار مطالب و آگهی های جهت معاملات مسکن و نیز درج آگهی های از سراسر نقاط ایران از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام مسکن ویلا تاپکانال تلگرام مسکن ویلا تاپ

  هدف کانال تلگرام مسکن ویلا تاپ ، اطلاع رسانی و معرفی بهترین موقعیت های مناسب خرید و فروش ویلا در شمال کشور ایران به ویژه در مناطق نوشهر ، نور ، رویان ، چمستان و محمودآباد می باشد. ارائه اطلاعات جزئی به همراه تصویر از ویلاهای معرفی شده از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام کدینگ 504کانال تلگرام کدینگ 504

  هدف کانال تلگرام کدینگ 504 ، آموزش لغات کتاب زبان 504 به شیوه ای جدید است. در این کانال سعی شده برای هر یک از لغات یک کد در نظر گرفته شود و با استفاده از این کد ها که به صورت جملات روزمره و تصاویری سرگرم کننده در نظر گرفته شده است آن لغت در حافظه تثبیت شود.

 • کانال تلگرام دنیای کودکانکانال تلگرام دنیای کودکان

  هدف کانال تلگرام دنیای کودکان ، به اشتراک گذاری قسمت هایی از کارتون های مختلف و همینطور قصه های شب و شعرها و ترانه های کودکانه می باشد. همچنین بیان نکات کوتاه آموزشی و تربیتی ویزه مادر و کودک از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام خانه و خانه داریصفحه اینستاگرام خانه و خانه داری

  هدف صفحه اینستاگرام خانه و خانه داری ، به اشتراک گذاری ایده های کاربردی و مفید برای خانه داری است. همچنین ایده هایی در مورد دکوراسیون داخلی ، استفاده بهینه از وسایل خانه ، نکاتی در مورد زیبایی و تناسب اندام بانوان و هر آنچه که خانم ها در امور منزل به آن نیاز دارند ، از ویژگی های این صفحه است. این صفحه ایده های کاربردی خانم های خانه دار و عکس های ان ها را با نام خودشان به اشتراک می گذارد.

 • کانال تلگرام زیورآلات گالری الماسکانال تلگرام زیورآلات گالری الماس

  هدف کانال تلگرام زیورآلات گالری الماس ،فروش انواع زیورآلات نقره و استیل مخصوص بانوان می باشد. همچنین فروش ست ها و نیم ست های متنوع در کنار ساعت های نقره و استیل از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام حقوقی آنلاینکانال تلگرام حقوقی آنلاین

  هدف کانال تلگرام حقوقی آنلاین ، اطلاع رسانی و معرفی نکات و برداشت های قانونی از احکام قضایی به صورت روان و ساده و در قالب عکس نوشته ها می باشد. درج موارد عمومی مانند قوانین خانواده و چک جهت بهبود دانش حقوق عمومی مخاطبان از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام وکلای دادگرکانال تلگرام وکلای دادگر

  هدف کانال تلگرام وکلای دادگر ، اطلاع رسانی و معرفی به روز ترین و کاربردی ترین اطلاعات حقوقی ، قانونی و قضایی بر اساس قوانین کشور ایران می باشد. درج موارد عمومی جهت افزایش دانش قضایی و قانونی عمومی مخاطبان از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام کیان املاک سپاهان شهرکانال تلگرام کیان املاک سپاهان شهر

  هدف کانال تلگرام کیان املاک سپاهان شهر ، اطلاع رسانی و معرفی به روز ترین موقعیت های مناسب اجاره ، رهن و فروش املاک و مسکن در شهر اصفهان منطقه سپاهان شهر به همراه درج جزئیات کامل هر آگهی می باشد. ارائه مطالب آموزشی مرتبط با معاملات مسکن جهت آگاهی بخشی به مخاطبان از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام شبکه اجاره مسکن مومنینکانال تلگرام شبکه اجاره مسکن مومنین

  هدف کانال تلگرام شبکه اجاره مسکن مومنین ، اطلاع رسانی و معرفی موقعیت های مناسب اجاره و خرید و فروش مسکن به همراه ذکر جزئیات کامل هر آگهی می باشد. درج آگهی ها ویژه افراد مذهبی و با شرایط مشخص از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام خبری نظرکانال تلگرام خبری نظر

  هدف کانال تلگرام خبری نظر ، اطلاع رسانی آخرین اخبار اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی و ورزشی ایران و جهان می باشد.

 • صفحه اینستاگرام فیلم نیوزصفحه اینستاگرام فیلم نیوز

  هدف صفحه اینستاگرام اخبار فیلم ، به اشتراک گذاری جدیدترین و متفاوت ترین اخبار سینمای ایران می باشد همچنین انتشار اخبار تأتر های در حال اجرای ایران و حواشی سینمای جهان نیز از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام آسان دوزیکانال تلگرام آسان دوزی

  هدف کانال تلگرام کانال تلگرام آسان دوزی، به اشتراک گذاری و آموزش دوخت انواع مدل لباس به همراه الگوی تفصیلی آن ها می باشد. همچنین توضیحاتی در مورد رفع ایرادهای اندامی از ویژگی های این کانال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام فروشگاه مدیسهصفحه اینستاگرام فروشگاه مدیسه

  هدف صفحه اینستاگرام فروشگاه اینترنتی مدیسه ، فروش انواع پوشاک و اکسسوری های مورد نیاز بانوان ، آقایان و کودکان و همچنین انواع لوازم ورزشی ، آرایشی و بهداشتی ، لوازم خانه و انواع تنقلات می باشد.

 • کانال تلگرام شعر و قصه کودکانهکانال تلگرام شعر و قصه کودکانه

  هدف کانال تلگرام کانال تلگرام شعر و قصه کودکانه، به اشتراک گذاری شعر و ترانه های متنی و صوتی ، داستان های متنی و صوتی ، کلیپ های کودکانه فارسی و انگلیسی و لالایی می باشد. همچنین ایده هایی برای کاردستی های خلاق کودکانه از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام مهد خانگیکانال تلگرام مهد خانگی

  هدف کانال تلگرام مهد خانگی ، به اشتراک گذاری و انتشار نکات روانشناسی کاربردی ویژه کودکان زیر شش سال می باشد. این کانال نحوه برخورد و آموزش کودکان زیر سن دبستان و مشکلاتی که ممکن است در خانواده با آن ها روبرو شویم را بررسی و پاسخ می دهد.

 • کانال تلگرام سلامت خانوادهکانال تلگرام سلامت خانواده

  هدف کانال تلگرام سلامت خانواده ، به اشتراک گذاری مطالبی در مورد سلامت و تغذیه می باشد. همچنین دستور تهیه خوراک های مقوی و مفید برای سلامت بدن از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام راه های کسب و کارکانال تلگرام راه های کسب و کار

  هدف کانال تلگرام راه های کسب و کار ، شناخت کسب و کارهای موفق دنیا و بیان نکاتی در مورد رموز موفقیت های آن هاست. همچنین آخرین اخبار تکنولوژی و سخنانی از بزرگان تجارت و کسب و کار دنیا از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام مجله دکوراسیونصفحه اینستاگرام مجله دکوراسیون

  هدف صفحه اینستاگرام مجله دکوراسیون ، به اشتراک گذاری بهترین ایده ها برای تغییر دکوراسیون می باشد. همچنین معرفی پروژه های برجسته معماری و مطالب خواندنی در مورد معماری و دکوراسیون از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام فان زبانکانال تلگرام فان زبان

  هدف کانال تلگرام فان زبان ، به اشتراک گذاری و انتشار مطالب جهت آموزش زبان انگلیسی می باشد شیوه آموزشی این کانال استفاده از فایل های صوتی ، عکس نوشته ها و آهنگ های انگلیسی همراه با ترجمه جهت آموزش گرامر ، اصطلاحات پر کاربرد ، معنی لغات و اصول مکالمات روزمره می باشد .

 • کانال تلگرام هوای نقاشیکانال تلگرام هوای نقاشی

  هدف کانال تلگرام هوای نقاشی ، آموزش گام به گام اصول نقاشی در سبک های مختلف به صورت تصاویر مرحله به مرحله و ویدیوهای آموزشی می باشد. همچنین آموزش طراحی پارچه ، طراحی لباس و طراحی ژست های مختلف مانکن از ویژگی های این کانال است. این کانال سفارش نقاشی پرتره هم پذیرا می باشد.

 • صفحه اینستاگرام مجله کاریکاتور خط خطیصفحه اینستاگرام مجله کاریکاتور خط خطی

  هدف صفحه اینستاگرام مجله کاریکاتور خط خطی ، پرداختن به مسایل روز جامعه در زمینه های مختلف از طریق طنزهای نوشتاری زیرکانه و جذاب و کاریکاتورهای بسیار  هوشمندانه و جالب می باشد. این صفحه مربوط به مجله جذاب طنز و کارتون خط خطی می باشد.

 • کانال تلگرام مراقبت های بارداری نوزادکانال تلگرام مراقبت های بارداری نوزاد

  هدف کانال تلگرام مراقبت های بارداری نوزاد، به اشتراک گذاری دانستنی هایی مفید در زمینه مراقبت های دوران بارداری مانند آزمایش های لازم و مواد غذایی مفید و همچنین مطالب آموزشی در زمینه مراقبت از نوزاد مانند تغذیه صحیح نوزاد ، خواب صحیح نوزاد و بازی های مربوط به نوزاد و غیره می باشد. این کانال تحت نظر کارشناس مامایی اداره و محتوادهی می شود.

 • صفحه اینستاگرام آرایش و مدصفحه اینستاگرام آرایش و مد

  هدف صفحه اینستاگرام آرایش و مد ، آموزش نکات و ترفندهایی برای خودآرایی مانند مدل های ساده آراستن موها ، طراحی ناخت ، آرایش صورت و غیره می باشد. همچنین آموزش نکاتی جهت بهداشت پوست و مو از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام فروشگاه ساعت یونیککانال تلگرام فروشگاه ساعت یونیک

  هدف کانال تلگرام فروشگاه ساعت یونیک، فروش انواع ساعت های مچی زنانه و مردانه در مدل های اسپرت و مجلسی با قیمت فوق العاده می باشد.

 • کانال تلگرام کتابخانه مجازیکانال تلگرام کتابخانه مجازی

  هدف کانال تلگرام کتابخانه مجازی، به اشتراک گذاری کتاب های صوتی و فایل متنی خلاصه و یا کل کتاب ها می باشد. همچنین انتشار جملات پندآموز و اشعار شعرای بنام از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام رازهای میوه ها و سبزیجاتکانال تلگرام رازهای میوه ها و سبزیجات

  هدف کانال تلگرام رازهای میوه ها و سبزیجات ، به اشتراک گذاری دانستنی هایی مفید در زمینه خوراکی های مختلف مخصوصا میوه ها و سبزیجات و تاثیرات آن ها بر سلامتی می باشد.

 • کانال تلگرام خودرو پلاک 11کانال تلگرام خودرو پلاک 11

  هدف کانال تلگرام خودرو پلاک 11 ، به اشتراک گذاری آگهی های خرید و فروش خودرو می باشد. همچنین اخبار و اطلاعات مربوط به خودرو های روز دنیا از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام تکنیک های خیاطیصفحه اینستاگرام تکنیک های خیاطی

  هدف صفحه اینستاگرام تکنیک های خیاطی ، به اشتراک گداری ایده های زیبا و کاربردی در مورد الگوهای لباس زنانه و دخترانه فانتزی و زیبا ، تغییر کاربرد لباس های مختلف ، نمونه های زیبایی از گلدوزی با دست ، تکنیک های کاربردی در تزیین لباس های زنانه و آموزش بستن انواع مدل های شال و روسری می باشد. ایده های کاربردی و ترفند های جالب در زمینه خیاطی از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام موسیقی صدا و سکوتکانال تلگرام موسیقی صدا و سکوت

  هدف کانال تلگرام صدا و سکوت ، به اشتراک گذاری موسیقی های زیبا و اکثرا بی کلام از بزرگان موسیقی ایرانی و خارجی می باشد. همچنین داستان های صوتی ، عکس نوشته های پندآموز و اخبار مهم هنری از ویژگی های این کانال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام فروشگاه پوشاک گارودیصفحه اینستاگرام فروشگاه پوشاک گارودی

  هدف صفحه اینستاگرام فروشگاه پوشاک گارودی ، فروش پوشاک تولید ایران می باشد. محصولات این فروشگاه در دسته پوشاک مردانه شامل لباس زیر مردانه و در دسته پوشاک زنانه شامل لباس زیر ، انواع تاپ، انواع بلوزهای راحتی و مهمانی و غیره می باشد.

 • کانال تلگرام عکس و کلیپ بازیگرانکانال تلگرام عکس و کلیپ بازیگران

  هدف کانال تلگرام عکس و کلیپ بازیگران ، اطلاع رسانی آخرین اخبار و حواشی بازیگران بویژه انعکاس حضور هنرمندان در مراسم ها و جشن های مختلف می باشد.

 • کانال تلگرام رگاکانال تلگرام رگا

  هدف کانال تلگرام رگا ، به اشتراک گذاری و انتشار نکات روانشناسی کاربردی در قالب عکس نوشته های با مفهوم و جملات ساده می باشد. سخنان پندآموز از بزرگان ، نکاتی از طنز های اجتماعی روز جامعه و اخبار اجتماعی جالب از نقاط مختلف جهان از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام ایده های کادوییصفحه اینستاگرام ایده های کادویی

  هدف صفحه اینستاگرام ایده های کادویی ، به اشتراک گذاری ایده های زیبا برای تزیین جعبه های کادو با استفاده از روبان ، کاغذ زنگی ، پارچه های رنگی و غیره می باشد. همچنین به اشتراک گذاری عکس های تزیین کادوی مخاطبان در همین پیج و با نام خودشان از ویژگی های این صفحه است.

 • کانال تلگرام پوشاک بچه گانه شایانکانال تلگرام پوشاک بچه گانه شایان

  هدف کانال تلگرام پوشاک بچه گانه شایان ، فروش انواع ست های لباس و کفش بچه گانه مناسب برای فصول مختلف سال می باشد.

 • صفحه اینستاگرام عاشق مولاناصفحه اینستاگرام عاشق مولانا

  هدف صفحه اینستاگرام عاشق مولانا ، به اشتراک گذاری اشعار زیبایی از حضرت مولانا می باشد. همچنین برگزاری مشاعره از بیت های مولانا از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام پوشاک لوکس مردانه لندنکانال تلگرام پوشاک لوکس مردانه لندن

  هدف کانال تلگرام فروشگاه پوشاک لوکس مردانه لندن ،فروش انواع پوشاک لوکس مردانه می باشد. این فروشگاه محصولات را از انگلستان به سراسر ایران ارسال می کند.

 • صفحه اینستاگرام دکوراسیون لوکسصفحه اینستاگرام دکوراسیون لوکس

  هدف صفحه اینستاگرام دکوراسیون لوکس ، به اشتراک گذاری گلچینی از جدیدترین و برترین عکس های چیدمان و دکوراسیون داخلی از منابع خارجی می باشد. معرفی ایده در مورد دکوراسیون فضای باز مثل باغ ، باغچه ، بالکن و حیاط نیز از ویژگی های این صفحه می باشد.

 • کانال تلگرام ساخت و تولیدکانال تلگرام ساخت و تولید

  هدف کانال تلگرام ساخت و تولید ، به اشتراک گذاری فیلم روند تولید قطعات صنعتی و فرآیند های مختلف در محیط های صنعتی می باشد. همچنین اطلاع رسانی در مورد رویدادهای مهم فنی در کشور و اطلاعات مربوط به تکنولوژی های جدید از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام مرجع کتاب صوتی نوارصفحه اینستاگرام مرجع کتاب صوتی نوار

  هدف صفحه اینستاگرام مرجع کتاب صوتی نوار ،انتشار نسخه صوتی کتاب های محبوب ایرانی و ترجمه کتای های معروف از نویسندگان خارجی می باشد. این صفحه حس ناب شنیدن کتاب های محبوبتان را به شما هدیه می کند.

 • کانال تلگرام زیورآلات گالری درینکانال تلگرام زیورآلات گالری درین

  هدف کانال تلگرام زیورآلات درین ،فروش انواع زیورآلات نقره و استیل مخصوص بانوان می باشد. همچنین فروش انواع ساعت های اسپرت و مجلسی از ویژگی های این کانال است.

 • صفحه اینستاگرام عروسک فروشی ثانیهصفحه اینستاگرام عروسک فروشی ثانیه

  هدف صفحه اینستاگرام عروسک فروشی ثانیه ، فروش متنوع ترین عروسک های پولیشی ، عروسک های مخصوص سیسمونی نوزاد و ماشین های فلزی کوچک می باشد.

 • کانال تلگرام آموزش خیاطی موسویکانال تلگرام آموزش خیاطی موسوی

  هدف کانال تلگرام آموزش خیاطی موسوی ، به اشتراک گذاری و آموزش انواع مدل لباس اسپرت و مجلسی و همینطور مانتو و پالتو بانوان می باشد. همچنین ارایه الگوهای آماده برش و آموزش تصویری صفر تا صد خیاطی از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام لوازم خودرو طمطراقکانال تلگرام لوازم خودرو طمطراق

  هدف کانال تلگرام لوازم خودرو طمطراق ،فروش انواع لوازم لوکس ، اسپرت و جانبی خودروهای داخلی و خارجی می باشد.

 • کانال تلگرام کیف و کفش زنانه آریا مدکانال تلگرام کیف و کفش زنانه آریا مد

  هدف کانال تلگرام کیف و کفش زنانه آریا مد ، فروش انواع کیف و کفش مجلسی و اسپرت زنانه می باشد. از جمله ویژگی های این کانال ارسال دو جفت کفش به آدرس مشتری جهت تست سایز کفش و انتخاب راحت تر کفش ها می باشد.

 • کانال تلگرام فیلم خونهکانال تلگرام فیلم خونه

  هدف کانال تلگرام فیلم خونه ، معرفی فیلم های سینمایی روز دنیا و لینک دانلود آن ها می باشد. همچنین خلاصه ای کوتاه و چند خطی از موضوع فیلم برای تصمیم گیری بهتر جهت دانلود فیلم از ویزگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام پوشاک زنانه شالوکسکانال تلگرام پوشاک زنانه شالوکس

  هدف کانال تلگرام فروشگاه پوشاک زنانه شالوکس ،فروش انواع پوشاک و ملزومات پوششی بانوان مانند مانتو ، کیف ، کفش ، شال ، روسری و انواع لباس های مجلسی می باشد.

 • کانال تلگرام آقای فیلم هاکانال تلگرام آقای فیلم ها

  هدف کانال تلگرام آقای فیلم ، معرفی فیلم های سینمایی روز دنیا و لینک دانلود آن ها می باشد. همچنین خلاصه ای کوتاه و چند خطی از موضوع فیلم برای تصمیم گیری بهتر جهت دانلود فیلم از ویزگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام دهکده مثبت اندیشانکانال تلگرام دهکده مثبت اندیشان

  هدف کانال تلگرام روانشناسی دهکده مثبت اندیشان ، به اشتراک گذاری و انتشار نکات روانشناسی کاربردی در قالب اسامی مانند جملات تاکیدی ، جملکس ، از منفی به مثبت ، تلگنر مثبت و غیره می باشد. همچنین عکس نوشته هایی با جملات زیبا به منظور تصویر سازی ذهنی و داستان های کوتاه و آموزنده از ویژگی های این کانال است.

 • کانال تلگرام فروشگاه تجهیز ابزارکانال تلگرام فروشگاه تجهیز ابزار

  هدف کانال تلگرام فروشگاه تجهیز ابزار ، معرفی و فروش انواع ابزارآلات و تجهیزات صنعتی و خانگی به همراه درج مشخصات فنی ابزارها می باشد.

 • کانال تلگرام گردشگری تاپگشتکانال تلگرام گردشگری تاپگشت

  هدف کانال تلگرام گردشگری تاپگشت ، معرفی و به اشتراک گذاری تصاویر زیبا  از نقاط دیدنی و بکر ایران و جهان می باشد همچنین انتشار ویدئوهایی از طبیعت و مناطق دیدنی از ویژگی های این کانال می باشد.

 • کانال تلگرام پوشاک لوکس زنانه لندنکانال تلگرام پوشاک لوکس زنانه لندن

  هدف کانال تلگرام فروشگاه پوشاک لوکس زنانه لندن ، فروش انواع پوشاک لوکس زنانه می باشد. این فروشگاه محصولات را از انگلستان به سراسر ایران ارسال می کند.

 • کانال تلگرام روانشناسی نیک تربیتکانال تلگرام روانشناسی نیک تربیت

  هدف کانال تلگرام روانشناسی نیک تربیت ، به اشتراک گذاری و انتشار نکات روانشناسی کاربردی می باشد. همچنین عکس نوشته هایی با جملات روان و ساده برای اجرای راهبردهای تربیتی کودکان و نوجوانان از ویژگی های این کانال است.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

در سونت اینفو با برترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام به همراه مطالب آموزشی ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، استیکرها ، وبسایت ها و نرم افزارهای برتر شبکه های اجتماعی در کنار شما هستیم.

سونت اینفو اولین و تنها مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی است که اولین هدف از پروژه بزرگ خود را حذف دغدغه و نگرانی کاربران جهت انتخاب معتبرترین و بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام ترسیم نموده است. رویکرد این وبسایت تخصصی علاوه بر معرفی بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام  انتشار مطالب آموزشی ، ترفندها ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، تصاویر و استیکرها و وبسایت ها و نرم افزارهای برتر مرتبط با شبکه های اجتماعی می باشد.بر این اساس ، پس از پژوهش و تحقیقاتی گسترده در زمینه شبکه های اجتماعی ، شاخصه های علمی استخراج شد و بر پایه آن برترین و پر امتیازترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام توسط کارشناسان مجرب ، آنالیز و در صورت تایید نهایی ارائه می شوند. 

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟