فعال سازی طرح های ارتقا

توضیحات خدمات طرح پایه ثبت نام کانال و پیج

پس از فعال سازی طرح پایه ثبت نام کانال و پیج توسط کاربر ، وب سایت سونت اینفو طی مدت 48 ساعت تاییدیه کانال و پیج مورد نظر را به اطلاع کاربر می رساند و با توجه به تعداد درخواست ها و اولویت بندی آنها در مدت زمان 3 تا 7 روز بعد از تایید درخواست ، انجام خدمات طرح اقدام می شود.

آنالیز کانال و پیج در این طرح شامل تحلیل کلی وضعیت آن در 4 حوزه استراتژی و هدفمندی ، کیفیت و اعتبار محتوا ، فعالیت و پویایی و برنامه تبلیغاتی می باشد.

رتبه بندی کانال و پیج شما بر اساس امتیاز کسب شده در تحلیل و آنالیز کانال و پیج صورت می پذیرد که جزئیات امتیازات در صفحه اختصاصی کانال و پیج قابل مشاهده خواهد بود. رتبه کانال و پیج بر اساس امتیازدهی های روزانه دائم در حال تغییر می باشد لذا در صورت بهبود کانال لطفا مجددا نسبت به فعال سازی طرح اقدام کنید.

نمایش تعدادی از مطالب و پست ها کانال و پیج جهت ثبت و ایندکس شدن کلمات کلیدی کانال و پیج در موتورهای جستجوگر و همچنین نشان دادن میزان کیفیت مطالب آن انجام خواهد شد.

ارتباط با سونت اینفو

لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را به سونت اینفو ارسال نمایید.

درحال ارسال

در سونت اینفو با برترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام به همراه مطالب آموزشی ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، استیکرها ، وبسایت ها و نرم افزارهای برتر شبکه های اجتماعی در کنار شما هستیم.

سونت اینفو اولین و تنها مرکز تخصصی شبکه های اجتماعی است که اولین هدف از پروژه بزرگ خود را حذف دغدغه و نگرانی کاربران جهت انتخاب معتبرترین و بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام ترسیم نموده است. رویکرد این وبسایت تخصصی علاوه بر معرفی بهترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام  انتشار مطالب آموزشی ، ترفندها ، اپلیکیشن ها ، بازی ها ، تصاویر و استیکرها و وبسایت ها و نرم افزارهای برتر مرتبط با شبکه های اجتماعی می باشد.بر این اساس ، پس از پژوهش و تحقیقاتی گسترده در زمینه شبکه های اجتماعی ، شاخصه های علمی استخراج شد و بر پایه آن برترین و پر امتیازترین کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام توسط کارشناسان مجرب ، آنالیز و در صورت تایید نهایی ارائه می شوند. 

استفاده از مطالب وبسایت سونت اینفو فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ویرا نوآوران آنیل می باشد.

وارد شوید

اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟